999 rezultate për

shpeshta

Reshje dëbore e ngricë, ky është moti për ditën e sotme Pjesa e parë e ditës paraqitet me kthjellime të shkurtra dhe vranësira të shpeshta në gjithë vendin duke rrezikuar thuaj
Rrebeshe shiu e ftohtë, ky është moti për ditën e sotme Pjesa e parë e ditës vijon me kthjellime dhe vranësira të shpeshta në të gjithë territorin, më të dukshme në zonat Jugor
Temperatura si në verë, ky është moti për ditën e sotme Kthjellime dhe vranësira të shpeshta dominojnë zonat Veriore dhe Qendrore por, kthjellime më të dukshme do të ketë në Ju
A po i rrëzon kush avionët? Tragjeditë e shpeshta ajrore dhe trekëndëshi misterioz Rusi-Iran-Izrael Rrezimi i sotëm i një avioni civil iranian duke vrarë 65 pasagjerë dhe pjestar të ekuipazhit është tragjedia më e re gja
Moti në Shqipëri, këto zona priten të mbulohen nga dëbora Ditën e sotme moti do të dominohet nga kthjellime të shkurtra dhe vranësira të shpeshta, të cilat do të gjenerojnë reshj
Bëhuni gati për një ditë më shi e borë, ky është moti për sot Moti dominohet nga kthjellime të shkurtra dhe vranësira të shpeshta të cilat do të gjenerojnë reshje të pakta shiu e dëb
Këshillat dhe mitet më të shpeshta rreth dobësimit Gjithmonë hani mëngjes, madje edhe kur nuk jeni të uritur Sigurisht keni dëgjuar se sa e rëndësishme është të hani më
Reshje dëbore në veri e lindje, ky është moti për sot Që në orët e para të ditës moti paraqitet me kthjellime dhe vranësira të shpeshta në të gjithë territorin. Pas mesdit
Tri arsyet më të shpeshta që njerëzit mbajnë sekrete Disa shprehi të mendjes janë aq të shpeshta, sa atyre nuk u kushtohet vëmendje, por megjithatë mund të shkaktojnë një an
Rrebeshe shiu e dëbore, temperaturat shkojnë nën zero në fundjavë Java që po lëmë pas është karakterizuar me një mot mjaft të mirë dhe temperatura të larta, edhe pse jemi në mes të stinë
Rënie temperaturash e reshje, ky është moti për ditën e sotme Moti vijon me kthjellime e vranësira të shpeshta duke rrezikuar nga reshje të pakta, zona të izoluara në ekstremet Veri-
Shi në jug e dëborë në veri, ky është moti për ditën e sotme Orët e para të ditës mbeten me shira të dobët në zonat perëndimore ndërsa vranësira të dendura dhe reshje shiu e dëbore
Reshje shiu e dëbore, ja çfarë parashikohet për ditën e sotme Kthjellime dhe vranësira të shpeshta dominojnë motin në territor, vranësirat më të shpeshta do të ketë në ekstremet Veri
Polipet nazale në hundë, cilat janë simptomat e para Mishi i huaj në hundë, apo siç njihet ndryshe në gjuhën mjekësore polipoza nazale është një nga problemet më të shpeshta
3 kombinime popullore të ushqimeve që na shkatërrojnë shëndetin (FOTO) Studimet e fundit të dietologëve kanë treguar që disa nga kombinimet e shpeshta të ushqimeve mund të jenë të dëmshme për
Rrahjet e shpeshta të zemrës, ja çfarë duhet bërë Një rrahje zemre e parregullt quhet aritmi, e cila nuk është e njëjtë me pulsin e çrregullt. Në fakt, nuk është e thënë
Hiqni palltot! Çfarë parashikon moti për ditën e sotme Vijon dominimi i kthjellimeve të shkurtra dhe vranësirave të shpeshta në të gjithë territorin shqiptar duke gjeneruar sh
Shi por rritje temperaturash, çfarë ndodh nesër me motin Shirat vazhdojnë të dominojnë në territoret e vendin ndërkohë temperaturat priten të rriten në dy vlerat ekstremale të t
Bien sërish temperaturat nën zero, ky është moti për ditën e sotme Orët e para të ditës vijojnë me kthjellime e vranësira të shpeshta në territor por shirat të dobët do të ketë në zona të
Pse duhet të bëni kontakte të shpeshta me sy me fëmijën tuaj Sipas të dhënave të reja, të rriturit që bëjnë kontakt me sy me një foshnjë sinkronizojnë trurin e tyre me njëri-tjetrin