999 rezultate për

shpeton

Fushatë njëllosje ndaj palëve të treta, shpëton presidenti i Barcelonës Marrëveshja e Barcas me ndërmarrjen PR të I3 Ventures u vu nën kontroll në shkurt pas pretendimeve se kompania u punësua
Shpëtoni këtë verë nga celuliti, ky është serumi bio që e tret mënjëherë Një ndër problemet më të zakonshme të lëkures është celuliti. Celuliti shfaqet pavarësisht moshës apo peshës së trupi
Aksident i rëndë në Elbasan, shoferja i shpëton kamionit por godet fuqishëm bordurën Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Elbasan-Peqin në fshatin Paper. Mësohet se një mjet i cili drejtohej nga një
E vranë teksa tentoi të shpëtonte fqinjin, kërkohet burg i përjetshëm për autorët e masakrës në Fier Prokuroria e Fierit ka kërkuar dënim të përjetshëm për tre personat që qëlluan pronarin e një “Exhange” dhe vranë një pe
Zhgënjen Milani, shpëton nga humbja dhe nuk shkon më shumë se barazimi (VIDEO) Milani nuk ka shkuar më shumë se barazimi 2-2 ndaj Spalit. Kuqezinjtë hasën në shumë vështirësi në këtë ndeshje, me g
Shpëton mrekullisht kryefamiljari, banesa në Kavajë përfshihet nga flakët Një banesë në Kavajë është përfshirë nga flakët pasditen e sotme. Mësohet se bëhet fjalë për një apartament në katin
E kuruar me detaje, Grida Duma nuk mund t'i shpëtonte paparacit (FOTO LAJM) Tani që nuk është më pjesë e Parlamentit, zonjën Duma mund ta gjejmë ose në selinë e Partisë Demokratike, ku aty është n
Werderi i Rashicës bën ndeshjen më të mirë të sezonit dhe i shpëton rënies direkte (VIDEO) Skuadra e Werder Bremen ka arritur që në ndeshjen e fundit të Bundesligës t’i shpëtoj rënies direkt. Ekipi i Rashicës
Shpëtoni nga gërhitja! Receta e lëngut çudibërës Gërhitja është një problemet jo vetëm për ata që janë të prekur, por për njerëzit që ndajnë shtratin ose dhomën me ta. N
U bllokuan për disa orë, helikopteri i FA-së shpëton 6 shqiptarët nga Kosova Gjashtë turistë nga Kosova kanë humbur për disa orë në Malin e Jezercës në zonën e mbi Shkodrës, ndërsa u desh ndërhyrja
Hynë në lumë të shpëtonin shokun e tyre, mbyten tragjikisht 7 fëmijë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Mixinit në Kinë, ku një fëmijë kishte rënë në lumë por nuk po arrinte të dil
Monika Kryemadhi "zbulon" frikën më të madhe të kryeministrit Rama E ftuar në "Opinion", kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, ka dhënë vlerësimin e saj rreth diskutimeve që po bëhen mes
Shkrumbohet makina mes rrugës, shpëton mrekullisht shoferi Një makinë është përfshirë nga flakët në autostradën Tiranë-Durrës, pranë qytetit të Vorës. Mësohet se famtirësisht n
Shpëton mrekullisht 60-vjeçari në Elbasan i cili u godit nga rrufeja Ditën e sotme, në Elbasan, një 60-vjeçar është goditur nga rrufeja por mrekullisht është gjallë. Raportohet se në mom
Futbollisti kosovar kthehet në hero, shpëton jetën e një fëmije në Finlandë Futbollisti kosovar, Mehmet Hetmaj është shndërruar në hero në Finlandë. Gjatë ditës së enjte ai ka shpëtuar një fëmi
Shpëtoni nga fryrja e barkut dhe kilogramët e tepërt Fryrja e barku është një problem me vete. Rrobat të rrinë keq, ndihesh e avashtë dhe dikush mund të mendojë se je 3 muaj
Hero, burri shpëton drerin që ishte pushtuar nga gjarpri Një dre u arratis nga një gjarpër vdekjeprurës i llojit piton, pasi një shofer dëshmitar e trembi zvarranikun. Pamjet
Ilaçi natyral që ju shpëton nga barku i fryrë Barku i fryrë është një shqetësim i vërtetë për shumë njerëz, për shkak të grumbullimit të mbetjeve, por edhe infeksione
Përplas Ferrarin 250 mijë euro me autobusin, shpëton për mrekulli reperi i njohur (FOTO LAJM) Reperi Swarmz ka përplasur makinën e tij ‘Ferrari’ me autobusin dy-katësh në qendër të Londrës. Fotot nga aksidenti u
Shikoni si 12 vjeçari i shpëton ariut që nisi ta ndiqte në pyll (VIDEO) Në disa pamje të frikshme ishte regjistruar së fundmi momenti kur një 12-vjeçar pati një takim disi tepër të afërt me nj