999 rezultate për

shpesh

Ndjekësit dyshojnë për operacione plastike, Lei Kraja publikon si dukej para famës (FOTO LAJM) Një nga moderatoret më bukuroshe të sportit, Lei Kraja ka qenë shpesh në vëmendje të mediave pasi tashmë ajo është kthye
Ju mpihen duart dhe këmbët, kjo është arsyeja Shpesh ndiejmë mpirje ose ndjesi shpimi gjilpërash në duar dhe këmbë kur marrim një qëndrim të pakëndshëm. Ky është një
Shpenzime jo vetëm në makina, Gjuzi tërheq vëmendje me orën prej floriri (FOTO LAJM) Deputeti Kujtim Gjuzi gjithmone ka tërhequr vëmendje me paraqitjen e tij. Së fundmi, vëmendja ka shkuar te ora që kry
Shpesh po përfundon në tribunë, kjo është e ardhmja e Bernardeschit U ble me pretendimin se do të zëvendësonte legjendën Alex Del Pieron, pasi kishin disa ngjashmëri por fusha e blertë tre
Ju kujtohet Zhaku? Mësoni çfarë bën sot këngëtarja (FOTO LAJM) Me siguri të gjithë e mbani mend Zhakun, vajzën e guximshme që bënte bujë me deklaratat e saj. Prezantuesja dhe këngëtar
Po i shkatërroni rrobat, sa shpesh duhen larë? Të gjithëve na ndodh t’i lajmë rrobat me një herë të veshur dhe rezultati përkthehet në pirgje me ndërresa që presin të
I bëni pa vetëdije, por këto veprime ju sëmurin (FOTO LAJM) Ndoshta ju ka ndodhur shpeshherë që të përdorni të njëjtat gjëra me shoqet apo miqtë tuaj. Por ama duhet të bëni kujd
Këtë detaj Grida Duma nuk e ndryshon asnjëherë (FOTO LAJM) Ish-deputetja e Partisë Demokratike Grida Duma është padyshim një nga politikanët shqiptare më të komentuara. Kjo pas
EKSKLUZIVE/ Erjona Sulejmani tregon lojtarin e preferuar dhe si u bë tifoze e Interit: Jam single, ja nga frymëzohem (FOTO LAJM) Modelja e njohur shqiptare, Erjona Sulejmani, e cila tashmë ka karrierë ndërkombëtare në një intervistë ekskluzive për A
Cilat ngjyra për thonjtë mund të përdorim në këtë sezon para-festave? (FOTO LAJM) Edhe pse i ftohti ka ardhur jemi akoma pak larg të kuqes së gjakut, tipike për festa. Pra, duhet diçka para-festive.
Çfarë ndodh kur fshikëza humb kontrollin Humbja e kontrollit të fshikëzës çon në urinim të pakontrolluar, i cili është një problem i zakonshëm dhe shpesh i bezdi
Dani Alves: Neymar ka fituar gjithçka, por shpesh sillet si kalama “Neymar, ndonjëherë bëhet fëminor. Është shumë I ndjeshëm për atë që ndodh rreth tij dhe ndaj kritikave.” Fjalë të Dani
Sa shpesh duhet ta ndërroni furçen e dhëmbëve Sipas një studimi të kryer së fundmi, brusha e dhëmbëve përmban më shumë se 10 milionë baktere, duke përfshirë E. coli d
E treti një fëmijë në acid, ky është “psikopati” i cili ka marrë mbi 50 jetë Matteo Messina Denaro konsiderohet një nga njerëzit më të rrezikshëm në botë dhe jo pa arsye. Burri, të cilit shpesh
Aktores shqiptare i ngatërrojnë emrin, e bëjnë të martuar e me fëmijë (FOTO LAJM) Dy aktore shqiptare kanë emër e mbiemër të njëjtë, gjë që ndodh shumë rrallë. Bëhet fjalë për Teuta Krasniqin e serialit
Njerëzit që harrojnë shpesh janë më inteligjentë sesa ata me memorie të fortë Profesori Blake Richard i universitetit të Scarborough, në Ontario ka analizuar rolin që ka harresa në funksionin konjit
Shenjat zodiakale që jua bëjnë jetën më të vështirë me zilinë e tyre të lindur Zilia ndonjëherë lind me njeriun. Ajo në fakt konsiderohet një pasiguri dhe njerëzit duhet të përpiqen ta superojnë, poë
Gjeni shpesh para në rrugë, ky është kuptimi që askush s’e dinte A keni gjetur ndonjëherë një monedhë në rrugë ose në ndonjë cep të largët të shtëpisë? Le të zbulojmë kuptimin e kësaj n
Gjendet e pajetë një grua në Sarandë Një 75-vjeçare është gjetur e vdekur në banesën e saj. Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr.4 Sarandë, ku Elefteria Aga ës
Ja përse meshkujt duhet të hanë më shpesh kërpudha Meshkujt që kërpudhat i duan vetëm sipër një pice, tani duhet të ndryshojnë mendim. Një studim japonez i Tohuku Unive