999 rezultate për

shpetuar

Shikoni se si 'plaku' Buffon ka shpëtuar Juventusin në minutat e fundit (VIDEO) Gianluigi Buffon bëri rikthimin e tij në Juventus këtë verë pasi kaloi një sezon me Paris Saint-Germain. Legjenda ita
Më në fund, një mënyrë për të shpëtuar nga telefonatat me numër privat Telefonatat që vinë me numër privat mund të jenë vërtet bezdisëse. Ti nuk e di se kush po të telefonon dhe personi në an
Lanë "të bardhën" për të shpëtuar kokën, si i ikën policisë 2 të rinjtë në Shkodër Policia e Shkodrës ka sekuestuar 51 kg lëndë narkotike Cannabis Sativa dhe një sasi fishekësh luftarakë. Ky operacion
Marsida mohon lidhjen me Dritanin: Ai ka të dashur, e rrihte atë "Ajo më ka takuar dhe më tha: Ti më ke shpëtuar jetën. Unë kam goxha shoqëri, ajo që dhunoi Dritani ka qënë e pambrojtur
Qëlloi aksidentalisht veten në zemër me pistoletë gozhdësh, marangozi i shpëton jetën vetes Një burrë ka qëlluar, pa dashje, veten në zemër me një pistoletë gozhdësh dhe për fat të mirë jetoi për ta treguar gjith
Disa hile të vogla për t'i shpëtuar gripit të këtyre ditëve Pasojat e kapriçove të motit janë të gjitha mbi ne! Këto ditë të paktën një nga pjesëtarët e familjes apo kolegëve nëpër
Nëna hyri për të shpëtuar vajzën 10-vjeçare por u mbytën të dyja Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Pogradec. Nënë e bijë dyshohen se janë mbytur në rezervuarin e fsha
Formacionet e mundshme: Genoa-Milan, Giampaolo për të shpëtuar stolin (FOTO LAJM) Kuqezinjtë e Milanit vazhdojnë të zhyten në një krizë gjithmonë e më të thellë në kampionatin italian dhe ekipi i Giampa
"Sakrifikova këmbën për t'i shpëtuar jetën vajzës sime" rrëfimi i nënës heroinë "Si m’u desh të sakrifikoja një këmbë që të shpëtoja jetën e vajzës sime” Një grua 29-vjeçare nga Teksasi, e cila u për
Angli/ Shqiptari hidhet nga çatia për t'i shpëtuar policia, thyen këmbën e përfundon në burg Policia angleze ka vënë në pranga një shqiptar të identifikuar si Dritan Hoxha, i cili kujdesej për një shtëpi ku kultiv
E vërteta e divorcit, ç'po bën burri i Rudina Dembacajt për të shpëtuar martesën (FOTO LAJM) Prej disa ditësh në media është përfolur se aktorja shumë e dashur për publikun, Rudina Dembacaj i ka dhënë fund martesë
Mënyra e thjeshtë për të shpëtuar një herë e mirë nga puçrrat e shpinës Vendi ku shfaqen aknet është i pari që përcakton trajtimin e tyre, për shembull nëse ju shfaqen akne në fytyrë, fondotin
Babai ngacmonte seksualisht vajzat e tij. ndërhyn fqinji për t'i shpëtuar Në fshatin Cernicë të Gjilanit, policia e Kosovës ka arrestuar një person i cili dyshohet se ka ngacmuar seksualisht gru
Rrëfimi prekës i Hadërgjonaj: Shokët e skuadrës ecnin nëpër male për të shpëtuar nga lufta Kosova është një nga kombëtaret me ecurinë më të mirë në Europë, teksa nuk njeh humbje prej 15 ndeshjesh. Pikërisht ditë
Skandali në Janinë, akuza zyrtare nga gazeta e opozitës (FOTO LAJM) E gjithë kupola e lartë e mazhorancës ka nisur prej disa ditësh punën për shpëtimin e Agim Kajkamut, kryebashkiaku i Ril
"Alo policia, më erdhi burri!", historia tronditëse e gruas nga Tirana që u mbyll në dhomë për t'i shpëtuar dhunës Nuk e përballoj dot, do më vras녔. Duke iu dridhur zëri, me këtë fjali 30-vjeçarja Klodiana Xhelali kërkoi ndihmën e po
Nora Istrefi ka folur për çdo etap të ndarjes, ju kanë shpëtuar detajet (FOTO LAJM) Sigurisht që ndarja e Nora Istrefit dhe Robert Berishës ishte lajmi më i bujshëm i ditëve të fundit për mediat rozë. Kis
PREKËSE/ Mëzi i vogël i ka shpëtuar bombardimeve në Aleppo (FOTO LAJM) Një mëzi të vogël me emrin Sham al-Agha i është këputur këmba nga bombardimet e regjimit sirian në Aleppo disa muaj më p
Braktisi makinën të mbushur me kanabis për t' i shpëtuar policisë, arrestohet 38 vjeçari Policia e Kolonjës ka vënë në pranga një 38 vjeçar në Pogradec, pasi në mjetin e tij u gjetën 25 kg lëndë narkotike kana
Recata që ka shpëtuar mijra njerëz nga kjo sëmundje Sistemi limfatik është jashtëzakonisht i rëndësishëm për përtëritjen e indeve dhe shërimin e shumicës së organeve të për