999 rezultate për

shqetesime

Ja 5 shqetësimet e trajnerit Olsen (FOTO LAJM) Danimarka vazhdon përgatitjet për sfidën ndaj Shqipërisë. Trajneri Morten Olsen ka blinduar kampin stërvitor, duke mos i
Basha i shpreh shqetësimet e zgjedhjeve shefes së ODIHR Nga shitblerja e votave e deri tek kërcënimi i administratës publike kanë qënë shqetësimet e ngritura nga Basha, pas një
Basha njeh PPE-në me shqetësimet për zgjedhjet Kreu i PD, Lulzim Basha, mori pjesë në takimin e Partive Popullore Europiane, i cili i paraprin samitit europian të krer
Djali që do hidhej nga pallati 8-katësh: Nëse Blendi nuk do të pranonte, do ikja në shtëpi I riu 24-vjeçar nga fshati Balldrëm i Lezhës, i cili sot u bë sot personazh i ditës teksa kërcënoi se do të hidhej nga k
NATO shpreh shqetësime për tritolin Vendet anëtare të NATO-s janë alarmuar për çështjen e sigurisë së Shqipërisë. Te gjithë ambasadoret e vendeve anëtare
Hyseni sqaron: Jo gruaja, por këshilltarja ime pati shqetësime Dyshimet se gruaja e ministrit të Brendshëm të Kosovës, Skënder Hyseni, është helmuar ditën e djeshme gjatë drekës së ko
Treguesit kryesorë të mungesës së vitaminave Vitaminat kanë një rëndësi të veçantë për mbarëvajtjen e organizmi tonë. Nëse ne kemi mungesë të tyre atëherë do të vëm
Bimët që na duhen për një gjumë të qetë (FOTO LAJM) Bimët kanë shumë efekte të shëndetshme në jetën tonë. Ka disa bimë të cilat janë një ndihmëse e mirë për të bërë një gju
Angazhimi i Presidencës dhe shqetësimet e ndërkombëtarëve Pasi situata e ngërçit politik e institucional ka vazhduar të jetë e njëjtë, Presidentja
Shqetësime në Amerikë për çështjen shqiptare në Maqedoni (VIDEO) Lidhja Qytetare Shqiptaro-Amerikane ka shprehur shqetësime lidhur me çështjen shqiptare në Maqedoni. Tre anëtarë me n
Basha: Qeveria Rama-Meta-Kokëdhima është problemi Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka dalë sërish në krah të Presidentit Nishani duke replikuar në distancë me
Vdekshmëria, fund debateve të shpeshta Sipas studiuesve danezë, debatet e shpeshta me partnerët, miqtë apo të afërmit, mund të rrisë rrezikun e vdekjes në mosh
Rriten shqetësimet për provokime në rajonin e Transdniestrit Pas kërkesës së udhëheqësit të Partisë Socialiste në Moldavi Igor Dodon, për fillimin e mbledhjes së nënshkrimeve nga qy
BDI e Ohrit ngre shqetësimet e para Pakënaqësitë e para lidhur me zgjedhjet presidenciale kanë dalë tanimë në shesh. Këto pakënaqaësi janë shënuar në qyteti
Shtohen shqetësimet për sëmundjen e leuçemisë Në Kosovë janë shtuar shqetësimet për rritjen e numrit të fëmijëve të prekur nga leuçemia akute, e cila praqet shqetësi
Vrasjet me pagesë, babai i të penduarit: Shqetësimet ia shprehëm prefektit Babai i djalit që zbuloi “bandën e tritolit” ka deklaruar nga Italia se djali i tij mbante mbi supe një shqetësim të mad
Ndërtimet pa leje, qytetarët i dërgojnë Ramës fotot e para Qytetarët kanë dërguar fotot dhe komentet e tyre të para pas lancimit nga ana e kryeministrit të ardhshëm Edi Rama të
Patrullimet serbe vazhdojnë, Prishtina hesht “As të hënën nuk kanë munguar provokimet nga xhandarmëria serbe, që kanë patrulluar me motorë në pikën tek Ugari në Kara
Lirohet nga gjykata, 26-vjeçari ngacmon sërish psikologen Rustemi Psikologia Jorida Rustemi ka bërë një tjetër kallëzim në Komisariatin Nr.2 ndaj ngacmimimeve të një 26-vjeçari nga Vlora
Shpërthimi, disa të vdekur në Pakistan (VIDEO) Të paktën gjashtë persona, mes të cilëve edhe dy gra kanë mbetur të vrarë nga shpërthimi i një bombe në qytetin e Peshaw