999 rezultate për

shpati

"Ndihem si sulltan", Shpat Kasapi rrëfehet për marrëdhënien e Selvijes me vjehrrën (FOTO LAJM) Në 24 dhjetor Shpat Kasapi kurorëzoi dashurinë me partneren e tij, Selvijen, me fejesë. Ai publikoi në Instagram një fot
Dalin pamjet nga ceremonia, fejohet Shpat Kasapi (FOTO LAJM) Këngëtari shumë i dashur për publikun, Shpat Kasapi i dha fund beqarisë në 24 Dhjetor, por ceremoninë e organizoi në fsh
Nuk është më beqar, Shpat Kasapi fejohet me Selvijen (FOTO LAJM) Shpat Kasapi dhe partnerja e tij, Selvija, kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me fejesë. Ata kanë organizuar një ceremoni
Romantik si Shpat Kasapi, i dedikon këngë dashurie partneres (FOTO LAJM) Në fund të muajit gusht në media qarkulluan me shpejtësi disa foto të Shpat Kasapit me të dashurën, një bukursohe zeshka
Nuk ka harruar inatet e vjetra, reagimi i papritur i Shpatit për shtatzëninë e Afërditës (FOTO LAJM) Shpat Kasapi dhe Afërdita Dreshaj kanë qenë dikur një nga çiftet më simpatike të showbiz-it shqiptar. Ata kanë qenë n
Plasën çokollatat! Shpat Kasapi pranon për herë të parë në publik lidhjen e tij të dashurisë A është i dashuruar Shpat Kasapi? Këngëtari u fotografua me një bukuroshe zeshkane në një nga baret e Shkupit, ku po
Më shpejt nga ç'mendoni, e ëma zbulon dasmën e Shpat Kasapit me maqedonasen (VIDEO) Këngëtari i njohur, Shpat Kasapi ka qenë ditën e sotme i ftuar në rubrikën ‘N’fermë’ me Ervin Kurtin i shoqëruar nga mam
S'do të jetë më beqar, Shpat Kasapi do të martohet në ditën e lindjes së tij (FOTO LAJM) Prej disa ditësh, në media po përflitet për lidhjen e re të këngëtarit Shpat Kasapi, i cili prej kohësh nuk ishte bërë p
E ëma si ndahet Shpat Kasapit: Dua nuse në shtëpi! (VIDEO) Këngëtari i mirënjohur Shpat Kasapi, së bashku me të ëmën ka qenë në një lidhje direkte me emisionin ‘Ftesë në 5’. E ëm
Pra, Shpati qenka ndarë në prag fejese dhe tani është single! (VIDEO) Pak kohë më parë në një intervistë për emisionin “Mirage”, Shpat Kasapi njoftoi se ishte në një lidhje. Ai u shpreh s
Tha që vajzat shkulin krevatin për të, Shpat Kasapi prezanton "Nusen" (VIDEO) Shpat Kasapi prej vitesh mbetet një nga këngëtarët më të dashur për publikun, por edhe ndër më të komentuarit. Deklarata
Të gjithë pas Shpatit, këngëtarja shqiptare pranon se dikur e kishte fiksim E mbani mend personazhin e famshëm shqiptar të cilin e kishit fiksim në adoleshencë? Anxhela Peristeri po. E ftuar në “S
Sot vajzat çmenden pas tij, si dukej Shpat Kasapi para famës (FOTO LAJM) Shpat Kasapi ndonëse nuk është treguar shumë aktiv me projekte muzikore, vazhdon të mbetet një ndër këngëtarët më të das
Plagoset me thikë 38-vjeçari në Shkodër Një person është plagosur me thikë në lagjen Mark Lula në Shkodër. Mësohet se i plagosur ka mbetur Vat Shpati, 38-vjeç.
“Ma hiqni këtë, e kam pas”, habit reagimi i Shpatit për Afërditën Ka qenë ndër më të komentuarat në media lidhja e Shpat Kasapit dhe Afërdita Dreshajt. Por shumë bujë bëri edhe ndarja e
E dashura tregon LIVE se është shtatzënë, Shpat Kasapi largohet nga studioja Shpat Kasapi dikur padyshim ishte një nga këngëtarët më të preferuar të vajzave, ndërkohë që është përfolur shumë edhe p
Shpati thumboi Afërditën 5 vite pas ndarjes, modelja i përgjigjet prerë Kanë kaluar 5 vite që nga ndarja e Afërdita Dreshajt dhe Shpat Kasapit, por Shpati ka reaguar publikisht për fejesën e A
Pamje të rënda, shembet shpati i malit në Rrugën e Kombit (FOTO LAJM) Një shpat mali është shembur në rrugën e Kombit. Nga raportimet e para mësohet se ngjarja ka ndodhur në zonën e Resp
Shpati në Xhamajka por me kë Në këto ditë të ftohta ku ne po ngrijmë, këngëtari i njohur Shpat Kasapi ndodhet në Xhamajka. Prej atje ai ka publiku
U përfol se është lidhur me Shpat Kasapin, reagon Rovena Stefa (FOTO LAJM) Një fotografi që Rovena e hodhi në Instagram ka ngjallur dyshime për një lidhje të mundshme mes saj dhe këngëtarit Shpat