999 rezultate për

shpejti

Soni Malaj heq dorë nga kënga? Së shpejti moderatore e një emisoni televiziv (VIDEO) 2 muajt e fundit në izolim nuk kanë qenë aspak të lehtë për të gjithë. Kështu ka ndodhur edhe me Sonin, e cila i është d
Nuk shkoi në Amerikë për modeling, Kejvinën do ta shohim së shpejti në Hollywood? (FOTO LAJM) Kejvina Kthella prej kohësh ndodhet në Amerikë ku është përfolur në media se modelja po zhvillon profesionin e saj larg
Së shpejti do të bëhen prindër, Jonida rrëfen publikisht "frikën" e bashkëshortit (VIDEO) Pasditen e djeshme në një lidhje tek “Rudina” në Tv Klan ishte bukuroshja e ekranit, Jonida Vokshi. Ajo foli për ditët e
Më në fund, zbulohet gjinia e fëmijës së parë të Mc Kreshës dhe Erzinës (FOTO LAJM) Reperi shumë i dashur për publikun Mc Kresha dhe bashkëshortja e tij Erzina Shehu, do të bëhen së shpejti prindër për he
Ozil dhe Muriqi së shpejti shok skuadre ? Futbollisti i Arsenal, Ozil nuk e ka fshehur dashurinë që ka për klubin turk, Fenerbahce. Kurse menaxheri i futbollis
Thaçi: Së shpejti do nisë krijimi i qeverisë së re (VIDEO) Presidenti Hashim Thaçi ka deklaruar se pa humbur kohë do t’i ftojë për konsultime liderët e të gjitha partive politike
Ju ka munguar? Adi Krasta rikthehet së shpejti në ekranin shqiptar Një nga gazetarët dhe moderatorët më të kuotuar në Shqipëri, Adi Krasta që pas dekadash si drejtues i spektakleve, vitet
Arratisjet spektakolare me helikopter nga burgjet e sigurisë së lartë në Greqi, Alket Rizai së shpejti në film Alket Rizai nuk është një emër i panjohur për policinë pasi shquhet për arratisjet e tij të famshmeme helikopter nga bur
Viber së shpejti do të bëhet me pagesë, a e keni marrë dhe ju këtë mesazh? Gjatë gjysmës së dytë të shkurtit në vendet e rajonit në telefonat e përdoruesve të Viberit filluan të qarkullojnë mesaz
Xhani Shqerra "braktis" Shqipërinë, së shpejti do e shihni në ekranin prestigjoz italian Në një intervistë për një media lokale të qytetit të tij të lindjes, Elbasanit, moderatori Xhani Shqerra ka zbuluar se s
Tragjedi në Bulqizë, vajza që vdiq sot me nënën dhe vëllain do të martohej së shpejti Rudina Tola, vajza 22-vjecare që humbi jetën me nënën dhe vëllain sot në Ostrimë të Bulqizë kishte plane të rëndësishme
Thaçi optimist: Dialogu Kosovë-Serbi do të finalizohet së shpejti me njohje reciproke Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, është besimplotë se nën udhëheqjen e presidentit të SHBA-së, Donald Trump dhe punën
Dyshohet për një rast të koronavirusit në Kosovë Në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës po dyshohet për një rast të koronavirusit. Pacienti i dyshuar ndodhet në a
Zaev: Vendimin për koalicionim do ta sjellim së shpejti Lideri i LSDM-së, Zoran Zaev ka thënë se partia e tij më lehtë do të gjejë partner për koalicion eventual parazgjedhor n
Ju ka marrë malli? Kiara Tito së shpejti me një projekt televiziv (FOTO LAJM) Pas "Doktor Plastik", Kiara Tito mori një pushim nga ekrani për t'ju përkushtuar Vlogut të saj në Youtube. Por mësadu
2020 viti i Kidës, së shpejti drejt suksesit ndërkombëtar (FOTO LAJM) Si duket suksesi që pati kënga “Don’t say no more” në bashkëpunim me Dj francez Hcue bëri që Kida mos ndalë këngët e saj
Telenovela e preferuar e shqiptarve, rikthehet në ekranin shqiptar "Sulejmani i madhërishëm" Një nga telenovelat më të ndjekura turke e që theu rekorde shikueshmërie, "Sulejmani madhërishëm" do të rikthehet në ekr
Do të prezantojë Big Brother? Zbulohet e vërteta ku do t'a shohim së shpejti Luanën Sezoni i tretë i “Shiko kush luan” përfundoi mbrëmjen e së shtunës, më 11 Janar, por Luana nuk do të qëndrojë për shumë
E dashura e Olsi Bylykut, së shpejti këngëtare Pak kohë më parë, teksa shijonte dhe vazhdon e shijon sukseset e karrierës, Olsi Bylyku prezantoi të dashurën e tij p
"Do shpëtoj nga ju", Trejsi Sejdini lë përfundimisht Shqipërinë (VIDEO) Trejsi Sejdini është një nga modelet më seksi shqiptare, por edhe ndër më të komentuarat në media. E ftuar në emisionin