999 rezultate për

shpeshta

Reshje shiu e dëbore, çfarë parashikon moti për ditën e sotme Orët e para të ditës dominohen nga alternime kthjellimesh dhe vranësira të shpeshta deri në mesditë kur pritet që vija b
Surprizon sërish moti, në këto zona priten rrebeshe shiu Me kthjellime e vranësira kalimtare do të jenë zonat Veriore dhe Qendrore por me vranësira të shpeshta në zonat Jugore d
Moti surprizon sërish, ja çfarë parashikohet ditën e sotme Territori shqiptar mbetet nën dominimin e kthjellimeve deri në mesditë kur shfaqen vranësira kalimtare fillimisht në ver
Ja çfarë duhet të bëni menjëherë pas djegies Ishin incidentet e shpeshta të bashkëshortes se Earle Dickson, shkëndija, që ky i fundit të shpikte leuokoplasitn. Pr
Ja veprimi i parë që duhet të bëni në rast djegieje Ishin incidentet e shpeshta të bashkëshortes se Earle Dickson, shkëndija, që ky i fundit të shpikte leuokoplasitn ! Pre
Si të kaloni lehtësisht të nxetin e verës Moti i nxehtë dhe temperaturat e larta që kanë përfshirë vendin, mund të shkaktojnë probleme të ndryshme shëndetësore.
Shenjat që japin alarmin se keni nevojë të pushoni Shumica prej nesh fillojmë të ëndërrojmë për pushimet tona të ardhshme në ditën e parë pasi kthehemi në punë, dhe kjo gj
Dhimbje koke të tmerrshme? Ja si t’i mposhtni Shkencëtarët nga Danimarka e kanë kryer një hulumtim të vogël në të cilin kanë konstatuar se ushtrimet e forcës mund të
4 gabimet e shpeshta që prishin lavatriçen shumë shpejt Nëse mendoni se vetëm produktet ushqimore kanë datë skadence, gaboheni pasi edhe pajisjet elektroshtëpiake kanë një datë
Parashikimi i motit, e premte 28 prill 2017 Deri në mesdite moti do të jetë i kthjellët në të gjithë territorin e vendit por pas mesdite do të ketë kalime vranësira
Ky është parashikimi i motit për ditën e sotme Zonat e ulëta dhe ato bregdetare do të jenë në ndikimin e kthjellimeve dhe vranësirave të shpeshta duke rrezikuar shira
Ja gabimet më të shpeshta që bëni me makeup-in Sipas Social Media Today, një person shpenzon mesatarisht gati dy orë në ditë duke lundruar në internet apo nëpër hapësi
Zbulohet i dashuri laçian i Aurela Hoxhës (FOTO LAJM) Që prej ndarjes nga bashkëshorti, me të cilin pati një martesë më shumë se 10-vjeçare, kurioziteti për jetën e re të Aur
Shkaqet e shpeshta të problemeve të pjellorisë tek femrat Nëse ju keni pasur marrëdhënie seksuale të rregullt, të pambrojtur, për më shumë se një vit (ose gjashtë muaj, nëse ju j
Tjetër përplasje në Gjirokastër, LSI shkarkon financierin e PS Përplasjet mes PS dhe LSI në Gjirokastër duket se kanë marrë "dhenë". Kjo pasi një ditë më parë, me urdhër të firmosu
Ja si do të jetë moti sot në vendin tonë Moti sot në vendi n tonë parashikohet që në zonat e ulëta dhe bregdetare të jetë nën ndikimin e kthjellimeve dhe vranës
Ja si do të jetë moti sot në Shqipëri Moti për ditën e sotme në vendin tonë do të karakterizohet nga moti i kthjellët në pjesën më të madhe të tij, përjashtim
Dëmtimet e shpeshta të Robben, ja 5 lojtarët që kërkon Ancelotti (FOTO) Ylli i Bayernit, Arjen Robben e ka nisur me shumë probleme sezonin e ri, teksa do të mbetet jashtë fushave edhe për disa
7 yjet që kanë luajtur çdo minutë në Premier League këtë sezon (FOTO LAJM) Nuk është aspak e lehtë të jesh gjithmonë në gjendje të mirë fizike në futbollin modern. Premier League është një ndër k
Basha: Emërimet në Tatime, për të mbushur xhepat e shefave Gjatë një konference për mediat dhënë mesditën e sotme, kreu i PD, Lulzim Basha u shpreh se lufta kundër informalitetit