999 rezultate për

shpeshta

Dëmtimet e shpeshta të Boateng, Melissa Satta tregon arsyet e vërteta (FOTO LAJM) Keving Price Boateng ka kapur majat e futbollit profesionist në kohën kur ai ishte pjesë e Milanit. Por, karriera e tij
Kokainë brenda tullumbaceve, takimet e shpeshta "marrin në qafë" shqiptarin në Itali Policia italiane ka arrestuar një të ri shqiptar, pasi gjatë një kontrolli në banesën e tij i janë gjetur lëndë të forta
Bëhuni gati, çfarë ndodh në mesditë me motin Orët e para të ditës vijojnë me vranësira të shpeshta dhe shira të dobët në të gjithë vendin, më të dukshme në veri dhe
Krizë te Reali, këta janë faktorët që madrilenët kanë arritur në këtë gjendje Julen Lopetegui nuk po e gjen dot skuadrën titullare te Reali i Madridit. Në 11 ndeshjet e para zyrtare me ekipin madril
Moti për ditën e sotme, çfarë parashikojnë sinoptikanët Kthjellime dhe vranësira të lehta dominojnë zonat Veriore dhe Qendrore por me vranësira të shpeshta mbetet ekstremi Jugo
Ja fobitë më të shpeshta, ju nga se keni frikë? Disa janë të njohura, si psh: frika nga fluturimi apo nga merimangat. Disa të tjera janë më të rralla, por gjithsesi të
Plazh në fundjavë? Shiheni njëherë motin Për të gjithë ata që janë në plazh, moti ka surpriza të pakëndshme këtë fundjavë. Nisur nga e shtuna sinoprikanët th
Katër gabimët e shpeshta që bëjmë me vajin e ullirit Të gjithë tashmë e dimë se vaji i ullirit, për shkak të përbërjes së vet specifike, është i dobishëm për organizmin tonë
Cili është kuptimi i ëndrrave më të shpeshta që shohim Ëndrrat që shohim gjatë kohës kur flenë gjumë mund të jenë nga më të çuditshmet e më të pashpjegueshmet. Të paktë jan
Nga zemra të mushkëritë, njihuni me 15 sëmundjet më të shpeshta Të gjithëve na ka ndodhur që pak ose shumë të sëmuremi dhe të zëmë shtratin. Ama tani do të njiheni me 15 sëmundjet m
Moti sërish me surpriza, mbajini çadrat me vete Dita fillon me kthjellime dhe vranësira të shpeshta të cilat në mesditë fuqizohen duke sjellë shira të përkohshëm në pje
Infarktin mund ta ndjeni deri një muaj paraprakisht Sëmundjet kardiovaskulare janë një nga problemet më të shpeshta shëndetësore me të cilat ballafaqohet njeriu bashkëkohor
Keni dhimbje të shpeshta koke? Ushqimet që nuk duhet të hani Dhimbjet e kokës janë normale, por kur kthehen në kronike përbëjnë vërtet një problem serioz për ata që vuajnë. Nuk a
Cilat janë arsyet më të shpeshta pse grinden njerëzit? Mospajtimet dhe konfliktet janë pjesë e përditshmërisë sonë. Është pothuajse e pamundur të kalosh kohën tënde pa pasur n
Keni dhimbje të shpeshta koke? Ushqimet që nuk duhet të hani Dhimbjet e kokës janë normale, por kur kthehen në kronike përbëjnë vërtet një problem serioz për ata që vuajnë. Nuk a
Mos harroni çadrat, sot pritet reshje shiu në të gjithë vendin E premtja gjatë paradites do të jetë me kthjellime e vranësira të shpeshta duke sjellë shira afatshkurtër ndërsa pasditj
Mos dilni pa çadra! Pasditja sjell reshje shiu në vend Moti mbetet me kthjellime të shkurtra dhe vranësira të shpeshta duke sjellë gjatë pjesës së dytë të ditës shira të përko
Gabimet e shpeshta që bëjmë kur përdorim deordorant Rë gjithë përdorim deordorant, por shpesh bëjmë gabime gjatë përdorimit të tyre. Shikoni nëse edhe ju po i bëni këto
Shijojeni Ditën e Verës! Ky është moti për sot Kthjellime të shkurtra dhe vranësira të shpeshta ndikojnë motin në gjithë vendin duke sjellë shira afatshkurtër në Veri
Këtë duhet të bëni menjëherë pasi digjeni Ishin incidentet e shpeshta të bashkëshortes se Earle Dickson, shkëndija, që ky i fundit të shpikte leuokoplasitn. Pr