999 rezultate për

shpirt

Ku ndodhet aktualisht Luana Vjollca? (VIDEO) Prej disa ditësh këngëtarja dhe moderatorja Luana Vjollca ndodhej me pushime në Maldive nga ku ka postuar shpesh foto e
Allegri: Kemi luajtur me shpirtin e duhur sonte Massimiliano Allegri, trajneri i Juventus, ka vlerësuar paraqitjen e bërë nga skuadra e tij në ndeshjen e fituar 3-0 kun
I riu i pashpirt qëllon me shkop pa arsye të moshuarin (FOTO LAJM) Një ngjarje aspak normale është regjistruar nga kamerat e sigurisë ditën e premte në rrugët e Nju Jorkut. Një i moshu
Shehi pas ndeshjes me Teutën: Më ngroh shpirti i skudadrës Trejneri i Skëndërbeut, Orges Shehi në prononcimin pas ndeshjes për Super Sport u shpreh i kënaqur me skuadrën, shkruan
Pronari i pashpirt, e flak të riun pse nuk punoi kur ishte i sëmurë 19 vjeçari Alban Isufi nga Komuna e Mitrovicës u detyrua të lë shkollën e mesme, në mënyrë që të punojë që t’ia lehtësoj
Alketa Vejsiu, bëmë baba të të ngjajë Moderatorja shumë e dashur për publikun, ka treguar edhe një tjetër talent kahas moderimit ,shkruan Albeu.com Siç e
Stresi bën lëvizjen e papritur për protestën e opozitës Protestës së sotme kundër qeverisë, u është bashkuar edhe rreperi i njohur shqiptar Arkimed Lushaj (Stresi). Ndonëse
Baton Haxhiu: Si mund të jeni kaq të pashpirt me Edi Ramën? Gazetari nga Kosova Baton Haxhiu, tha në një intervistë për “Tempora”, se kryeministri Edi Rama nuk ka një qëndrim publi
I moshuari fal të riun e pashpirt që e qëlloi me shkop pa arsye (FOTO LAJM) Një ngjarje aspak normale është regjistruar nga kamerat e sigurisë ditën e premte në rrugët e Nju Jorkut. Një i moshu
Shqiptarët ëndërrojnë Amerikën pa ditur çmimin! Flet emigrantja e kthyer pas 20 vitesh Nga Aneta Mihali Xhiku Pas 20 vjet emigrimi, diç kam mësuar për dhimbjet e shpirtit nga vetmia dhe çrrënjosja.
Fotografi që të therin në shpirt, plastika lë gjurmë vrastare edhe në Arktik Ne mendojmë për Arktikun si një shkretëtirë e pacenuar ende e paprekur nga dora e njeriut, por këto imazhe tronditëse e
Motra e Arian Dacit: Ju falenderoj me shpirt për përkrahjen tuaj Në përfundim të mbledhjes komemorative për nder të zëvendësministrit të Diasporës Arian Dacin, motra e tij Edi Daci-Prap
"Pusho në paqe Engjëll i vogël", e gjithë bota lutet për shpirtin e Julenit 2-vjeçar Pas 13 ditëve kërkimi, minatorët ditën e djeshme arritën të gjenin trupin e Julenit 2 vjeçar, por fatëkeqësiht pa shenja
Shpirtra në shtëpinë tuaj? Kontrolloni me kujdes këto detaje 1. Ndryshime të pashpjegueshme në temperaturë Një ndër mënyrat më të thjeshta për të dalluar nëse keni të bëni me një
Lazim Destani, më i pasur shpirtërisht, se materialisht Nga Salajdin Saliu Shoqërisë sonë i duhen njerëzit e pasur shpirtërisht, moralisht e materialisht. Njerëzit e
Mbrojtësi anglez i "pashpirt", ndahet nga e fejuara dhe i pushon të gjithë familjen nga puna (FOTO LAJM) Merr fund pas nëntë vitesh historia e dashurisë ndërmjet mbrojtësit të Manchester Cityt, John Stones, dhe të fejuarës së
Flori e pranon hapur se i mungon dikush, për kë e ka? Flori Mumajesi shquhet për këngët e tij dedikime dhe historitë e shumta të dashurisë, pasi mesa duket ky njeri dashuron
"Më këpute shpirtin", aktori i njohur humb njeriun e shtrenjtë Aktori i njohur i “Portokalli”, Marin Orhanasi ka njoftuar në një postim në rrjetet sociale ndarjen nga jeta të xhaxhait
“O shpirt të mori në qafë”, përlot me dedikimin kushërira e Anxhelinës Ngjarja e rëndë ku një baba vrau vajzën e tij me një shufër hekuri ka shokuar gjithë opinionin publik. Pas vrasjes ai
Laert Vasili përplaset ashpër me studentët në emision, dridhet nga inati (VIDEO) Aktori dhe regjisori Laert Vasili, ditën e djeshme është përplasur ashpër me studentët në emisionin “360 gradë”. "Sh