999 rezultate për

shpejti

Baba së shpejti? Erik Lloshi jep përgjigjen e papritur (FOTO LAJM) Këngëtari shqiptar, Erik Lloshi, ka zhvilluar një mini-intervistë me ndjekësit e tij në “Instagram” mbrëmjen e kaluar.
​Japonia ngre e para makinën fluturuese me një person në bord Një makinë fluturuese është ngritur me sukses dje në Japoni, duke i hapur rrugë nisjes zyrtare të projektit në 2023.
Robert Berisha edhe moderator, çfarë programi do të drejtojë këngëtari (FOTO LAJM) Robert Berisha ka realizuar një ndër ëndrrat e tij më të mëdha. Shpeshherë, ai ka shprehur dëshirën për të realizuar një
Baba së shpejti, bashkëshortja e "Ezel" fotografohet me barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) Kenan Imirzalioglu dhe bashkëshortja e tij Sinem Kobal po numërojnë ditët për të mbajtur në krah vajzën e tyre. Kobal
Prindër së shpejti, zbulohet emri i vogëlushes së Sarës dhe Ledrit? (FOTO LAJM) Sara Hoxha është treguar mjaft aktive në Instagram kohët e fundit duke mos i kursyer pozat me barkun e rrumbullakosur.
COVID-19/ Kurimi me plazmë, së shpejti edhe në Shqipëri Shumë vende të rajonit po ndjekin kurimin me plazmë për shërimin e personave që janë në gjendje të rëndë nga Covid-19. S
Dasmë së shpejti? Zbulohet vendi ku do të martohet Arbana dhe Eduarti (FOTO LAJM) Moderatorja Arbana Osmani dhe partneri i saj, Eduart Grishaj do të bëhen së shpejti prindër për herë të parë. Arbana
Në Kosovë testet ndaj covid-19 së shpejti edhe në privat Me propozimin e Ministrisë së Shëndetësisë, Qeveria e Republikës së Kosovës ka miratuar një sërë masash për luftimin e p
Së shpejti nis "Edicioni Veror", Eni Shehu rikthehet në ekran (VIDEO) Një nga emisionet më të ndjekura verore do të nisë së shpejti transmetimin. “Edicioni Veror”, nën moderimin e Eni Shehut
Hashim Thaçi: Së shpejti tërhiqem nga jeta politike Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi deklaroi sot se do të tërhiqet nga jeta politike. “Unë nuk do jem kandidat për pre
E mbani mend Robertën e "Rebele"? Aktorja do të bëhet nënë së shpejti (FOTO LAJM) Aktorja meksikane Dulce Maria, e cila u bë e famshme vite më parë me rolin e saj në serialin shumë të ndjekur nga adoles
Moderatorja sportive tregon hapur se çfarë ndërhyrje do të bëjë së shpejti Moderatorja e njohur sportive, Lei Kraja, një ndër femrat më seksi të ekranit shqiptar shpesh është vënë në qendër të me
Zgjidh një dritare dhe zbulo çfarë të pret në të ardhmen Gati? A e zgjodhët dritaren tuaj të preferuar? Le të shkojmë rezultatet! Dritarja Nr.1: Kjo dritare tregon se ka s
Futbolli po rikthehet, ja 10 kampionatet e tjera evropiane që nisin së shpejti Liga të tjera të futbollit në Evropë do të bëjnë rikthim të kujdesshëm pas ndërprerjes për shkak të koronavirusit. Të
Mali i Zi së shpejti hap kufirin me Shqipërinë pa asnjë kusht Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme përmes një njoftimi i ka vënë në dijeni qytetarët shqiptarë se, Mali i Zi, që
Frikë nga protesta të dhunshme? 440 milionë lekë tender, Kuvendi do të blindohet së shpejti Pas një kohe të qetë politike për shkak të izolimit nga COVID-19, heshtja u thye më 17 maj me shembjen e teatrit, dhe si
''Së shpejti do të jem Papi 2'', reperi i njohur jep lajmin e gëzueshëm (FOTO LAJM) Reperi i njohur, Vig Poppa ka ndarë me fansat lajmin e ëmbël se do të bëhet baba për herë të dytë. Ai ka postuar në
Arbana nënë për herë të dytë, Olti Curri i bën urimin epik (FOTO LAJM) Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj së shpejti do të bëhen prindër. Pas lajmit, Arbana Ormani ka nisur të marrë urimet p
Bekteshi: Së shpejti bëhet e ditur kur do të hapen kafenetë në Maqedoni Ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi, tha se nuk do të mund të bëj kalkulime se kur do të ndodhë hapja e restoranteve
Sërish pjesë e ekranit, në cilin televizion do ta shohim së shpejti Albana Osmanin (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur, Albana Osmani pritet të kthehet në ekran shumë shpejt. Këtë lajm e ka bërë të ditur vetë ajo me an