999 rezultate për

shpe

"Pse budallenj na dini"?, shpërthen Duro: Ku i kanë rezervuar pushimet këta arbitra? Klodian Duro ka shpërthyer në Kosovë sa i përket arbitrimit. Trajneri shqiptar që ka marrë drejtimin e Feronikelit n
Kandidati për president i ashpër me Messin: Ja pse mund të largohet (FOTO LAJM) E ardhmja e Lionel Messit me skuadrën e Barcelonës vazhdon të mbetet e paqartë. Lionel Messi do të largohet nga Barce
Patrice Evra sulmon ashpër shqiptarin: Henry fiku televizorin prej Xhakës (VIDEO) Mesfushori shqiptar i Arsenalit, Granit Xhaka, u ndëshkua me karton të kuq për shkak të kapjes për fyti të Ashurn Westwo
Milani shpëton në fund falë dopietës së Hernandez (VIDEO) Tho Hernandez shpëton Milanin nga humbja. Kuqezinjtë barazuan 2-2 në San Siro ndaj Parmës. Vendasit e panë veten
Policia nuk kursehet, shpërndan turmën me gaz lotsjellës dhe ujë Edhe në ditën e pestë të protestës, Policia ka përdorur gaz lotsjellës dhe ujë. Protestuesit i janë drejtuar drejtor
Shpërthen Vllaznia, ndëshkohet Partizani (VIDEO) Vllaznia ka gjetur golin ndaj Partizanit në “Loro Boriçi”, në një ndeshje të mbyllur, jo me shumë raste, po ku kuqeblutë
Nis protesta në Tiranë, ndërhyn policia Policia ka nisur të shpërndajë qytetarët në sheshin Skënderbej. Ata ishin mbledhur fillimisht aty për të vijuar më pa
U hodh mbi shina duke i shpëtuar jetën emigrantit, 25 vjeçarja përplaset nga treni Nuk e mendova gjatë, ishte një veprim instiktiv. Besoj se kushdo tjetër në atë situatë, do të kishte bërë të njëjtën gjë
Manastirliu për vaksinën: Presim të vijë sa më shpejt Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu në një vizitë në Durrës u shpreh sot se pret që vaksina anti-covid të vijë s
Adrola Dushi e "tradhtoi" me Capital T? Reagimi pikant i Eugent Bushpepës (FOTO LAJM) Eugent Bushpepa ishte i ftuar në ‘Wake Up’, ku u pyet edhe për Adrola Dushin. I pyetur nëse u mërzit që iku Adrola te
Shpërthen Ngjela: Si mund të lejohen 100 alabakë të Saliut të plaçkitin Tiranën? Ç'po bën Washingtoni? Avokati i ditur Ngjela, zëdhënësi i Departamentit të Shtetit dhe i FBI-së bashkë, i cili në 21 janar bënte thirrje që të
Tentuan t'a arrestonin, moshatarët ndërhyjnë bashkarisht dhe e lirojnë të riun (FOTO LAJM) Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur gjatë prtestës së sotme, ku një adoleshente është shpëtuar nga bashkëmoshatarët e tij
Shashka dhe gurë në bulevard, policia i shpërndan me ujë dhe gaz (VIDEO) Pavarësisht dorëheqjes së ministrit të brendshëm Sandër Lleshaj, dhunës policore dhe dhjetërave të shoqëruarve dhe arres
Manastirliu flet për vaksinën kundër COVID-19: Pas 20 dhjetorit do të nisin testimet e shpejta Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka deklaruar nga Durrësi se testet e shpejta janë shp
Nëna në dush, shikoni ku përfundon fëmija (VIDEO) Fëmijët shpesh duan kujdes edhe teksa po flenë. E si të tillë shpesh në sekondë mund të bëjnë gjëra që të rriturit as nu
Shpëtoi nga burgimi i përjetshëm kokat e krimit, kërkohet shkarkimi i Enkeleida Hoxhës Inspektoriati i Lartë i Drejtësisë ka kërkuar shkarkimin e Enkeleida Hoxhës. Kjo është kërkesa më e fundit e paraqitur n
Shpërthim me tritol në Shëngjin, hidhet në erë objekti në ndërtim Një shpërthim me tritol ka ndodhur mbrëmë pak pas mesnate në Shëngjin. Shpërthimi ka ndodhur rreth orës 00:10, në ven
Djali 12 vjeç doli në protestë për Klodian Rashën, nëna e dëshpëruar e kërkon mes turmës Një nënë e dëshpëruar po kërkon djalin e saj 13-vjeçar i cili i është bashkuar protestës për vrasjen e 25-vjeçarit, Klod
"Është shpërndarë që Bill Gates t'u vendosë njerëzve çip", teoritë konspirative Një studim i Grupit Këshillues për Politikat Publike, Ballkani në Evropë (BiEPAG) vë në pah se afër 80 për qind e popull
Kaos në kryeqytet, autobotë me ujë ndërhyjnë për të shpërndarë turmën e protestuesve (VIDEO) Kaos dhe tensione në qendër të kryeqytetit. Protesta e sotme është shoqëruar me tensione. Teksa ndaj turmës së p