999 rezultate për

shpeton

Video e parashutistit që mrekullisht i shpëton aksidentit që do ishte fatal (VIDEO) Ky parashutist është gati të ngrihet por nuk e ka idenë se çfarë aksidenti po e pret. Parashutisti po shijon pamjen p
Aksident i rëndë në Korçë-Pogradec, shpëton mrekullisht babai me vajzën Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në aksin Korçë-Pogradec. Ngjarja ndodhi në një kryqëzim pranë fshatit Podgorie
Policia i shpëton jetën të riut nga Kosova që tentoi të hidhej nga ura Një i ri nga Kosova ka tentuar të hidhej nga ura ditën e sotme, por falë ndërherjes së shpejtë të policisë ka shmangur i
Momente shokuese, këmbësori i paduruar i shpëton vdekjes për 1 sekond (VIDEO) Filmime tronditëse shfaqin momentin kur një kalimtar i paduruar shmang për pak sekonda goditjen nga një tren. Burri e
Johnson heq sloganin ''Qëndroni në shtëpi'', cili është plani i radhës Boris Johnson është duke u përballur me momentin e së vërtetës përballë krizës së koronavirusit ndërsa është duke përgat
Të destinuar për t'u prerë e shitur, COVID-19 u shpëton jetën 70 qenve (FOTO LAJM) COVID-19 ka pushtuar botën duke shkaktuar 3,851,435 të infektuar ku mes tyre ka 266,010 viktima. Duke iu referuar st
Fellaini shpëton klubin legjendar nga falimentimi (FOTO LAJM) Standart Liege një prej klubeve më të mëdha në Belgjikë rrezikonte falimentimin, jo vetëm për shkak të krizës nga COVID-
U qëllua në gjoks, silikoni i shpëton jetën 30 vjeçares (FOTO LAJM) Mjekët në Kanada kanë botuar një rast të veçantë në revistën mjekësore Sage javën e kaluar. Ata shprehen se është një ra
Tentoi të mbytej në det, polici shpëton 40-vjeçaren në Vlorë Një grua ka tentuar ti japë fund jetës duke u mbytur ne det në Vlorë, por falë ndërhyrjes së policisë asaj iu shpëtua je
COVID-19/ Angjeli: Të gjithë do të goditën nga kriza, shtresa më e prekur ajo me të ardhurat më të ulta Ish ministri i financave Anastas Angjeli thotë se kriza që ka mbërthyer ekonominë për shkak të Covid-19 nuk do të kursej
''Kush shpëton një jetë ka shpëtuar njerëzimin'', Rama e nis ditën me fjalë nga Kurani Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën sot ashu sikundër mund të ndodhë dhe plot herë të tjera, me disa fjalë të shenjta
Po hani pafund tani që jeni në karantinë? Si t'i shpëtoni kileve Kontrolloni veten Një nga mënyrat më të dobishme për të parandaluar teprimin me ushqimin është që të kuptoni pse po n
Dybala nuk po i shpëton koronavirusit, del përsëri pozitiv për koronavirus Siç duket fati i keq është duke e përcjellur futbollistin e Juventusit, Paulo Dybala. Ai javë më parë kishte dalur po
DJ i njohur humb jetën nga COVID-19 pasi u tha mjekëve "shpëtoni jetën e dikujt tjetër" Një DJ i njohur ka humbur jetën pasi u infektua me koronavirusin, COVID-19. Liam Downing i cili kishte dy vite që lu
Gjykata britanike shpëton vrasësin fierak, nuk lejon ekstradimin Një shqiptar i dënuar në mungesë me 23 vite burg ka mundur ti shpëtojë ekstradimit nga Anglia. Gjykata e ekstradimeve në
Roshi shënon dhe shpëton Ahmatin nga humbja (VIDEO) Sulmuesi i Kombëtares shqiptare ka shënuar në barazimin 1-1 të Akhmat Grozny me FC Rostov. Roshi shënoi golin e baraz
Zbret nga trageti e bie pa ndjenja në tokë, adoleshenti shqiptar shpëton për mrekulli Sapo kishte prekur tokën italiane, një adoleshent shqiptar i ka shpëtuar vdekjes falë ndërhyrjes së shpejtë të policis
Detajet e reja për Marina Farën: Ndihmoi dy djemtë që transportonin mall t'i shpëtonin policisë Roxhensa Kapurani e njohur si Marina Fara ka marrë masën "detyrim paraqitjeje" për shkak se u përfshi në përgjimet e pol
Makina tenton të shtypë nënën me fëmijën e saj! I shpëton një kalimtar (FOTO LAJM) Nje aksident ka ndodhur këtë të hënë në Tiranë, tek bulevardi i ri i në Yzberishtit ku një makinë ka tentuar që të shtyp
Nxënësi nga Kërçova që shpëton Liqenin e Ohrit (VIDEO) Albin Aliu nga Kërçova, është nxënës në Kolegjin Yahya Kemal në Strugë. Ai ka punuar mbi idenë e përpunimit të letrës ng