999 rezultate për

shpejti

Së shpejti do ta karikoni celularin vetëm disa herë në vit Një material që po përdoret në bateritë e celularëve do të rrisë kohëzgjatjen e energjisë së tij kështu që nuk do të jet
Tërbohen fansat, së shpejti jeta e Rihannës në një film Dokumentari i shumëpritur i Rihanna-s do dhe fare pak kohë për tu kthyer në realitet. Që prej 2015-ës, u tha se regjisor
E dëboi gabimisht, Gjermania kthen serish emigrantin Një azilkërkues nga Neubrandenburgu, i dëbuar në mënyrë të paligjshme, do të kthehet së shpejti në Gjermani, raporton “D
E konfirmuar, Kledia Kadiu së shpejti në emisionin shqiptar Balerini i famshëm shqiptar Kledi Kadiu duket se ka marrë vendimin e rëndësishëm për tu rikthyer edhe njëherë në Shqipër
Marcelo te Juventus? Së shpejti do të jetë bashkë me Ronaldon Pas transferimit të Ronaldos te Seria A, pranë klubit të Juventus një tjetër lojtarë i Real Madrid mendohet se do të tra
Së shpejti baba, aktori i njohur tregon gjininë e fëmijës Në studion e emisionit “Rudina” në Tv Klan këtë të martë ishin të pranishëm çifti simpatik aktori Visjan Ukcenaj dhe reg
Mbani frymën! Zogu i Tiranës do të sjell këngë më Luana Vjollcën Gjatë emisionit të mëngjesit "Ditë e re", Hermes Nikaj, i njohur ndryshe si Zogu i Tiranës, ka dhënë lajmin e bujshëm.
Adi Krasta rikthehet në ekran, ja ku do e shohim së shpejti Adi Krasta është cilësuar si një nga gazetarët më të mirë shqiptarë. Prej disa kohësh ai i mungon televizionit me em
Trump së shpejti i jep edhe një goditje të radhës BE-së Vetëm një muaj më parë, administrata e presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, filloi një hetim
LG V40 do të trondisë tregun, së shpejti do lançohet me pesë kamera LG mund të ketë një shans për të shkundur gjërat në muajt e ardhshëm nëse një raport i ri nga Android Police mund të bes
Antarktida po shkrin, së shpejti shumë qytete do të bëhen të notueshme Një shkrirje e përshpejtuar e Antarktidës ka rritur nivelet e detit në botë me pothuajse një centimetër që nga fillimi i
Trenat express, së shpejti edhe në Shqipëri. Detajet e projektit Shina hekurudhore të lidhura me Greqinë, Maqedoninë e Malin e Zi (e si rrjedhojë edhe me rrjetin hekurudhor europian
Së shpejti makinën do t'i ngasim me mouse Tashmë duket se do të kemi makina që mund dhe t’i ngasim vetëm me një mouse. Një model i tillë në dizejnimin e parë i
Mozzik dhe Loredana së shpejti prindër? Ai dhe e dashura e tij Loredana Zefi ka kohë që janë në lidhje dhe cdo ditë e më shumë po e shprehin dashurinë e tyre në
Kelvi Kadilli i futet muzikës, së shpejti kënga e parë e moderatorit! (VIDEO) E kemi fjalën për moderatorin simpatik e jo vetëm, transparent dhe mbi të gjitha, mistrec në ekran, Kelvi Kadilli! A
Nuhatësja e ndërrimit te jetës (FOTO LAJM) Një 24-vjeçare australiane pretendon se mund të nuhasë vdekjen. Ari Kala thotë se ndjen një aromë si të ëmbël kur qëndr
Së shpejti në Youtube do të flisni me mesazhe YouTube së shpejti do të sjellë mesazhet vetëm për celularë. Kur je identifikuar në llogarinë tënde të Google dhe shf
"Së shpejti tre", Lali Eri jep lajmin e bujshëm (FOTO LAJM) Ditën e sotme, në ditën më të bukur të fëmijëve, kryetari i Bashkisë Tiranë ka bërë publike një lajm po aq të veçantë.
Së shpejti në Youtube do të flisni me mesazhe YouTube së shpejti do të sjellë mesazhet vetëm për celularë. Kur je identifikuar në llogarinë tënde të Google dhe shf
Nora së shpejti me këngë të re Këngëtarja Nora Istrefi është ndër më të përfolurat për muzikën e saj. Tashmë ajo do të sjellë një projekt të ri muzikor