999 rezultate për

show

Çifti i preferuar i showbizit zbulon gjininë e foshnjës që po vjen Që pas këngës “ All of me” këngëtari John Legend dhe bashkëshortja e tij Chrissy Teigen morën një famë të menjëhershme s
E pyesin se kush është vajza më seksi e showbizzit, Valdrin Sahiti përgjigjet kështu Stilisti i mirënjohur shqiptar, Valdrin Sahiti mendon vajzat nga Kosova dhe ato nga Shqipëria kanë shumë ndryshime përsa
Thumb apo këshillë? Gent Zenelaj ka një mesazh për Ermal Mamaqin Gentian Zenelaj u bë i njohur për publikun shqiptar me rolet e tij të jashtëzakonshme në “Portokalli”, “Apartamenti 2 XL
45 vite jetë, Aldo i Morning Show heq dorë nga fshehja (FOTO LAJM) Emisioni radiofonik "Aldo Morning Show" është një ndër emisionet më të ndjekura në orët e para të mëngjesit. Më shumë
Umtiti show, turpëron keq Ter Stegenin në stërvitje (VIDEO) Barcelona po përgatitet fuqishëm për ndeshjen e të martës kundër Chelseat. Katalanasit në stërvitje ditën e sotme ja
LDK: Marrëveshja e demarkacionit mbetet e njëjtë, është show politik Lidhja Demokratike e Kosovës me anë të një komunikatë pë media thotë se dëshiron edhe një herë të sqarojë se Deklarata e
Meta Show, Presidenti bën gati terrenin për dhuratën tjetër ndaj grekëve Pasi LSI kundërshtoi publikisht marrëveshjen Bushati-Kotzias, ku sipas këtij të fundit Shqipëria pranon zgjerimin e ujër
Kush do të jetë nusja e ardhshme e showbiz-it ? Gjatë emisionit ''Top Show Magazine'', një çift të moshuarish janë martuar nga kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj.
Ish-banorja e “BB9“ do të konkurrojë përsëri në një reality-show Ajo ishte një ndër finalistet e “Big Brother 9”, por që nuk arriti të triumfonte për të rrëmbyer vendin e parë. Të g
"Reality Show" ku banorët lahen 1 herë në muaj dhe shesin pjesët e trupit (VIDEO) Emisionet e famshme të njohura si "Reality Show" tanimë janë bërë të njohura në të gjithë botën. Dhe kur flasim për s
Një reality show i çmendur, Ledioni prezanton Big Brother VIP (VIDEO) Nuk të rastis shpesh të mendosh sa jetë të lodhshme kanë VIP-at, deri në momentin që sheh promon e “Big Brother VIP”, re
Real Story me Sokol Ballën: Një analizë semantike Nga Dr.Elvin Luku Një puntatë nuk mjafton për të gjykuar mbi cilësinë e një programi televiziv, por ofron “ushqi
Enca dhe Françeska bëjnë show, japin puthje lesbike në mes të të gjithëve (FOTO LAJM) Këngëtarja Enca Haxhia së fundmi duket se ka zënë një miqësi të ngushtë më ish-banoren e Big Brother Françeska Jaçe, të
Alban Dudushit i bëjnë suprizën e madhe Mbrëmjen e djeshme, gjatë transmetimit të Top Show Magazine ka ndodhur një surprizë e bukur. Moderatori i show-t, Alb
Po bënin show në Bulevardin te Stacioni i Trenit, policia pezullon makinat (VIDEO) E konsideruar ndryshe si Tuning Show Albania, e cila po zhvillohet në Bulevardin pranë Stacionit të Trenit në Tiranë, Al
Nuk pritej! E dini kush mungoi në baby shower-in e Zaiminës? Një festë të madhe ku gjithçka, që nga torta e deri të veshjet ishte ngjyrë rozë, u organizua nga Zaimina Vasjari me ras
Nuk shkoi as në babyshower, Zaimina dhe Rezarta nuk janë më mike Dy shoqet e ngushta mesa duket i kanë prishur raportet mes tyre. Zaimina Vasjari dhe Rezarta Shkurta tashmë prej dis
Sherret më të famshme në botën e showbizit shqiptar, nga miq shumë të mirë në armiq Të gjithë janë personazhe të sukseshëm në atë që bëjnë por janë përfolur shumë edhe për debate publike nëpërmjet rrjetev
Tokyo Motor Show sjell makinat e teknologjisë më të fundit (FOTO LAJM) Si çdo vit u realizua panairi i makinave më të fundit në Tokyo të Japonisë. Këtë vit pati shumë risi në teknologji dh
Familjet e ngujuara e pa ushqim nga përmbytja, Rama bën show me ushtarët (VIDEO) Kryeministri Edi Rama sot udhëtoi drejt jugut të Shqipërisë aty ku akoma po punohet për shpëtimin e jetëve të banorëve