999 rezultate për

shpejti

Së shpejti makinat me ujë, 5 mijë kilometra me 5 litra (FOTO LAJM) Një ide revolucionare për mbarë botën e automjeteve, e cila është vënë në praktikë nga inxhinieri puljez Lorenzo Enrico.
Rama: Së shpejti do të jetojmë bashkë me Kosovën Kryeministri Edi Rama, i ka kthyer përgjigjën një komentuesit të tij sot në Facebook pasi që ai ka kritikuar ministren e
Vjehrra i nxjerr sekretin, Keisi dhe Stresi do të martohen së shpejti Stresi dhe Kejsi prej kohësh janë diskutuar shumë dhe sidomos pas arrestimit të reperit. Ditën e sotme, Kejsi publiko
Autostrada "Arbën Xhaferri" pritet të hapet së shpejti Autostrada ‘Arbën Xhaferi’ së shpejti pritet që të lëshohet për qarkullim. Këtë e ka bërë të ditur Minisri i Infrastr
Lajme të mira nga policja që u plagos me kapsolle Lajme të mira vijnë nga Turqia, aty ku prej disa javësh po qëndron efektivja Ina Nuka, e plagosur në protestën e dhunsh
Mbërriti faza finale, së shpejti Maqedonia ndryshon emrin zyrtarisht Procesi i ndryshimeve kushtetuese në pajtim me Marrëveshjen e Prespës pas pesë debateve të mbajtura publike që i organiz
"Unë jam mësuar me këto lëndime dhe do të kthehem së shpejti" Eden Hazard pësoi një lëndim ditën e djeshme kundër Tottenham, dhe vetë ai ka thënë se nuk është diçka serioze. "Lënd
Gerorgina, tregon me krenari unazën e martesës me CR7 E dashura e Cristiano Ronaldos Georgina Rodriguez ka shpërndarë një foto në Instagram, teksa bie në sy Unaza prej diaman
Revolucion i frikshëm, së shpejti mjekët do të zëvendësohen me robotë E keni menduar ndonjëherë? Një robot që skanon tërë organizmin tuaj, di gjithcka për ju, di gjithcka për trungun tua
Për të gjithë fansat e Xhansusë vjen lajmi i mirë, së shpejti në një tjetër serial Bëri bujë në Shqipëri telenovela FAte të Kryqëzuara dhe mesa duket, personazhi më i ëmbël i këtij seriali truk, do të vi
Autostrada Tiranë-Durrës së shpejti me pagesë, sa do të jetë tarifa Edhe pse Ministria e Infrastrukturës nuk ka pranuar ta bëjë publike ofertën për koncesionin e rrugës Tiranë-Durrës janë
McGregor flet për herë të parë pas humbjes: Do të kthehem së shpejti (FOTO LAJM) Mc Gregor mori një goditje të rëndë ditën e djeshme nga kundërshtari i tij çeçen që përfaqëson ngjyrat e Rusisëm Khabib
Së shpejti prindër! Loredana konfirmon më në fund shtatzëninë A e dini se reperi i njohur nga Kosova Mozzik mbush sot vetëm 23 vjeç. Në ditën e tij të lindjes Mozzik bëri një urim
Allegri i propozon Ambrës? Së shpejti vjen dasma Një dasmë në horizont! Massimiliano Allegri duket se ka marrë një vendim shumë të rëndësishëm në jetën e tij, i cili
Haradinaj falenderon 420 deputetët që mbështetën liberalizimin Pasi Parlamenti Evropian votoi për heqjen e vizave Kosovës, kreu i ekzekutivit, Ramush Haradinaj, përmes një postimi në
Këngëtarja shqiptare bëhet moderatore, së shpejti në Top Channel Këngëtarja Evi Reçi është njër ndër këngëtaret e cila nuk preferon të sjellë shpesh projekte të reja, por sa herë që vje
Rikthehet Adi Krasta, ku do t'a shohim së shpejti? Adi Krasta rikthehet në ekran. Gazetari e prezantuesi i njohur televiziv sapo ka nënshkruar kontratën e bashkëpunimit me
Matuidi tregon arsyen se pse nuk shënoi Ronaldo Tre ndeshje zero gola për fituesin e 5 “Topave të Artë”, Cristiano Ronaldo, i cili nuk mundi t’i shënojë as Parmës, ndes
Kush është gazetarja seksi që do prezantojë emisionin sportiv në News 24 "News 24" do të sjellë një tjetër imazh që do të prezantojë emisionin e sportit në këtë televizon. Pas moderimit të "
Dasëm buzë detit, Çiljeta Xhilaga së shpejti do të martohet A do të martohet Ciljeta me të dashurin e saj, Alban Hoxhën? Çiltjeta Xhilaga është një prej personazheve më të njohu