999 rezultate për

shpetuar

Mbytet modelja pasi u fut në ujë për të shpëtuar konet (FOTO LAJM) Trupi i pajetë modeles Caroline Bittencourt është gjetur gjatë operacionit të kërkimit për të, pas raportimit se kishte
Bashkëshortja e Chicharitos pozon nudo për "të shpëtuar" Tokën (FOTO LAJM) Sara Kohan i ka lënë sërish fansat e saj dhe të bashkëshortit e saj Havier Hernandez pa fjalë. Ajo ka pozuar disa fot
Zaev përkujton 2-vjetorin e ngjarjeve të turpshme Në rolin e liderit të partisë së Lidhjes Social Demokrate të Maqedonisë (LSDM), Zoran Zaev sot ka shënuar 2-vjetorin e n
Futi kokainën në vesh për ti shpëtuar policisë, dënohet shqiptari në Angli Një 20-vjeçar shqiptar në Angli është dënuar me 30 muaj burgim pasi u kap më 19 Janar duke transportuar lëndë narkotike.
Ky është Pitbulli hero që iu hodh gjarprit vdekjeprurës për ta shpëtuar pronaren Një pitbull i quajtur Nellie ka shpëtuar pronaren e tij nga kafshimi i një gjarpri me zile. Nellie, e cila u adoptua
Admir Murataj sakrifikoi veten për të shpëtuar shokët Ende nuk është e qartë se grabitësi Admir Murataj u vra nga policia apo nga shokët e tij. Ndërkaq dëshmitarë të ndryshëm
Bamsi është në rrezik, çfarë do të ndodhë te Ertegruli Varësja me sekretin e Teoklesit përfundon në duart e Turgutit. Iblilge sërish përballet me Ertugrulin dhe sërish me m
Shpëtohen pasagjerët e anijes Viking Ekipet e shpëtimit janë duke tentuar të shpëtojnë 1,300 persona që kanë mbetur në një anije gjatë shetitjes në bregdetin
Lobuesit shqiptarë rrëfejnë si luftuan për të shpëtuar popullin nga kriminelët e egër serbë Sot, 20 vjet pas fillimit të ndërhyrjes ushtarake të NATO-s në Kosovë, shqiptarët e Amerikës kanë arsye të krenohen me r
Prokurorja nxjerr për herë të parë një detaj: Selën e ka shpëtuar një shqiptar me emrin Toni "Ziadin Selën e ka shpëtuar dikush nga protestuesit, e pastaj ka ardhur Abdulfeta Alimi”, kjo deklaratë e shefes së Prok
Shpëton Gattuso, do të jetë në Derbi Trajneri i Milanit, Gennaro Gattuso, i ka shpëtuar një pezullimi nga komisioni disiplinor në futbollin italian. Ky ës
Vonesa i shpëtoi jetën këtij greku nga tragjedia e "Ethiopian Airlines" (FOTO LAJM) Rrëzimi i djeshëm i avionit të Ethiopian Airlines shkaktoi vdekjen e 157 personave në bord, ndërsa një grek i ka shpëtua
Kulolli 2 gola për të shpëtuar skuadrën e tij nga humbja (VIDEO) Benjamin Kololli ka vazhduar me formën fantastike në Zvicër Mbrojtësi i Kombëtares së Kosovës, Benjamin Kololli, e ka s
Këshillat e një hajduti do t’iu vlejnë shumë për të shpëtuar makinën tuaj Nesë do të dini se si mund të ruani makinën tuaj për të mos jua vjedhur nuk mund të jua tregoj më mirë se dikush që ka p
Adriatik Llalla punëson lobistë në SHBA për të shpëtuar nga ‘lista e zezë’ (FOTO LAJM) Ish -Prokurori i Përgjithshëm, Adriatik Llalla – asetet e të cilit janë nën sekuestro pasi është nën hetim për pastrim p
Si i shpëtuan breshërisë së automatikut dy punonjësit e bashkisë Lezhë Disa minuta më parë një breshëri plumbash janë derdhur në drejtim të një automjeti që po lëvizte nga Lezha në drejtim t
Kishte dhimbje për 13 vite , mjekët s’u besojnë syve nga ajo që nxjerrin Një 51-vjeçare në Itali ka shpëtuar për mrekulli nga vdekja. E themi këtë, pasi për 13 vite ajo kishte mbajtur në trupin
Formacionet zyrtare: Teuta-Kukësi, Cungu për të shpëtuar stolin Java e 22-të e Superiores nis me një sfidë interesante, mes dy ekipeve që janë në garë për kreun aktualisht, Teuta dhe K
Mbrekulli, 5 vjeçarja shpëtohet pas 18 orësh qëndrimi në rrënoja Hava Tekgöz, një vajzë 5-vjeçare është shpëtuar nga ndërtesa e rrënuar në Stamboll, pasi qëndroi 18 orë nën rrënoja.
"Ata mund të kishin shpëtuar", flet djali i mbijetuar në Shkodër Katër persona janë mbytur ditën e sotme në liqenin e Shkodrës. Sipas informacioneve, tre prej tyre janë anëtarë të nj