999 rezultate për

shpirt

"Të lutem se më doli shpirti", Rama debat me banorët në Kombinat Mëngjesin e sotëm, Kryeministri Rama ka shkuar të vizitojë kombinatin që ka disa ndërtesa të dëmtuara për shkak të tërme
Banorët flasin nga kampi: Për shpirt i heq rrobat dhe jua jap atyre në Thumanë Banorët e prekur nga tërmeti kërkojnë ndihmë nga shteti që t’iu sigurojë strehim, por nuk ju mungon as solidariteti për
Kolonat si kunja shkrepseje: Kjo është banesa e familjes Lala, ku dhanë shpirt 8 anëtarë Kjo ishte banesa katër katëshe e familjes Lala, në ish-Kënetë të Durrësit, ku tërmeti 6.4 i mëngjesit të 26 nëntorit e r
"Jo vetëm rrobat, por do lej dhe shpirtin", Stresi viziton nga afër banorët (VIDEO) ëngëtari i njohur, Stresi ka vendosur që të jetë pranë të dëmtuarëve nga tërmeti. Reperi ka ndarë në llogarinë e tij
Në rradhë për bukë e ujë, fotot nga Durrësi që të prekin shpirtin (FOTO LAJM) Shqipëria është në zi pas tërmetit të 26 nëntorit që shënon 50 të vdekur, qindra të plagosur, njerëz pa shtëpi. Të pr
28 NËNTORI/ Lleshaj: Le të jetë ky flamur lutja jonë për shpirtrat e atyre që e lanë pas Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj thotë se Festa e Flamurit ka gjetur çdo shqiptar të goditur fort nga tragjedia e tër
"O zemrat e mia sa shpejt na ndau Zoti": Halla shpërthen në vaj, kë të qajë më parë 3 pjestarë të familjes Çupi humbën jetën nga tërmeti i fuishëm që shkundi të matën vendin. Hajredin, Lute dhe Klement
TRAGJEDI/ Vajza i dha shpirt nën rrënoja, vdes edhe e ëma në spital pas shpëtimit 21 të vdekur, mbi 600 të plagosur, dhe dhjetëra të tjerë nën rrënoja, është ky bilanci i një ditë që do të mbahet mend g
Pas tifozave Kuq e Zi reagojnë edhe Dardanët: Me ty, Shqipëri! Grupi i tifozëve të Kombëtares së Kosovës, Dardanët”, kanë reaguar ndaj tërmeteve në Shqipëri, duke shkruar se po luten
"O shpirt, o Pëllumb", momenti rrëqethës kur motra kupton se ka familjen nën rrënoja Një familje e tërë ka mbetur brenda rrënojave. Situata raportohet tragjike nga familjarët që janë rreth rrënojave. Nj
Shtëpia e Harry Potter-it ekziston dhe mund ta vizitoni, por kini parasysh që është e pushtuar nga shpirtrat Nëse jeni fansa të Harry Potter-it me siguri ju intereson të shihni si duket në të vërtetë vendi nga është frymëzuar sht
Shqiptarët se ndajnë shpirtin nga politika, parrulla "Rama ik" në stadium (FOTO LAJM) Shqipëria po pëson humbje ndaj Francës ku deri në këto momente ka pësuar dy gola. Dhe pse përballë një skuadre të më
Stresit s'i ndahet shpirti nga Kejsi, pasi puthi tjetrën ka një mesazh për bashkëshorten Sot këngëtari Arkimed Lushaj ka bërë një deklaratë të fortë për bashkëshorten e tij, duke thënë se e ka tatuazh në zemër
"Na plase shpirtin" Bleona Qereti: Nuk ia jap njeriu! Bleona Qerreti e cila ka marrë pjesë edhe në filmin "Falco" të realizuar nga Bes Kallaku ka shkrirë së qeshuri të gjithë
Zbuloni kafshën tuaj shpirtërore në bazë të shenjës tuaj të zodiakut Dashi: Tigri Nëse keni lindur nën shenjën e Dashit, kafsha juaj shpirtërore është tigri. Ju jeni një person i sjellsh
Nëna e Andi Malokut vë kujën në spital: Po jep shpirt për 300 mijë lekë Ky është momenti kur nëna e Andi Malokut, shoferit të prokurorit Arjan Ndoja që mbeti i plagosur në atentatin me armë zj
Koha kur Rama mbronte me "mish e shpirt" Kajmakun (VIDEO) KQZ vendosi sot ti heqë mandatin Kajmakut, ndërsa në mënyrë formale mbetet shkarkimi i tij nga Kryeministri Rama që e ka
Nga Gjyste te Kejvina, si u veshën VIP-at shqiptar për Halloween (FOTO LAJM) Halloween është ndër festat më të festuara në botë. Pavarësisht se kjo festë i ka rrënjët në Evropë, në Shqipëri ka hyrë
Familja Beqiraj jeton në qiell të hapur pas tërmetit: Po pres të më marri Zoti shpirtin Tërmeti i frikshëm që preku Shqipërinë ende vazhdon të ketë pasoja në familjet e prekura. Një kryefamiljar në Manëz, fa
Aktorja e njohur martohet në shtëpinë e pushtuar nga shpirtrat Jennifer Lawrence dhe Cooke Maroney janë zyrtarisht të martuar. Të shtunën, fituesja 29-vjeçare e çmimit Oscar dhe tr