999 rezultate për

shpetim

Shqiptari përfundon në burg pasi dhunon të fejuarën: K*rvë, s'ke shpëtim nga unë! Policia italiane ka vënë në pranga një shqiptar pasi i fiksuar pas të fejuarës e ka kërcënuar atë me thikë. Arrestim
Si u shpërblyen shpëtimtarët e deputetëve në ngjarjen e 27 prillit Më 27 prill të vitit të kaluar, disa protestues që ndodheshin jashtë kuvendit kundërshtuan me dhunë, koalicionin e kriju
Nuk deklaroi pasurinë, prokuroria dërgon në gjyq një ish-kryetar komune Prokuroria e Elbasanit ka dërguar çështjen në gjykatë për Albert Krecin ish-kryetar komune ne Pajovë të Peqinit për dy m
Gruaja nga Kosova kërkon shpëtim nga kampi i ISIS në Siri Ermira Sakariça, është gruaja e cila ndodhet në një kamp të ISIS’it në Siri. Herën e fundit ajo ka telefonuar vëllain
Ronaldo shpëtimtar i Mourinhos për Championsin, portugezët drejt ribashkimit Jose Mourinho dëshiron të përdorë David de Gean për të sjellë Cristiano Ronaldon në Manchester United. Sipas Diario G
Dzeko e gjen "shpëtimin", i kërkon Salahut të agjëroj në ditët kur ndeshet me Romën Edin Dzeko i lutet Salahut që të “agjërojë” në dy sfidat kundër Romës Duke folur për ndeshjen me Liverpoolin në Champ
Shpëtim Saraçi mall për miqtë e vjetër, ja me kë shoqërohet pas kthimit nga Amerika (FOTO LAJM) Largimi i kompozitorit të njohur Shpëtim Saraçi bëri lajm kudo në media. Bëhej fjalë për largimin e njërit prej arti
Pasi u rikthye në Shqipëri, ja me kë takohet Shpëtim Saraçi (FOTO LAJM) Shpëtim Saraçi ishte ndër kantautorët e parë shqiptarë që arriti të sillte një frymë të re emancipimi në muzikë pas vite
Vdiqën 247 persona, dalin shifrat e dhimbshme të rrëzimit të avionit në Algjeri Autoritetet algjeriane kanë konfirmuar se numri i të vdekurve nga aksidenti i paradites së sotme është 247 persona. N
Pini ujë sa më shumë, shpëtim për veshkat Konsumi i pakët e ujit dhe infektimi me lloje të ndryshme mikrobesh, të cilat prodhojnë enzime, janë nga faktorët kryeso
Një palë pantallona "shpëtim" për pranverën! Nuk janë më thjesht një trend, por një siguri e gardërobës femërore. E kemi fjalën për pantallonat ‘cropped’ ose ato ‘të
Me plumb në qafë, snajperi hero lufton me armikun për 90 minuta (FOTO LAJM) Një snajper i ushtrisë amerikane mbijetoi mrekullisht pasi u qëllua në qafë dhe vazhdoi duke luftuar me armikun për 90
Shpëtim Idrizi publikon faktin shokues të takimit Bushati-Kotzias Kryetari i PDIU-së, Shpëtim Idrizi ka reaguar në lidhje me takimin e Bushatit dhe Kotzias sot në Tiranë. Idrizi tha s
Masakroi familjen e të vëllait në 2006, burg përjetë Luan Marës Gjykata e Rrethit të Beratit dënoi Luan Marën me "burgim të përjetshëm". Luan Marra u dënua me "burgim të përjetshëm"
Alarmi! Nuk ka trinitrinë në Urgjencën e QSUT Prej një viti në Urgjencën Qëndrore të Qendrës Spitalore Universitare "Nënë Tereza", ka mungesë të trinitrinës, medikame
Vajza e Mira Konçit dhe Shpëtim Saraçit, urim emocionues për nënën e saj Vajza e këngëtares Mira Konci dhe Shpëtim Saracit ka vendosur që ti bëjë një urim emocionues mamasë së saj për ditëlidnj
Pamje të rralla nga një aksion i FSK-së për shpëtimin e pengjeve (VIDEO) Ky Batalion ka mbi 370 pjesëtarë të cilët janë të përgatitur sipas standardeve të NATO-s Reportazhi është nga kazerma
Shpëtimtari Dybala, Juventusi fiton përballjen ndaj Lazios së Strakoshës (VIDEO) Juventus ka arritur të triumfoj ndaj Lazios së Thomas Strakoshës në "Olimpico", pasi Paulo Dybala shënoi golin e fitores
Dita më e ftohtë e muajit mars, qindra makina bllokohen në dëborë (FOTO LAJM) Operacionet e shpëtimit u nisën në të gjithë Britaninë këtë mëngjes pasi shoferët e gjetën veten të bllokuar në autostra
Gratë martohen me pemët për të ndihmuar në shpëtimin e tyre Një grup aktivistësh femra në Oaxaca, Meksikë, mbajtën një ceremoni martese masive, ku secila prej tyre foli për dhëndri