999 rezultate për

shpati

Shpati dhe Afërdita, cifti më i bukur i 2011-ës Qëkur kanë shkelur për herë të parë skenën, ata janë pëlqyer nga publiku, kurse pasi kanë bërë fejesën, ata të dy po pël
Sekuestrohen 800 kg kanabis në Shkodër Gjatë një 0peracioni antikanabis janë arrestuar tre persona dhe janë sekuestruar e 800 rrënjë të bimës narkotike. Burim
Anjeza dhe Shpati në Londër Anjeza Shahini do të performojë në koncertin Balkan Xchange, që do të mbahet më 13 shkurt në Londër. Koncerti mbahet në
Shpat Kasapi: Nuk ishte e lehtë të fitoja zemrën e Afërditës Lidhja e tyre akoma është e fortë. Deri më tani nuk kanë pasur kriza dhe zënka duke pasur parasysh që Afërdita Dreshaj e
Aferdita e Shpati, miq te ngushte me Adelina Tahirin Për Afërditën dhe Shpatin, s’kemi ç’themi shumë të reja, pasi i kemi ndjekur
Shpati: Agjërimi është njëra nga sakrificat e domosdoshme Përveç agjërimit Shpati është i detyruar që të heqë dorë edhe nga gjë
Adelina dhe Shpati në top listën e videove më të shikuara Tre vendet e para në listën e videove më të shikuara në you tube shkojnë tek këng&eum
Shpati & Afërdita - Ju tregojmë sekretet Për herë të parë janë shfaqur së bashku në Tiranë duke iu mbyllur gojën nj&