999 rezultate për

shpirt

Zgjidh një kavanoz magjik dhe zbulo sekretin që fsheh shpirti yt Një mundësi e thjeshtë dhe efikase për të mësuar diçka më shumë për veten dhe shpirtin tuaj. Një test personaliteti që m
E vërteta e videos ku Cardi B shfaqet duke dëgjuar këngën shqiptare (VIDEO) Ditën e sotme i gjithë rrjeti po zien nga lajmet se Cardi B në një video live në Instagram ka dëgjuar këngën “Të ka lali
I erdhi shpirti në majë të hundës, gruaja vret burrin që i vinte përnatë tapë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Rusi. MWsohet se një grua 39 vjeçare në Rusi do të gjykohet për një vepër kriminale
Ilaç për shpirtin, pse duhet t'i mbani sa më afër këto 6 shenja të horoskopit Ndoshta shumë persona nuk i besojnë astrologjisë, por muaji i lindjes dhe data tregon shumë për ju. Personat që u përkas
Të këput shpirtin: Fëmijët i sollën lule për ditëlindje, gruaja vdes në Infektiv Gjatë 24 orëve kanë humbur jetën 4 persona si pasojë e Covid-19 mes tyre edhe një 49-vjeçare për të cilën Ministrja Oger
11 shenja që ju ndihmojnë të njihni shpirtin tuaj binjak Ka shumë teori që përcaktojnë kuptimin e një shpirti binjak, por ekziston teoria e ndarjes së energjisë në dy gjysma dh
Edi Rama: Srebrenica, tragjedi që rëndon shpirtin tonë, mosndëshkimi nuk është opsion! Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka reaguar në cilësinë e Kryetarit të OSBE-së ditën e sotme për masakrën e Srebrenic
"Shpirti plot", Jonida Vokshi publikon foton e parë me të bijën (FOTO LAJM) Me datë 18 Qershor, Jonida dhe Besniku u bënë prindër për herë të parë. Jonida solli në jetë vogëlushen Emi, emrin e buk
"Më thave shpirtin", Rudina Dembacaj humb babain (FOTO LAJM) Rudina Dembacaj ka ndarë në Instagram lajmin e hidhur për ndarjen nga jeta të babit të saj. I ati i aktores është nda
"Ilaçi i shpirtit", Rudina Dembacaj zbulon pa kë person nuk reziston dot (FOTO LAJM) Rudina Dembacaj publikon gjatë gjithë kohës momente të ndryshme me të voglën e saj, Viktoria e cila është dashuria më e
E kërkon burrin kollovar, Margaret mesa duket e gjeti "shpirtin binjak" (FOTO LAJM) Takimi i kësaj jave i Margaret ishte me Rexhepin dhe mesa duket çdo gjë ka shkuar më së miri. Në takim, dyshja po dis
Rakip Suli i thur lavde pa kursim Ramën: Falendërim shpirtëror, as 1 mijë vjet nuk do ndodhte! Kreu i qeverisë Edi Rama ka zhvilluar sot një takim online me kreun e Bashkisë së Kamzës Rakip Suli, dhe me ministrin e
Starova në Pressing: Unë te Partizani? Lojtarëve t’i kërkohen të japin shpirtin në fushë Një ndër të ftuarit në Pressing, në ABC News, është edhe Ermal Tahiri. Ish-futbollisti i njohur e nisi analizën e tij me
Jul Deda me tone të ashpra Veliajt: I pashpirt, kur shisje fiq s'të ngacmonin (VIDEO) Nuk është hera e parë që dëgjojmë se policia bashkiake sekuestron mallin e fshatarëve që shesin nëpër rrugë për të fitua
Dyshimet e gruas së të dënuarit që vdiq në burg: Nuk më zë shpirti vend Një ditë pas ngjarjes së rëndë në burgun e Fierit, ku u vetëvar 51-vjeçari Bilbil Zekaj, familjarët e tij që jetojnë në
Kështu nuk e keni parë kurrë: Maliqi nxjerr fotot me muskuj dhe sfidon Ramën (FOTO LAJM) Deputeti i opozitës Lefter Maliqi ka vendosur të ndajë në Facebook disa foto të tij të hershme, ku treon se stërvitej fo
Dha shpirt në krahët e nënës, zbulohet e shkuara ''e errët" e 25 vjeçarit nga Vlora Detaje tw tjera zbardhen nga eliminimi i 25 vjeçarit nw Vlorw. Ai ishte djali i dytë i familjes Breshanaj. Kristian Bres
Redon Makashi: Teatri sot u vra! Këngëtari njohur Redon Makashi tha se Teatri Kombëtar sot u “vra”. Me një shënim në facebook, ku ka postuar videon e
"Hipokritë, ma këputët shpirtin", Artan Fuga reagon për Teatrin Artan Fuga Pse ashtu bie nje ndertese teatri!!! Ra demokracia lokale me reformen e territorit, hiiiiic n
Rozana Radi i bashkohet artistëve tek teatri: Këtu kam shpirtin e babait! Këngëtarja, aktorja dhe prezantuesja Rozana Radi iu bashkua aktivistëve dhe artistëve të Teatrit Kombëtar pasi është kun