999 rezultate për

shpejti

Luana Vjollca së shpejti aktore filmash (FOTO LAJM) Luana Vjollca është një prej vajzave më të suksesshme të showbizit shqiptar e cila po kor suksesë si në projektet televi
Marina dhe Getoari së shpejti prindër? Eshtë përfolur shpeshherë se Marina Vjollca dhe Getoar Selimi do bëhen prindër për herë të parë. Por gjithçka mbeti në n
Presidenti francez "harron" Shqipërinë, së shpejti vizitë në Serbi Presidenti i Francës Emmanuel Macron së shpejyi pritet të zhvillojë një vizitë zyrtare në Serbi. Macron pritet të jet
Flitet për largim nga Roma, Totti: Së shpejti do të dëgjoni versionin tim Ikona e klubit romak ka reaguar përmes rrjetit social Twitter për mundësinë e largimit nga Roma. Francesco Totti iu ë
Sela: Së shpejti ka zgjedhje, BDI-në do ta dërgojmë në opozitë Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Zijadin Sela, është i bindur se partia e tij do të del fituese në bllokun politikë s
Arbenita bën hapin e madh, së shpejti drejt altarit (FOTO LAJM) Arbenita dhe Fero janë një nga çiftet më të dashur dhe më të pëlqyer nga publiku shqiptar por jo vetëm. Reperi Fero së
Maliqi ironizon Ramën: Së shpejti në ERTV Gjenerali i ushtrisë së vdekur Pas deklaratës së kryeminstrit Edi Rama nga Burreli, ku shprehej se Meta nuk e meriton më karigen e presidentit , ka rea
Së shpejti dasëm, sa pritet të kushtojë ceremonia e Bleros dhe Afronës (FOTO LAJM) Blero dhe Afrona kanë lajmëruar se do të kurorëzojnë dashurinë e tyre në 21 shtator të këtij viti. E sigurisht, përg
Morena bën deklaratën e fortë: Së shpejti e gjithë bota do ta njohë emrin tim (FOTO LAJM) Morena Taraku është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqëiptar por jo vetëm. Atë nuk jemi mëuar ta shohim v
Anna Lika së shpejti drejt altarit (FOTO & VIDEO) Ditën e djeshme Anna Lika ka festuar ditëlindjen e saj nën praninë e miqve dhe familjarëve. Urimet, dhuratat dhe surp
Gjithçka që duhet të dini, si i shpëtoi vdekjes “Maradona këmbëshpejti” Një i vdekur dhe një i plagosur rëndë është bilanci i një atentati në fshatin Poro të Vlorës. I mbijetuari Eno Mata i ka
Festë beqarie për të bukurën e dheut, së shpejti drejt altarit (FOTO LAJM) Ashtu sikundër paralajmëroi dhe aktori i humorit, Gaz Paja martesa e tij me të dashurën e zemrës do të kurorëzohej shumë
Kejvina Kthella së shpejti nënë (FOTO LAJM) Kejvina Kthella është një nga vajzat më të përfolura në shoëbizin shqiptar. Ajo u bë e famshe pas daljes së saj në emisi
Jonida Vokshi së shpejti do ti japë fund beqarisë Edhe pse është moderatore dhe aktore e suksesshme, Jonida Vokshi është treguar gjithnjë e rezervuar dhe hermetike për je
Helikopter, hidroplan dhe pishinë, të gjitha në jahtin superluksoz(FOTO LAJM) Jahti më luksoz në botë do të krijohet së shpejti nga kompania norvegjeze e lundrimit “SeaDream Yacht Club”. Mega jah
Së shpejti dasëm, Gaz Paja dhe e “bukura e dheut’ drejt altarit Gaz Paja është një ndër aktorët më të njohur të humorit në vendin tonë i cili prej vitesh e ka bërë publikun të qeshë me
Sistemi VAR së shpejti aplikohet edhe në Kategorinë Superiore Zhvillimi i futbollit është futur në fazat e aplikimit të teknologjisë gjithnjë e më shumë. Rrymat që e kundërshtojnë
Juventusit së shpëjti do ti kthehet mesfushori gjerman Juventusi ka konfirmuar se mesfushori Sami Khedira do të rikthehet nga lëndimi në fundin e këtij muaji, pasi e ka marë v
Rummenigge: Do do të vendosim së shpejti për Ribery E ardhmja e Franck Ribery në radhët e Bayern Munich nuk është vendosur ende, dhe për këtë ka folur numri një i klubit Ru
Së shpejti zgjidhja për fuqizimin e baterisë së telefonit Një nga problemet që po hasë thuajse gjithë shoqëria sidomos mosha e papë dhe e dytë është problemi I karikimit të bater