999 rezultate për

shpejti

Së shpejti në treg, birrë në shishe të letrës Marka e birrës, Carlsberg, është në fazat e zhvillimit të një shishe të birrës nga letra. Kompania daneze pretendon s
E shpëtoi një mrekulli, Teqja: Më e keqja kaloi, së shpejti do të jem gati Portieri i Partizanit, ndërsa po rregullonte një tendë, ka rrëshqitur por për fat ka rënë në pemë e më pas në tendën pos
Mendy optimist: Së shpejti i bashkohem grupit në stërvitje Ferland Mendy është gjithnjë e më afër rikthimit nga lëndimi. Mbrojtësi i majtë francez ka konfirmuar se gjatë kësaj
Gazetari bën parashikimin: Rama do japë dorëheqjen së shpejti! Gazetari Arion Sulo mendon se më 18 tetor liderët e BE-së nuk do të votojnë pro hapjes së negociatave me Shqipërinë.
Afrona e Bleros së shpejti në ekranet tuaja, moderatore me show-n e saj (FOTO LAJM) Afrona Dika, bashkëshortja e këngëtarit Blero ka qenë në qendër të vëmendjes së fundmi me dasmën që çifti mbajti pak dit
WhatsApp do të sjell mesazhet ‘vet-shkatërruese’ së shpejti Mesazhet vetë-shkatërruese janë shumë të dobishme kur bëhet fjalë për shkëmbimin e informacionit të ndjeshëm. Ju mun
Bleona Qereti pjesë e kinematografisë, së shpejti aktore në film horror (VIDEO) Bleona Qerreti është mjaft e njohur jashtë vendit. Ajo prej vitesh jeton në Shetet e Bashkuara të Amerikës, nga ku ka kr
Do martohej së shpejti me bossin francez, motra e Stines ndahet dhe anulon gjithçka (FOTO LAJM) Këngëtarja Alida Duka, njëkohësisht dhe motra e kantautorit të njohur shqiptar, Stine i ka dhënë fund lidhjes me menaxhe
A ndikon dhimbja e kokës tek përshpejtimi i plakjes së trurit? Plakja e trurit është kthyer në kryefjalën e shqetësimeve mbarë botërore prej disa vitesh tashmë. Sipas të dhënave nga I
Dasmë në horizont! Reperi i njohur shqiptar së shpejti drejt altarit (FOTO LAJM) Rreth një muaj më parë, reperi i njohur shqiptar Skerdi Ago surprizoi fansat e tij me lajmin se së shpejti do të bëhej b
Horoskopi 19 shtator 2019, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje Dashi Keni nevojë për dashuri dhe jeni gjithmonë në kërkim të konfirmimit! Dita fillon e shkëlqyeshme me Saturnin në
INTERVISTA/ Ernest Gjoka: Do rikthehem së shpejti në stol, Tirana dhe Partizani për titull, nga Kukësi u largova se nuk u arrit objektivi Trajneri i mirënjohur Ernest Gjoka flet për largimin e bujshëm nga Kukësi dy muaj më parë, edhe pse klubi verilindor e k
Bashkohet grupi i njohur i vajzave, së shpejti me tur botëror dhe këngë të reja (FOTO LAJM) Pas më shumë se 10 vitesh, grupi i njohur Pussycat Dolls do të rikthehet dhe e gjitha kjo do të jetë një surprizë e madh
Soreca: Kini besim, negociatat do çelen së shpejti Ambasadori i BE në Tiranë, ditën e sotme ka vëndosur të japë një mesazh urimi me rastin e fillimit të vitit të ri shkoll
JLO martohet së shpejti, befason Alex: Të gjithë ish-partnerët të ftuar (FOTO LAJM) Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez së shpejti do kurorëzojnë dashurinë e tyre në martesë. Pas propozimit të Alex, duket s
Së shpejti në ekran! Zbulohet kur do të startojë emisioni që rikthen Marina Vjollcën (FOTO LAJM) Pas një shkëputjeje të gjatë nga ekrani, Marina Vjollca do të rikthehet dhe me siguri do të bëjë namin. Ajo do të vaz
Rikthehet “Big Brother”? Arbana Osmani ngre dyshime të forta (FOTO LAJM) Prej disa kohësh përflitet se në ekran do të rikthehet emisioni që ka bërë namin, “Big Brother Albania”. Sipas disa b
Pas puthjes Trump dhe Merkel "shpërthejnë" në të qeshura (VIDEO) Kancelarja gjermane Angela Merkel nuk mundi ta mbante veten në një konferencë për shtyp në të cilën Presidenti amerikan
Granit Xhaka së shpejti baba, Leonita tregon barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) Granit Xhaka shumë shpejt pritet të bëhet baba. Dashuria disa vjeçare me Leonitën pritet të sjellë frytin e parë në
"Së shpejti dalin provat: Rama shiti Olsin për "menderen" e tij" Ish kryeministri Sali Berisha me anë të një postimi në Facebook, ka paralajmëruar se shumë shpejt do të dalin provat se