999 rezultate për

shpirt

VIDEO/ "Shoku Maliqi", Ruçit nuk i ndahet shpirti nga komunizmi Kreu i Parlamentit Gramoz Ruçi bëri një lapsus frojdian gjatë interpelancës së sotme mes deputetit Lefter Maliqi dhe min
"Kërmë, të shkoftë shpirti në ferr", aktorja reagon për krimin makabër në Durrës Ngjarja makabër që tronditi pak minuta para mesnatës Durrësin, ka revoltuar dhe aktoren Egla Ceno. Ajo shprehet se askus
U zunë për një varr, flet autori i ngjarjes së rëndë në Korçë: Nuk kisha qetësi në shpirt Një nfgjarje e rëndë tronditi pak më parë Korçën, ku si pasojë e një konflikti për motive të dobëta Zamir Topi qëlloi pë
E mohuan që janë bashkë, Rike Roçi uron Kristi Prengën për ditëlindje: Ta dua shpirtin (FOTO LAJM) Rike Roçi dhe Kristi Prenga pak kohë më parë u kapën "mat" teksa kërcenin afër njëri tjetrit. Dyshja mohoi të kishte diç
Nuk iu ndahet shpirti, çfarë i bashkoi këtë herë Jonidën dhe Romeon (FOTO LAJM) Romeo Veshaj dhe Jonida Maliqi ishin padyshim një nga çiftet më të pëlqyer nga publiku e kjo vihet re lehtë nga interesi
TURP/ Tifozët e Realit vërshëllyen Marcelon, lojtarin që jep "shpirtin" për fanellën Real Madrid dje arriti fitore të mundimshme ndaj Sevillas me rezultat të ngushtë 2:1. Dy golat e Casemiros ishin vend
"Polici po jepte shpirt, u kërkoi shokëve të mos hapnin zjarr": Artan Hoxha tregon historinë e padëgjuar nga Tropoja Artan Hoxha ishte i ftuar mbrëmë në "Prvokacija" me Mustafa Nanon duke folur për numrin e madh të dëshmorëve të radhët e
E moshuara me dy fëmijë invalidë pret erën e furishme në çadër: Do na marrë shpirtin Një çift të moshuarish me dy fëmijë invalid janë vetëm një prej shumë familjeve të prekura nga tërmeti që e kanë pritur
Këngëtari i njohur bëhet baba për herë të parë, publikon foton e vogëlushit (FOTO LAJM) Këngëtari shqiptar Skerdi është bërë baba për herë të parë i një vogëlushi! Lajmin e bukur e ka dhënë vetë Skerdi për
Kastro Zizo rrëfim prekës për humbjen e nënës: Dha shpirt në duart e mija Këngëtari Kastro Zizo mori pjesë në Festivalin e 58 me një këngë dedikuar nënës së tij me titullin “Asaj”, ndërsa për “P
Kur shpirti festiv "të pushton" më shumë se duhet! (VIDEO) Dhjetori është një ndër muajt më të bukur dhe shumë njerëz mezi e presin atë për të kremtuar Krishtlindjen dhe Vitin e R
"Si të festoj sot", Vesa Luma merr mesazhin që i preku shpirtin (FOTO LAJM) Këtë mëngjes, këngëtarja Vesa Luma i ka uruar Krishtlindjet të gjithë besimtarëve në llogarinë e saj në Instagram me një
Albërije Hadërgjonaj reagon pas festivalit: Nuk ka juri e as pikë (FOTO LAJM) Albërije Hadërgjonaj këtë vit u rikthye në Festivalin e RTSH-së. Këngëtarja konkurroi me këngën “Ku ta gjej dikë ta d
"Ishte ditëlindja jote", Aurela Gaçe ngjit papritur në skenë bashkëshortin (VIDEO) Aurela Gaçe ka menduar një mënyrë tepër speciale për të uruar bashkëshortin e saj për ditëlindje, Skerdin, jo duke e uru
Nga e qeshura me "shpirt" deri tek rrahjet e saj, 10 fakte interesante për zemrën Ilaçi më i mirë i zemrës është e qeshura Një e qeshur ‘me shpirt’ mund të qarkullojë 20% më shumë gjak në të gjithë t
Alketa Vejsiu thyen "rregullat", publikon foton e njeriut të shpirtit (FOTO LAJM) Moderatorja Alketa Vejsiu është tepër e angazhuar së fundmi me përgatitjet për “Festivalin e RTSH-së”, së bashku me Vera
Jep edhe shpirtin po t'ia kërkosh, kjo është shenja më zemërgjerë e horoskopit "Folu butësisht njerëzve! Tregoje mirësinë në fytyrë, në sy, në buzëqeshjen tënde, në ngrohtësinë e buzëqeshjes tënde, g
Ndeshja me Barcelonën, Conte: Do lëmë shpirtin në fushë Conte thotë se Interi i tij do të luftojë ‘me mish e me shpirt’ për t’u kualifikuar në fazën tjetër të Champions League
Nga Papa, te Gylen dhe Dalai Lama: 100 liderët më me ndikim shpirtëror në botë Revista “Watkins” ka botuar listën e 100 njerëzve të gjallë me më shumë ndikim shpirtëror në botë për vitin 2019. “Ndër
"Na pikoi shpirti", e afërmja e familjes Reçi: Shqipja sikur e dinte, i mbante fëmijët afër vetes! Dhimbja e madhe ka pushtuar edhe familjen Reci e cila u shua gjatë tërmetit. Vajza, fjali nëna dhe babai humbën që të