999 rezultate për

shpe

Afera me burrin e martuar, detaji që bëri "lëmsh" hetuesit pas kërcënimit të Elona Kaleshës Elona Kalesha është e dyshuara kryesore për vrasjen e ciftit shqiptar Shpëtim dhe Teuta Pasho, trupat e pajetë të të cil
Detaje të reja nga shpërthimi me tritol në Shkodër, zbulohet kujt i përket makina (VIDEO) Janë zbardhur detaje të reja nga shpërthimi i fuqishëm që tronditi këtë mbrëmje lagjen Rus në Shkodër, ku një sasi trito
"Arsyeja pse nuk bëra dasmë", Adelina Tahiri shpërthen në lot në emision (FOTO LAJM) Adelina Tahiri ishte e ftuar së fundmi në një intervistë në "Prive", ku ndër të tjera foli edhe për jetën e saj private.
Shpërthim me tritol në Shkodër (VIDEO) Një shpërthim me tritol ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Shkodër. Ngjarja është regjistruar në lagjen “Rus”. Sipas të d
Euro në nivelin më të ulët që pas shpërthimit të pandemisë Që nga nisja e muajit dhjetor monedha europiane ka shënuar një dobësim të vazhdueshëm duke arritur nivelin më të ulët që
Shpërthen Arbër Cepani: Dua të kaloj një natë me Era Istrefin dhe Rina Balaj (VIDEO) Arbër Cepani, një nga djemtë më të njohur të ekraneve shqiptare dhe njëkohësisht një sipërmarres tejet i suksesshëm ka q
8 yjet që shpëtuan karrierën e tyre në vitin 2020 Sezoni 2020/21 ka bërë që shumë lojtarë të ringjallin karrierën e tyre në kampionatet më të forta. Rol vendimtar kanë
Felipe Melo harron të shkuarën, shpërthen në festë për humbjen ndaj Fiorentinës (VIDEO) Juventusi bëri surprizën e madhe në Seria A duke humbur në shifrat 0-3 ndaj Fiorentinës, për të marrë disfatën e parë në
"Marrëveshje të fshehtë me kryeministrin grek për të shitur detin", PDIU sulmon ashpër Ramën PDIU ka bërë një deklaratë ku sulmon ashpër vendimin e Greqisë për t'u zgjeruar zyrtarisht me 12 milje në Detin Jon.
Djali i Vuçiç viziton Kosovën Danilo Vuçiç, djali i Presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuçiç ishte së fundmi në Kosovë. Ai ka vizituar komunitetin ser
Gabimi në urimin për Krishtlindje i kushton shumë Oriolës: E dija që s'do shpëtoja (FOTO LAJM) Personazhete njohur janë gjithmonë nën lupën e fansave. Sigurisht që çdo gjë që bëjnë të famshmit tërheq vëmendjen dhe
Është nën vëzhgimin e City-t, Barca synon rinovimin e shpejtë me talentin e skuadrës Barcelona është duke provuar të bind mesfushorin Riqui Puig të nënshkruajë kontratë të re, meqenëse kanë nisur dyshimet
Makina shpërthen në flakë gjatë ecjes në zonën e njohur në Tiranë Një makinë ka marr flakë ndërsa ka qenë në lëvizje në zonën e Brrylit, në Tiranë. Policia bën me dije se ngjarja ka n
Pas shpërblimit për pensionistët, qeveria miraton bonus për mjekët dhe punonjësit e policisë Qeveria shqiptare ka miratuar vendimin që parashikon se mjekët dhe punonjësit e Policisë së Shtetit do të përfitojnë shp
Kur nuk e njeh kursimin, çifti harxhon sipas qejfit e ikën me vrap nga lokali Kamerat e sigurisë në një lokal të Britanisë kanë fiksuar një moment sa komik aq edhe banal. Një çift, pasi kishte ko
Artan Hoxha nxjerr pamjet nga aksidenti në tunelin Tiranë-Elbasan: Mos bëni gara shpejtësie Gazetari investigativ, Artan Hoxha ka komentuar aksidentin e rëndë që ndodhi mesditën e sotme në tunelin e aksit Tiranë-
Inzaghi i dëshpëruar me Muriqin: Mendova se do të ishte ndeshja e tij Humbja me shifrat 3-2 nga Milani, duke marë një gol në sekondat e fundit e ka nervozuar tej mase trajnerin e Lazios, Sim
Emocione të forta: Krudeli shpërthen në lot, shihni komentin te goli i Theo Hernandez (VIDEO) Sa herë që përmendet Milani, komentatori italian i parë që vjen ndërmend është Tiziano Krudeli. Emocionet që ai përj
Adoleshenti pa patentë nuk njeh limit shpejtësie dhe përplaset me BMW-në Mbrëmjen e sotme ka ndodhur një aksident i rëndë në Durrës, në fshatin Kullë. Një automjet tip Benz që drejtohej nga
Vrau shokun e ngushtë, shqiptari i shpëton dëbimit nga Britania falë gjykatëses Një vrasës skizofren paranojak i ka shpëtuar dëbimit në Shqipëri pasi një gjykatës vendosi që ai mund të ‘dëmtojë të tje