999 rezultate për

shqetesime

23 persona humbin jetën pasi injektuan vaksinën e Pfizer në Norvegji 23 persona kanë humbur jetën në Norvegji pasi janë injektuar me vaksinën kundër koronavirusit të kompanisë amerikane Pfi
4 shqetësime kryesore që lënë pa gjumë shumicën e grave Shqetësimi është një pjesë normale e jetës, por disa prej nesh na pushton thuajse plotësisht dhe madje ndikon edhe në gj
"Përjetova shqetësime që s’i kam provuar kurrë", Manjola Nallbani fiton betejën me Covid-19 Këngëtarja e njohur shqiptare, Manjola Nallbani, disa javë më parë zbuloi se ishte infektuar me COVID-19. Përmes një
Genci infektohet me Covid-19, Eni zbulon publikisht nëse ja ka ngjitur partneri (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, reperi i njohur Genc Prelvukaj njoftoi ndjekësit në rrjete sociale se ishte infektuar me Covid-19. A
Njoftoi shtatzaninë e dytë, Almeda tregon shqetësimet Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman njoftuan se do të bëhen prindër për herë të dytë. Ata publikuan disa foto të ëmbla në
Liverpool në ankth, përveç Van Dijk ka shqetësime edhe nga Thiago Alcantara Dje u zhvillua derbi i madh anglez, ai ndërmjet Evertonit dhe Liverpoolit, takim ky që i takoi xhiros së pestë në Premie
TikTok është ndaluar në Pakistan TikTok është ndaluar në Pakistan për shkak të dështimit të tij për të filtruar përmbajtjen "imorale dhe të pahijshme".
Studimet tregojnë cilësitë: Një gotë qumësht në darkë dhe harrojini shqetësimet Qumështi është një burim i shkëlqyeshëm vlerash ushqimore, është i shëndetshëm për kockat tuaja dhe ka edhe më shumë për
Marrin fund shqetësimet, del bateria që mban telefonin të karikuar për 5 ditë Shkencëtarët në Australi pretendojnë se kanë ndërtuar një bateri që mund ta mbajë telefonin për pesë ditë pa karikim, os
Efekti i karantinës, te Reali dëmtohen Ramos dhe Carvajal Në ndeshjen e parë pas Covid-19, Dani Carvajal dhe Sergio Ramos kanë lënë fushën me shqetësime. Dani luajti vetëm 45
Trafiku i arabëve, Meta pranon se ka nisur një investigim Presidenti Ilir Meta gjatë konferencës që mbajti sot për gazetarët, u pyet dhe për trafikun e emigrantëve nga lindja, nj
Sheikët po hasin probleme për blerjen e Newcastle, 10 klube të Premierligës dalin kundër Sheikët nuk po arrijnë të blejnë plotësisht Neëcastle edhe psë është shumë pranë. Momentalisht po përballet me kundërsht
Nisin shqetësimet në Shtëpinë e Bardhë, zyrtari i lartë del me koronavirus Shqetësimet në Shtëpinë e Bardhë kanë nisur të bëhen konkrete. Një pjesëtar i zyrës së nënpresidentit amerikan, Mike
Bashkia Tiranë e paditi pse hyri pa leje në konvikt, reagon Basha Duket se vendimi i Bashkisë së Tiranës për të paditur kreu e PD-së pas një vizite që ai bëri në njërën prej godinave të
KE: Projektligji i shtypit ngre shqetësime edhe pas ndryshimeve të fundit Komisioni Evropian tha sot se projektligji për shtypin në Shqipëri, megjithë ndryshimet që i janë bërë ditët e fundit, p
Meta reagon për paketën anti-shpifje: Mjaft me rekordet negative ndërkombëtare Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka reaguar para pak minutash për paketën anti-shpifje. Përmes një postimi në "Faceboo
E konfirmon trajneri, Neymar gati për sfidën e rradhës Neymar do të luajë kundër Monacos Neymar Junior ishte në dyshim për ndeshjen me Monacon, pasi ndjeu disa shqetësime p
Horoskopi i të shtunës, shenjat që do të kenë shqetësime të mëdha Dashi Dita e nisur mund të jetë një pikë kthese për ju. Që në mëngjes mund të ketë risi të habitshme. Ata që kanë një
Horoskopi i të dielës, shenjat që do të kenë shqetësime të mëdha Ky është horoskopi për ditën e diel 15 shtator 2019. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punë
1 lugë sodë eleminon 11 shqetësime, këshilla e mjekëve popullorë Edhe pse ne e përdorim atë shpesh në jetën tonë të përditshme, soda e bukës është ende një mister për shumë njerëz në li