999 rezultate për

shpetim

Hormonet që të shkatërrojnë trupin, por ka mënyrë shpëtimi Femrat gjithmonë kënaqen pak me trupin e tyre, ka ndonjë zonë të tij që nuk ju pëlqen, pavarësisht se pjesa tjetër e tru
I papunë dhe pa ekip, Las Palmas e shikon Nasrin si shpëtimtar për mbijetesën Las Palmas është drejt mbylljes së marrëveshjes me Samir Nasrin. Francezi prej kohësh është një lojtarë i lirë dhe ekipi
Kapet polici falso në Prishtinë Policia e Kosovës dje në Prishtinë ka arrestuar një person të dyshuar pasi që i njëjti duke u prezantuar rrejshëm si zyr
Hormonet që të shkatërrojnë trupin, por ka mënyrë shpëtimi Femrat gjithmonë kënaqen pak me trupin e tyre, ka ndonjë zonë të tij që nuk ju pëlqen, pavarësisht se pjesa tjetër e tru
Dorëzohet në Qeveri peticioni për shpëtimin e Kompleksit të familjes Jashari Analisti Jusuf Thaçi, që kishte nisur një peticion online, përmes të cilit kërkonte veprime urgjente nga Qeveria për shp
Bleona Qereti dhe familja Saraçi bëhen bashkë Këngëtarja Bleona Qereti është një ndër emrat më të përfolur në industrinë e shoëbizit shqiptar por jo vetëm pasiqë ka d
Çfarë po ndodh me Feta Alimin "shpëtimtarin" e Ziadin Selës? Abdylfeta Alimit i dyshuar për “cenim terrorist të rendit kushtetues” për 27 prillin e përgjakshëm të vitit kaluar i vaz
Shpëtimi i nxënsëve nga FSK-ja nëpërmjet fotografive Njësia Ndërlidhëse për Reagim në Kriza e FSK-së, pas vlerësimit dhe rishikimit të zonës në Brezovicë se mos ka mbetur nd
Pas ndarjes Bora tregon me kë futbollist do martohej: Ai është shpëtimi i femrave Ndarja mes Borës dhe Vin Velit ishte padyshim një nga më të bujshme në botën e shoëbizit. Moderatorja e njohur sport
Shpëtim Saraçi dhe Vedat Ademi bëhen bashkë, çfarë po ndodh në Amerikë? Bëri bujë në këtë verë largimi i Shpëtim Saracit drejtAmerikës së bashku me familjen. Por mesa duket dicka po kurdise
Shpëtim Hala i bashkohet Dukës dhe Finos për postin e presidentit të FSHF-së Në ditën e fundit të dorëzimit të dokumentacioneve dhe kandidimeve, më 18 janar, skuadra e Delvinës ka propozuar surpriz
Droni shpëton dy notarë australianë nga mbytja Një avion i telekomanduar është përdorur për të shpëtuar dy notarë në një plazh deti në Australi. Ky është rasti i pa
De Bruyne e shikon si shpëtimtar Sanchezin Pep Guardiola nuk do ta ketë në dispozicion Gabriel Jesusin për dy muaj pas lëndimit të ligamentit të gjurit, derisa Ser
Shpëtim Duro bën publike listën e lojtarëve, këto janë tre largimet nga klubi vlonjat Nëpërmjet një njoftimi në faqen zyrtare në “Facebook”, klubi i Flamurtarit ka bërë publike listën e lojtarëve që do të u
Rrushi, shpëtimtari i dhëmbëve tuaj! Një përbërës natyral i gjetur tek rrushi, thuhet se forcon dhëmbët dhe parandalon prishjen e tyre. Këtë përfundim ka
Nuk kishte veshur jelekun e shpëtimit, gjobitet kryeministri i Australisë Kryeministri australian Malcolm Turnbull është gjobitur me 250 dollarë australianë se nuk kishte veshur jelekun e shpëti
Shpëtim Saraçi disa fjalë prekëse për nënën që nuk jeton më Shpëtim Saraçi ka publikuar në faqen e tij në facebook një dedikim prekës për nënën e tij, e cila tashmë nuk jeton më.
Ronaldo e shikon si shpëtimtar Messin për ti shpëtuar burgut Kërkesa e Thesarit për të dërguar Kristiano Ronaldon pas hekurave për fshehjen e të ardhurave nga të drejtat e imazhit e
Një marinar polak shpëtohet në Oqeanin Indian pas shtatë muajve Një marinar polak, 54 vjeç, u shpëtua më 25 dhjetor në brigjet e ishullit francez, La Reunion, pasi kishte humbur koordi
255 migrantë shpëtohen në Mesdheun Qendror Dyqind e pesëdhjetë e pesë persona arritën të shpëtoheshin mbrëmë në Mesdheun Qendror, sipas Ministrisë italiane të Infr