999 rezultate për

shpetim

Reagon ashpër Shpëtim Idrizi: Shteti shqiptar ka rënë! Ngjarjet gjatë ceremonisë mortore sot në Bularat të Gjirokastrës, vijojnë të sjellë reagime të forta. Kreu i Partisë
Reagon ashpër Shpëtim Idrizi: Alarm për sigurinë Kombëtare Vrasja e terroristit grek në Bularat të Gjirokastrës, vijon të sjellë reagime të forta. Së fundmi ka reaguar edhe kr
Mourinho kërkon "shpëtimin" nga Podgorica Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho është në qendër të akuzave pas rezultateve të dobëta të “djajve të kuq”. Por
Këto pamje tregojnë sa afër është vdekja te njeriu (VIDEO) Një pamje shokuese, kapur nga kamerat e sigurisë, tregojnë momentin kur një veturë përplaset me shpejtësi në një ndalesë
Botës po i vjen fundi, shkencëtarët japin 12 vite kohë për shpëtim Që ngrohja globale po shkakton ndryshime të frikshme në botën tonë, kjo tashmë dihet. Ndotja, efekti serrë, carja e v
Shpëtimtari Icardi, Interi fiton në transfertë ndaj SPAL-it (VIDEO) Interi ka fituar në transfertë ndaj SPAL-it me rezultatin e përgjithshëm 1-2 në "Paolo Mazza", ndeshje e vlefshme për ja
Masakra në Bllok, kapet në Kakavijë komandoja i dyshuar Është arrestuar mbrëmjen e sotme një nga personat e dyshuar si i përfshirë në ngjarjen e ndodhur mbrëmjen e djeshme në z
408 viktima, thellohet bilanci i viktimave nga cunami e tërmetet Thellohet bilanci i tragjedisë së Indonezisë, e prekur nga cunami dhe tërmeti, ku deri më tani numërohen të paktën 408 t
Një tjetër trajner shqiptar shkon në Kosovë Shpëtim Duro nga sot është zyrtarisht trajneri i ri i Dritës në Kosovë. Klubi kampion në Superligë sezonin e kaluar,
Shpëtim Duro emërohet trajneri i Dritës Kampionia e Kosovës, Drita, ka emëruar Shpëtim Duron në rolin e trajnerit pak ditë pasi Bekim Isufi dha dorëheqjeve pas
Takim i fshehtë: Idrizi bashkohet zyrtarisht me Bashën? Paraditen e sotme lideri i opozitës do të zhvillojë një takim me kryetarin e PDIU-së Shpëtim Idrizi. Takimi në fjalë
I punësonte vajzat si sekretare e i kthente prostituta, lihet në burg Shpëtimi Është lënë në burg shtetasi Shpëtim Çekrezi që rekrutonte vajza për sekretare e i çonte prostituta në Maqedoni. Çekre
"Sonte do të të provoj shefi", arrestohet Shpëtimi që mbushi Maqedoninë me prostituta Policia e Tiranës ka vënë në pranga shtetasi Shpëtim Cekrezi i cili akuzohet për shfrytëzim porstitucioni. Ai u den
Shpëtim Idrizi del nga koalicioni me PS-në, i bashkohet PD-së Pas të gjithë diskutimeve mbi marrëveshjen e mundshme përfundimtare me palën greke, që mbulohet nga “terri informativ” n
“Jam punonjës i Cirkut”, drejtori reagon për Shpëtim Çekrezin Nën emrin e një shoqate artistike, disa persona kërkonin të punësonin vajza të reja si sekretare nëpërmjet njoftimeve “o
Foto me VIP-a, kush është Shpëtimi që mbushi lokalet e Maqedonisë me prostituta nga Shqipëria (FOTO LAJM) Një shoqatë artistike është zbuluar dhe demaskuar nga emisioni "Fiks Fare" ditën e djeshme, në të cilën rekrutoheshin fe
Foto me VIP-at, kush është kryetari i shoqatës që rekrutonte prostituta në Maqedoni Një grup prostitucioni me qendër në Tiranë por që rekrutonte vajza në Maqedoni është demaskuar mbrëmjen e sotme. Nën
I moshuari gjendet i gjallë pas tre ditë qëndrimi në një pusetë Një 76 vjeçar kaloi tre ditë "i burgosur" në një pusetë në qytet, në të cilën kishte rënë duke kërkuar çelësat. Ngjarja
Ngërçi gjatë plazhit, kjo është zgjidhja që të mos mbyteni Ngërçi gjatë notimit është një fenomen normal që ndodh gjatë qëndrimit tuaj në plazh, është shumë e rëndësishmë që të ku
17 të plagosur dhe katër të vdekur në Finlandë Së paku katër persona kanë vdekur dhe 17 të tjerë janë lënduar në një aksident tragjik që ka ndodhur të premten në Kupio