999 rezultate për

shpeton

Rrëmbeu vajzën në Fushë-Kosovë, ajo shpëton dhe ia mbath Policia e Kosovës ka njoftuar se dje i dyshuari ka rrëmbyer një vajzë në Fushë Kosovë nën kërcënimin e një shufre të met
Speci djegës shpëton jetën! Të gjitha arsyet pse duhet ta konsumoni Lajme të mira, për të gjithë ata që pëlqejnë specin e kuq! Kjo erëz pikante, e pranishme shpesh në tavolinat tona, përve
Babai hero shpëton të birin 4 vjeçar nga pitoni gjigand (FOTO LAJM) Një 4-vjeçar u shpëtua mrekullisht nga babai i tij "hero", pasi një piton rreth gjigand rreth 4.5 metra, u përpoq ta tër
Nëna hedh foshnjën në pus mbeturinash, një grua e shpëton në moment të fundit Një 24-vjeçare është arrestuar pasi foshnja e saj u gjet e hedhur në një pus mbeturinash në qytetin grek të Kalamata.
Mrekulli në Tiranë! I moshuari hidhet nga pallati por tenda i shpëton jetën (VIDEO) Një ngjarje tragjike mund të kishte ndodhur sot në Tiranë. Një i moshuar është hedhur ditën e sotme në orët e para t
Valencia-Real Madrid, Benzema shpëton "Los Blancos" nga humbja (VIDEO) Reali i Madridit është ndalur në transfertë nga Valencia. "Los Blancos" e panë veten në disavantazh pas golit të Car
Ylli brazilian i Barcelonës i shpëton operacionit Arthur Melo ka më shumë se dy muaj që nuk po luan te Barcelona, shkaku i lëndimit që ka pësuar në gju. Mesfushori bra
Këputet vinçi, punonjësi shpëton mrekullisht (VIDEO) Ky është momenti i frikshëm kur vinçi për pak sa nuk i bie në kokë punonjësit të një porti në Holandë. Në një ditë me
Europa Nostra shpëton Teatrin Kombëtar nga shembja Qendra e Lëvizjes Vetëvendosje në Shqipëri përshëndet vendimin e organizatës Europa Nostra për ta listuar zyrtarisht Tea
Ronaldos i "shpëton goja" para shokëve, pendohet që braktisi Real Madridin Cristiano Ronaldo është penduar dhe e ka pranuar se gaboi që e braktisi Real Madridin për të nisur gjithçka nga fillimi
Reduktoni përdorimin e rrjeteve sociale, shpëtoni nga depresioni Një studim i kryer nga kërkuesit në Universitetin e Pensilvanisë, pretendon se është i pari që gjen një lidhje rastësore
Pengu që do i mbetet përjetë babait të 20 vjeçares: Ajo do shpëtonte Paraditen e djeshme në Spitali i Traumës, jetë 20 vjeçarja Xhesika Biqiku, e cila prej tri ditësh ishte në gjendje kome,
"Jam gjallë, më shpëtoni", familjarët tregojnë mes lotësh çfarë iu tha Klement Çupi nën rrënoja Tre pjesëtarë të familjes Çupi nga Thumana janë përcjellë sot në banesën e fundit. I vetmi që arriti të shpëtonte ishte
Tragjedia në familjen Lala, nga 9 shtetas shpëton vetëm djali 17-vjeçar Familja Lala është familja më e prekur në tërmeti shkatërrues i cili ka marrë 7 jetë, një është ende nën rrënoja ndërsa
Shqiptarët e strehuan gjatë luftës, i riu nga Kosova kthehet dhe shpëton jetë nga rrënojat Shqipëria gjendet para një situate dramatike ku tërmetet kanë marrë 57 jetë njerëzish dhe ka lënduar mbi 650 të tjerë.
Shpëtoni nga problemet me kolitin duke përdorur këto dy receta 100% natyrale Regjimi i varfër ushqimor, jeta sedentare, abuzimi me alkoolin dhe obeziteti janë disa prej shkaktarëve të një prej sëmu
Tërmeti "shkërrmoq" shtëpinë në Bubq, shpëton për mrekulli çifti Dy persona burrë e grua kanë shpëtuar për mrekulli pasi tërmeti i fuqishëm u ka shembur totalisht shtëpinë, në fshatin B
Vajza shpëton nënën nga i dashuri dhunues, shtiret sikur porosit pica (VIDEO) Një vajzë nga Oregon në Ohio, shpëtoi nënën e saj nga i dashuri dhunues, derisa u shtir se po porosiste pica po thirri p
Dzemaili shpëton Bolognën në "frymën e fundit" (VIDEO) U mbyll në barazimi 2-2 ndeshja mes Bolonjës dhe Parmës, e vlefshme për javën e 13-të në Serie-A. Parma ku aktivizohe
"Syrit" të "Air Albania" nuk i shpëton gjë, identifikohen shtetasit që dëmtuan dhe thyen karriget Nëpërmjet kamerave të sigurisë, policia ka arritur të identifikojë personat që kanë dëmtuar ambientet e stadiumit "Air A