999 rezultate për

shpirt

Kaçe detyron grekët të këndojnë shqip: Të ka lali shpirt… (VIDEO) Tek ekipi i PAOK-ut, duket se e dinë mjaft mirë si të heqin pak mendjen nga përgatitjet e lodhshme të prag-sezonit të ri
22 burra rrethuan gruan që refuzoi dashurinë e Enver Hoxhës: Histori rrëqethëse nga tmerret e komunizmit Si në çdo fushë të jetës, edhe në atë të marrjes së jetës së armiqve ndodhnin parregullsi, kur rregulli nuk respektohej
"Perla blu" e Marokut (FOTO LAJM) Maroku është një prej vendeve piktoreske i cili njihet për bukuritë e rralla. Një pjesë e tij, është e lyer e gjita në b
Shqiptarëve nuk u ndahet shpirti nga kanabisi, gjelbërojnë dhe Greqinë Policia greke ka vënë në pranga këtë të martë 5 shtetas shqiptarë, të cilët ishin përfshirë në kultivimin e një sasie të
20 foto kafshësh që do u qetësojnë shpirtin (FOTO LAJM) Me padyshim që përkëdhelja e kafshëve të qetëson shpirtin dhe largon stresin. Shumë njerëz mbajnë kafsë shtëpiake si
"Ëngjëlli shpirtëror" i Lewis Hamilton humb betejën me kancerin Djali 5-vjeçar i sëmurë me kancer, i cili frymëzoi Lewis Hamilton për fitoren në Grand Prix, ka vdekur. Harry Shaw u
Shpirt rebelimi nё Francё, por me humor: Delet nё shkollё Jetёs sё deleve nё livadhet e pasura tё Crêts en Belledonne pranё Grenoblёs sё
Pochettino: Futbolli është i pashpirt Disfatë e shëmtuar 1-0 për Tottenham, që u desh ta mbyllë ndeshjen ndaj Bournemouth me vetëm 9 futbollistë, për shkak të
Inter pa "shpirt" rrezikon Championsin (VIDEO) Inter ka shpërdoruar një mundësi shumë të mirë për t’iu afruar objektivit Champions League teksa ka barazuar 0-0 me Udin
Gattuso dorëzohet: Milani nuk ka shpirt, s’duhet të godas lojtarët Trajneri i Milanit, Genaro Gattuso, ka folur për mediet në prag të ndeshjes kyçe të së dielës ndaj Torinos. "Nuk po k
Zëri i liderëve shpirtërorë për dialog, sa po dëgjohet nga politika Prej disa kohësh, sa herë Shqipëria është në ditë të vështira, opinioni publik ushqehet me një deklaratë dhe qëndrim të
Gruaja e diktatorit që dha shpirt jetonte te Putin, jeta luksoze që bënte me paratë e vjedhura Mirjana Markoviq, e veja e diktatorit famëkeq dhe kriminelit Sllobodan Millosheviqit, që vdiq sot, ishte dënuar me një v
Ish-deputeti i PS: Bashkia e Tiranës një bandë gjobvënësish Ish-deputeti i PS, Arben Malaj me anë të një postimi në profilin e tij të Facebook-ut ka bërë një denoncim ku shprehet s
Ish-deputetja e Bashës: Në këtë datë do t'ia marrim shpirtin Edi Ramës Ish-deputetja demokrate, Albana Vokshi ishte sot në Korçë ku u takua me gratë dhe vajzat atje. Vokshi ftoi ato të bashko
Nënë e pashpirt, shiti djalin për 2 500 dollar Një grua nga Teksasi shiti djalin e saj shtatëvjeçar për 2.500 dollarë për të paguar një borxh droge. Esmeralda Ga
Sadiku: Plani ishte të isha titullar, na mungon shpirti i grupit Pas ndeshjes në një prononcim për RTSH, sulmuesi i Kombëtares, Armando Sadiku është shprehur se plani ishte që ai të nis
Shpërthen e dashura e Kurtit: Nuk kam më shpirt Vrasja e 26-vjeçarit Jurgen Kurti ka tronditur familjen dhe të afërmit e tij. E dashura e Kurtit pasi ka marrë vesh lajm
Shpirtra dhe zhurma misterioze, këto vende janë të mallkuara Në këtë listë janë vende nga shtete të ndryshme por që të gjitha kanë një pikë të përbashkët. Të gjitha në sipas transme
Ku ndodhet aktualisht Luana Vjollca? (VIDEO) Prej disa ditësh këngëtarja dhe moderatorja Luana Vjollca ndodhej me pushime në Maldive nga ku ka postuar shpesh foto e
Allegri: Kemi luajtur me shpirtin e duhur sonte Massimiliano Allegri, trajneri i Juventus, ka vlerësuar paraqitjen e bërë nga skuadra e tij në ndeshjen e fituar 3-0 kun