999 rezultate për

shpeton

Një lajm i mirë mes "tmerrit" të COVID-19: Shpëton foshnja që lindi 500 gram Në këtë kohë të vështirë pandemie, lajmet e mira priten me padurim. Dhe një lajm i mirë ka ardhur ditën e sotme nga m
Milani shpëton në fund mes dramës, një hap fals në luftën për titull (VIDEO) Një barazim 1-1 i pa pritur dhe shumë i hidhur ka ardhur për Milanin ndaj Udinese. Pas një krosimi nga goditja e kënd
"Kur të ktheheni vendosni rripin": Basha merr timonin në dorë, por Aurelës i shpëton detaji (FOTO LAJM) Bashkëshortja e demokratit Lulzim Basha, Aurela ditën e sotme ka publikuar një foto teksa shfaqet krahas bashkëshortit n
Parandalohet tragjedia në Pogradec, policia shpëton fëmijët e mitur Një tragjedi është parandaluar ditën e sotme në Pogradec ku dy fëmijë janë shpëtuar nga Policia. Motër e vëlla, G. Ba
Roma e pafuqishme dhe me një lojtar më shumë, Beneventon e shpëton VAR (VIDEO) Roma luajti sonte pa gola si mysafire kundër Benevento në një ndeshje dramatike në minutat shtesë. Arbitri akordoi nj
Shpërthen makina në flakë, shoferi shpëton mrekullisht Një makinë ka shpërthyer në flakë. Burimet bëjnë me dije se një makinë tip Hunday është përfshirë nga flakët në qyte
Hero për gjithë rrjetin, burri shpëton qenushen në pishinë Pa u menduar dy herë,një burrë nga Teksasi është hedhur në pishinë të cilës i kishte ngrirë uji për të shpëtuar qenin e
E këtyre 3 shenjave të horoskopit nuk u shpëton asgjë dhe nuk arrini t'i mashtroni dot Disa shenja janë bekuar me dhuratën e nuhatjes të asaj që po ndodh. Ato gjithmonë arrijnë të kuptojnë se çfarë po ndodh,
Pas Islit, Ori Nebiaj nuk i shpëton infektimit nga Covid-19 (FOTO LAJM) Virusit Covid-19 nuk ka mundur t’i shpëtojë dot as moderatorja Ori Nebiaj, e cila nuk ishte e pranishme në emisionin e m
Publikohen pamjet, si tentoi 19-vjeçari kosovar t’i shpëtonte prangave të policisë (VIDEO) Policia e Tiranës ka publikuar pamjet e momentit kur efektivi i policisë ka mundur të lokalizojë 19-vjeçarin kosova, Ura
Nuk ndalet Uzuni, shpëton sërish skuadrën nga humbja (VIDEO) Ferencvaros ka barazuar me skuadrën e Kisvarda në kuadër të xhiros së 18-të të OTP Bank Liga, në Hungari. Protagonist
Uzuni rikthehet te goli, shpëton skuadrën e tij nga humbja (VIDEO) Myrto Uzuni bën heroin në Hungari duke shpëtuar ekipin e tij, Ferencvaro nga humbja ndaj Akademisë Puskas. 25-vjeçari ba
Dhunoi "barbarisht" bashkëshorten, vlonjati i shpëton nga duart policisë Një grua nga fshati Babicë në Vlorë, ka denoncuar bashkëshorin për dhunë fizike ndaj saj. Policia me marrjen e inform
10 vite nga "21 Janari", Artan Hoxha: Rihetimi shpëton varrosjen e dosjes 285 Sot mbushen 10 vite nga 21 janari i 2011-s, kur gjatë një proteste të opozitës së asokohe u vranë në bulevardin ‘Dëshmor
Mori përpara makinën tjetër e rrezikoi jetën e dy këmbësorëve, autori shpëton me një gjobë! Pak ditë më parë një aksident i rëndë ndodhi në Tiranë ku nga shpejtësia e lartë u përplasën dy makina, dhe rrezikuan je
Vuani nga kapsllëku? Me këtë trajtim 100% natyral do të shpëtoni E kishit menduar ndonjëherë që nëpërmjet jashtëqitjes mund të humbisni peshë dhe t’i bëni zorrës së trashë një nder të m
Përgjimet e telefonit mund të zbardhin të vërtetën, Elona Kalesha nuk shpëton dot nga burgu! Shqiptarja 36-vjecare, Elona Kalesha, e cila u arrestua për vrasjen e ciftit Shpëtim dhe Teuta Pasho në Itali do vijojë
De Santis pësoi aksident, ish-portieri i Juventusit dhe Romës i shpëton vdekjes Morgan De Santis tashmë është jashtë rrezikut për jetën, pas aksidentit automobilistik të pësuar ditën e djeshme. Ish
Dolën për sërf, por mbetën në mes të detit: Policia shpëton 2 vëllezërit Spartak Salihaj dhe vëllai i tij mbetën sot në det, në Darëzezë me orë të tëra, pasi kishin hyrë për të bërë serf, ndërs
Kritikoi ashpër VAR-in, Koeman i shpëton dënimit Trajneri i Barcelonës, Ronald Koeman, i ka shpëtuar dënimit pasi që ka kritikuar gjyqtarët në ndeshjen e klasikes ndaj R