999 rezultate për

shpe

Chelsea pret Manchester City-n, Lampard kërkon suksesin për të shpëtuar pankinën Kampionati anglez vjen me një supersfidë mbrëmjen e sotme ku Chelsea i Franckie Lampard do të presë në "Stamford Bridge"
E keni tepruar me bakllavanë? 3 dieta që do t’ju shpëtojnë jetën pas Vitit të Ri! Pas festave ndodh rëndom që organizmi ynë të shtojë dy ose tre kilogramë.Cilat dieta do t’ju ndihmonin për t’u dukur në
I lidhur me Beatrix Ramosajn? Reagon për herë të parë Eugent Bushpepa Pas tre vitesh mungesë, Beatrix Ramosaj iu rikthye muzikës. Ajo publikoi këngën më të re, të titulluar "Dancing with the
COVID-19/ Anëtari i Komitetit të Ekspertëve: Pas një viti do të jemi pa maska! Në Athinë shkencëtarët po shohin një stabilizim të situatës pas shpërthimit të COVID-19. Ndryshe nga Selaniku, ku ka
Pak orë nga ndërrimi i vitit, kapen 72 pako me fishekzjarre me fuqi të lartë shpërthyese Policia e Durrësit ka sekuestruar në Maminas 72 pako me fishekzjarrë me fuqi të lartë shpërthyese të rrezikshme për jetë
Shpëtim Idrizi thirrje shqiptarëve: Bëjeni Çamërinë tuajën në vitin 2021 Kreu i PDIU-së, Shpëtim Idrizi teksa ka bërë një urim për të gjithë shqiptarët këtë fundvit, ka bërë thirrje atyre që ta
Beatrix Ramosaj çift me Eugent Bushpepan? Oriola Marashi i nxjerr zbuluar (FOTO LAJM) Pas tre vitesh mungesë, Beatrix Ramosaj iu rikthye muzikës. Ditën e djeshme ajo publikoi këngën më të re, të titulluar "
Prekëse, qeni shkon drejt vdekjes përballë ujkut për të shpëtuar 10-vjeçarin (VIDEO) Një ngjarje e pabesueshme është shënuar në Rusi ku një qen ka ngordhur gjatë betejës së tij me një ujk për të shpëtuar p
Tërmeti shkatërrimtar në Kroaci, shqiptari nga Hasi shpërndan bukë falas (FOTO LAJM) Një tërmet 6.3 shkallësh goditi sot Kroacinë, ku është shënuar viktima e parë që është një vajzë 12 vjeçare. Menjëher
Makina shpërthen në flakë mës Tiranës Një makinë ka shpërthyer në flakë gjatë ecjes pranë zonës së Muzeut Historik Kombëtar, në qendër të Tiranës. Në video
Kritikoi ashpër VAR-in, Koeman i shpëton dënimit Trajneri i Barcelonës, Ronald Koeman, i ka shpëtuar dënimit pasi që ka kritikuar gjyqtarët në ndeshjen e klasikes ndaj R
Skena të nxehta me Eugent Bushpepën, këngëtarja shqiptare rikthehet në muzikë (VIDEO) Këngëtarja shqiptare, Beatrix Ramosaj ka është rikthyer në skenë pas tri vitesh pushim. “Dancing With The Devil” që n
Princ Philip së shpejti 100 vjeç, ja tradita së cilës nuk i shmanget dot The Princ Philip feston në 10 qershorin e vitit të ardhshëm 100-vjetorin e tij. Burime brenda pallatit mbretëror kanë tr
Mijëra të vaksinuar në ditë, ky shtet gati ta "mposhtë" i pari pandeminë Autoritetet shëndetësore në Izrael po vaksinojnë me shpejtësi popullatën dhe ndoshta shumë shpejt ky shtet mund ta mposh
Shenjat më të prirura për të përjetuar depresion Depresioni ndikohet nga kushtet dhe situatat e jetës, nga familja, njerëzit pranë, por edhe nga personaliteti. E meqë pe
HOROSKOPI/ Kujdes me financat këtë fundvit, mos e shpërdoroni lekun Dashi Qëndrimi i ftohtë i një mikut/mikes suaj do t’ju bëjë të ndiheni keq. Megjithatë përpiquni të ruani qetësinë. Mun
Kërcënoi se do të shpërthente bombolën, policia: I riu kishte probleme të shëndetit mendor Një ngjarje e pazakontë është regjistruar në qytetin e Vlorës ku një person i cili sipas policisë vuante nga problem të
10 mijë mjekë dhe vullnetarë të punësuar për të shpërndarë vaksinën e Oksfordit sapo të aprovohet Shefat e NHS janë duke rekrutuar me mijë vullnetarë dhe mjekë që do të ndihmojnë të shpërndahet vaksina në Britani sapo
Juliana Pasha shpërthen në lot: Do të doja një fëmijë (FOTO LAJM) Këngëtarja, Juliana Pasha tregoi gjatë një interviste me Ardit Gjebrean, se vazhdon ende të ketë shpresa se një ditë ajo
A ka ndonjë mënyrë se si të shpëtoni përfundimisht celulitit? Sipas dermatologëve rreth 90% e grave kanë celulit. Celuliti shkaktohet nga grumbullimi i indeve dhjamore në një pjesë t