999 rezultate për

shpe

Të kushtojë sa të dojë! Vaksina kundër COVID-19 duhet të shpërndahet në mënyrë të drejtë vaksinaVendet perëndimore po përpiqen të vaksinojnë sa më shpejt popullsinë e tyre. Kjo mungesë e solidaritetit do të ke
Dvorani u cilësua si ithtar i drejtësisë, Meta reagon ashpër: Kurrë! Deklarata e DASH për Ardian Dvoranin duke e konsideruar si një ithtar të reformimit të drejtësisë ka bërë bujë në Shqipë
Ramos po rikuperon me ritme të shpejta, këto janë datat se kur mund të rikthehet kapiteni Më 6 shkurt të këtij viti, Sergio Ramos, pas dëmtimit të pësuar në gjurin e majtë i është nënshtruar një operacioni.Real
Shpërndanin "mall" nëpër Tiranë, arrestohen tre të rinjtë (VIDEO) Policia e Tiranës ka goditur dy raste të shpërndarjes së lëndëve narkotike në kryeqytet duke arrestuar tre persona.
Pse duhet të gatuani më shpesh supë brokoli? I pasur me kripëra minerale, kalcium, hekur, fosfor dhe vitamina A, C, B1 dhe B2, brokoli është një perime e shkëlqyer p
Alimehmeti: Të ashpërsohen masat anti-Covid Epidemiologu i njohur Ilir Alimehmeti ka deklaruar së fundmi se duhet të ashpërsohen masat anti-COVID, pasi situata në v
Reperi i njohur shqiptar me shpejtësi skëterrë në rrugë, gjobitet nga policia Reperi i njohur, Getinjo është gjobitur nga policia. Vëllai i Mozzik ka postuar në Instagram fotografinë në të cilën
Gjermania kundër testeve të shpejta ndaj koronavirusit Mësuesit dhe personeli i kopshteve ditore do të vaksinohen kundër koronavirusut më herët se ishte planifikuar më parë. P
Pogradeci mposhti Besën, Abazaj: Jemi nivel i lartë, duhet kapur sa më shpejt vendi i dytë Trajneri i Pogradecit, Ardian Abazaj nuk i kursen elozhet për lojtarët, megjithatë priste një fitore më të thellë ndaj B
Studim: Personat që kanë kaluar Covid-19 kanë probleme me kujtesën Jeni të shpërqëndruar, harroni shpesh gjërat që duhet të bëni, jeni të zhytur në një lloj mjegulle mendore edhe muaj pas
U "dogj" me Alaban, Bayerni përshpejton rinovimin me Sule Kriza financiare për shkak të pandemisë ka prekur të gjithë klubet e mëdha, ku as Bayern Munich nuk i ka shpëtuar efekte
6 kombinimet e ushqimeve që ju ndihmojnë të bini nga pesha më shpejt se dietat e lodhshme Dëshira për t'u dukur sa më mirë estetikisht nuk nënkupton vetëm të kujdeseni për fytyrën, të bëni thonjtë çdo muaj apo
Kjo nuk kishte ndodhur, qeni i presidentit të klubit futet në fushë dhe ndërpret ndeshjen Një moment epik u regjistrua në ndeshjen e kampionatit zviceran, Zyrih-Sion, që përfundoi në barazim 1-1. Në minutën
Arjan Konomi mes emocionesh të forta: Do më vrisnin serbët, si më shpëtoi jetën Albin Kurti Opinionisti Arjan Konomi ishte i ftuar së fundmi në emisionin “Kojshia show”. Ai rrëfeu për kohën e luftës në Kosovë, ku
Interi fitoi bindshëm derbin, shpërthejnë memet në rrjet (FOTO LAJM) Inter shënoi fitoren bindëse ndaj rivalit të qytetit, Milan. Zikaltrit dominuan nga minuta e parë dhe me plot meritë
Roma e pafuqishme dhe me një lojtar më shumë, Beneventon e shpëton VAR (VIDEO) Roma luajti sonte pa gola si mysafire kundër Benevento në një ndeshje dramatike në minutat shtesë. Arbitri akordoi nj
"Shpërthimi" në studio kundër Mevlanit dhe Julit, Sindi kërkon falje publike Sindi është rikthyer pas një jave pezullim, në studion e PërPuthen, pas debatit që kishte me Mevlanin dhe me Julin. A
Makina përplas kalimtaren në Shkodër dhe largohet me shpejtësi Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Shkodër ku një kalimtare është përplasur nga një makinë. Drejtuesi i maki
Benzi dhe Fouristrada me shpejtësi skëterrë, plagosen 3 persona në Peqin Një aksident me tre të plagosur ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Peqin. Mësohet se bëhet fjalë për një mjet tip Mercede
Shpërthen bombula e gazit në Gjirokasër Një bombul gazi ka shpërthyer në lagjen Granicë të Gjirokastrës, ku fatmirësisht nuk ka pasur persona të lënduar por vet