999 rezultate për

shpati

Afërdita dhe Shpati janë sërish bashkë (FOTO LAJM) Fjalëve të shumta të kohëve të fundit se Afërdita Dreshaj dhe Shpat Kasapi janë rikthyer sërish bashkë bukuroshja i përg
Afërdita dhe Shpati rilidhen sërish? Afërdita Dreshaj dhe Shpat Kasapi sërish bashkë? Nuk mund të themi me siguri të plotë nëse është lajm i vërtetë apo jo p
Afërdita dhe Shpati sërish bashkë? Afërdita Dreshaj në mënyrë sensacionale ka bërë aludimin më të madh se mund të jetë bashkuar me ish të fejuarin e saj, k
Samanta në krahët e Shpatit? (FOTO LAJM) Ndarja me Afërdita Dreshaj duket se nuk e ka lënduar shumë Shpat Kasapin. Edhe pse kishin disa vite së bashku, çifti i f
Shpati: Se shpejti vij "Si Kazanova" Megjithese eshte nje nga kengetaret me te perfolur te momentit, pas ndarjes me te dashuren e tij disa vjecare Aferdita D
Shpati: S'i durova dot fotot e Afërditës me Di Caprion Shpat Kasapi është shprehur se nuk i ka duruar dot fotot e Afërditës me Leonardo Di Capron dhe kjo ka qenë edhe një nga
Pas divorcit, Afërdita dhe Shpati nisin "gjuetinë" Divorci mes Shpat Kasapit dhe Afërdita Dreshaj tashmë është një fakt i kryer, edhe pse disa njerëz ende besojnë se kjo n
Harrojnë ndarjen, Afërdita me familje ndërsa Shpati me femra (FOTO-LAJM) Pas ndarjes Afërdita Dreshaj dhe Shpat Kasapi i janë kthyer impenjimeve te tyre. Dreshaj e cila ndodhet në Shtetet e Bas
Shpat Kasapi u nda nga Afërdita jo për shkak të mamasë Ndarja mes modeles Afërdita Dreshaj dhe Shpat Kasapit është konfirmuar edhe nga këngëtari nga Maqedonia i cili ka sqarua
"Sopoti", Komandant "Shpati" pranon të dëshmojë Deputeti i BDI-së Hajrulla Misini, i njohur gjatë luftës me pseudonimin Komandant "Shpati" do të dëshmojë për rastin e S
Afërdita Dreshaj me Shpatin apo Di Caprion? (FOTO-LAJM) Aktori amerikan Leonardo di Caprio duket se ka nisur një lidhje me Afërdita Dreshaj. 38-vjeçari dhe modelja shqiptare ja
Dreshaj mes modelingut dhe këngës, zgjedh Shpatin Afërdita Dreshaj, bukuroshja shqiptare e cila jeton në Amerikë vazhdon karrierën e saj si modele edhe pse tashmë njihet
Shpati dhe Afërdita, cifti më i bukur i 2011-ës Qëkur kanë shkelur për herë të parë skenën, ata janë pëlqyer nga publiku, kurse pasi kanë bërë fejesën, ata të dy po pël
Sekuestrohen 800 kg kanabis në Shkodër Gjatë një 0peracioni antikanabis janë arrestuar tre persona dhe janë sekuestruar e 800 rrënjë të bimës narkotike. Burim
Anjeza dhe Shpati në Londër Anjeza Shahini do të performojë në koncertin Balkan Xchange, që do të mbahet më 13 shkurt në Londër. Koncerti mbahet në
Shpat Kasapi: Nuk ishte e lehtë të fitoja zemrën e Afërditës Lidhja e tyre akoma është e fortë. Deri më tani nuk kanë pasur kriza dhe zënka duke pasur parasysh që Afërdita Dreshaj e
Aferdita e Shpati, miq te ngushte me Adelina Tahirin Për Afërditën dhe Shpatin, s’kemi ç’themi shumë të reja, pasi i kemi ndjekur
Shpati: Agjërimi është njëra nga sakrificat e domosdoshme Përveç agjërimit Shpati është i detyruar që të heqë dorë edhe nga gjë
Adelina dhe Shpati në top listën e videove më të shikuara Tre vendet e para në listën e videove më të shikuara në you tube shkojnë tek këng&eum
Shpati & Afërdita - Ju tregojmë sekretet Për herë të parë janë shfaqur së bashku në Tiranë duke iu mbyllur gojën nj&