999 rezultate për

shpesh

Të "fshehtat" e aeroportit, 9 sekretet e atyre që na kontrollojnë pasaportat dhe bagazhet (FOTO) Aeroportet shpesh ndihen si vende të huaja me grupet e tyre të rregullave dhe natyrisht, sekreteve. Vetëm njerëzit që p
Nga divani i shtëpisë me duart copë, Luana Vjollca zbuloi se është një super nikoqire (VIDEO) Nuk jemi mësuar ta shohim shpesh të bëjë pushime, megjithatë në situatën që ndodhemi, Luana Vjollca është detyruar të që
5 gjërat që duhet të lani më shpesh dhe më rrallë në shtëpi Shumica e njerëzve përdorin detergjentët në mënyrë joefikase, sepse sipas staistikave 90% e rrobave që ne lajmë nuk janë
Jo vetëm shtëpinë, si të pastroni mjetet e higjenës dhe vendet "ideale" ku fshihen bakteret (FOTO LAJM) Janë të gjitha mjetet që përdorim në betejën me pluhurin, i cili kërcënon vazhdimisht shtëpinë tonë. Duke bërë punën
Katër temat që njerëzit kërkojnë më shpesh në Google lidhur me s*ksin Ah, Google – vendi ku bëni pyetjet tuaja, pa qenë nevoja të shqetësoheni se janë të çuditshme, qesharake, të zakonshme,
4 shenjat paralajmëruese që iu dërgon trupi kur gjëndra tiroide ka dalë jashtë kontrollit Gjëndra tiroide është përgjegjëse për prodhimin e tiroides, hormonit që kontrollon metabolizmin e njeriut, frymëmarrjen,
9 pyetjet më të shpeshta rreth koronavirusit (VIDEO) 1. Çfarë është koronavirusi dhe çfarë simptomash ka? Koronaviruset janë familje e madhe virusesh që shkaktojnë infeks
Shënoi golin e parë në "El Clasico", Vinicius: E kishim provuar shpesh në stërvitje Ndeshja përballë Barcelonës në "Bernbeu" do të mbahet mend gjatë nga ylli brazilian i Realit, Vinicius Junior. Talent
Adam Traore: Më ftonin të bëhesha pjesë e grupeve kriminale dhe të shisja drogë Lojtari që luan aktualisht në Premierligë me Wolves, Adama Traore, ka treguar historinë e tij të dhimbshme të fëmijërisë
Shpërthen presidenti i Steaua: Jemi dobët sepse lojtarët kryejnë shpesh marrëdhënie seksuale Ish-kampionia e Europës në vitin 1986, Steaua e Bukureshtit, nuk po fiton në kampionatin rumun që prej tri ndeshjes dhe
Aktori i njohur i humorit humb njeriun e afërt: Pse s'të thashë më shpesh "të dua"! Aktori i njohur i humorit shqiptar, Albano Bogdo është përballur sot me një lajm të hidhur. Ai ka humbur një nga pers
Tifozja "bombë" e Juves që po ngushëllon tifozët (FOTO LAJM) Juventus po kalon një moment jo të mirë pasi në 4 ndeshjet e fundit numëron dy humbje një barazim dhe vetëm një fitore n
Tayna tregon të pasmet (FOTO LAJM) Tayna është shumë aktive si në koncerte po ashtu edhe në rrjetet sociale. Fotot nga më të ndryshmet nuk mungojnë por
Shtëpitë piktoreske të qyteteve gjermane (FOTO LAJM) Gjermania krenohet me rreth dy milionë shtëpi historike. Ato janë të ndërtuara me strukturë me një kornizë të drurit që
Pse thonjtë tuaj janë të dobët dhe thyhen kollaj Duart tuaja tregojnë shumë për shëndetin tuaj, sidomos thonjtë. Ashtu si lëkura, edhe thonjtë mund të fillojnë të humbas
Telashe tjera për mamin e Zaniolos, ia lejnë makinën pa timon Edhe pse në një moshë të madhe, nëna e yllit të Romës, Nikolo Zaniolo, njihet nga të gjithë për pamjen e saj mjaft tërhe
Kumbulla dhe Rrahmani bllokojnë Lazion e Strakoshës, buzëqesh Juventus (VIDEO) Lazio nuk ka shkuar më shumë se barazimi 0-0 në shtëpi ndaj Veronës. Bardhekaltrit kanë zhgënjyer dhe me lojë, madje
Shenja më e dukshme e kancerit në vezore që të gjithë e injorojnë Kur bëhet fjalë për llojet e kancerit që prekin në mënyrë disproporcionale gratë, kanceri i gjirit është më i njohuri. Ë
Detaje të reja nga zjarri në Shkodër, veprimi që bënte shpesh i moshuari që humbi jetën Ismet Abdurrahmani, 70 vjeç mbeti i vdekur mbrëmjen e sotme pasi banesa e tij u përfshi nga flakët. Megjithë ndërhyrjen
Sa herë në javë duhet t’i lani fëmijët e vegjël gjatë dimrit? Momenti i banjos është shumë i rëndësishëm për rritjen e fëmijës, kjo pasi përveç faktit që e mban atë të pastër, e qetë