999 rezultate për

show

Vajza bëhuni gati, këta janë VIP-at beqarë të showbizit shqiptar (FOTO LAJM) Janë të bukur dhe për më tepër të famshëm. Duket se VIP-at tanë janë shumica beqarë. Ndoshta fama është një lloj man
S'kanë turp nga bota: 7 sherret familjare që tronditën showbizin shqiptar (FOTO LAJM) Në pamje të jashtme duket sikur marrëdhëniet mes VIP-ave familjarë janë të përkryera, por në fakt disa herë ka rezultuar
Habitën showbizin, VIP-at që lanë gruan për një burrë Ata thyen shumë zemra kur deklaruan publikisht se ishin homoseksualë. Por cilët janë disa prej meshkujve që kanë lënë
Harrojeni Neymar-in, këto vajza vodhën sot show-n e Brazilit (FOTO LAJM) Yjet e Sambas mposhtën Kosta Rikën në minutat shtesë të takimit me rezultat 2-0, me golat e Coutinho dhe Neymar. Pas
Vajzat e showbizit që u dashuruan me të fortët e Shqipërisë, emrat dhe historitë e tyre ndër vite (FOTO LAJM) Lidhjet, fejesat dhe martesat e femrave të showbizit ndër vite me djem të fortë e të pasur, kanë marrë rëndësi të posaçm
Vajzat më tërheqëse të showbizit shqiptar që janë edhe nëna VIP-et shqiptare që janë nëna në shoëbizin shqiptar janë të shumta. Secila prej tyre e bukur, një nënë e devotshme dh
Muç Nano provokon me dy gra me burka në show-n e tij: Nuk ka kurva në këtë botë (FOTO LAJM) Mustafa Nano di gjithnjë të provokojë me qendrimet e tij, ku herë merret me gjoksin e drejtuesve të spektakleve televizi
Debati për këngëtarin grek, Blero i kërkon gazetarit të dalë nga studioja Eshtë përfolur shumë ardhja ne Shqipëri e këngëtarit grek Notis Sfakianakis pasi akuzohet si antishqiptar. Në panelin
Tre këngët që u bënë "himn" për të vdekurit e showbizit shqiptar Ne shqiptarët kemi një shprehje të çuditshme por që në fakt përmbledh të gjitha aludimet tona të cilave nuk do mundemi n
E mrekullueshme edhe fëmijë, kjo foto i përket vajzës më të bukur të showbizit (FOTO LAJM) Adrola Dushi njihet si një nga modelet më të kërkuara dhe më të suksesshme në botën e showbizit shqiptar. Por ajo ka
Kush bën poza më të bukura, vajzat e showbizit në sfidë kundër njera-tjetrës? Rashel Kolaneci u bë e njohur që në paraqitjen e saj të parë në emisionin ''Xing me Ermalin''. Por pas largimit nga
Tronditën botën e showbizit shqiptar, ndarjet më të bujshme të VIP-ave (FOTO LAJM) Edhe pse janë të trishta, ndarjet zënë një pjesë të mirë të publikimeve në mediat rozë, pikërisht sepse janë një temë që
Nëna të devotshme në shtëpi, vajzat më të bukura të showbizit shqiptar VIP-et shqiptare që janë nëna në shoëbizin shqiptar janë të shumta. Secila prej tyre e bukur, një nënë e devotshme dh
"Baby shower", aligatori zbulon gjininë e fëmijës (VIDEO) Ndoshta nuk keni dëgjuar kurrë për Mike Kliebert, por ai është një ndër personat që di të sillet me aligatorë. Këtë herë
Messi tallet me shokët e tij, dhe dhuron show në stërvitje (VIDEO) Kombëtarja e Argjentinës ndodhet në Angli, në qytetin e Manchesterit, ku po kryen përgatitjet për miqësoren e luksit kun
Artistët amerikanë surprizojnë qytetarët, show në ambientet e Pazarit të Ri Tregtarët dhe qytetarët që blejnë në Pazarin e Ri në kryeqytet janë surprizuar dje nga një grup të rinjsh amerikanë të c
Rama-Gjiknuri, show bajat me rrugën Tiranë-Elbasan Premtimet për rrugën Tiranë – Elbasan, e cila filloi të ndërtohej 5 vite më parë por akoma nuk ka përfunduar, duket se j
Super Shaqiri, dhuron show në ndeshjen ndaj Manchester Cityt (VIDEO) Xherdan Shaqiri padyshim është një nga futbollistët më të mirë momentalisht tek Stoke City. Ai në ndeshjet e fundit
Gota ballit dhe shkulje flokësh, sherret më të zhurmshme të showbizit shqiptar Të gjithë janë personazhe të sukseshëm në atë që bëjnë por janë përfolur shumë edhe për debate publike nëpërmjet rrjetev
Ami nis përgatitjet për ''Baby shower''? (FOTO LAJM) Duket se përgatitjet për ''babyshower'' të vogëlushes të Amit dhe Ermalit kanë nisur. Ka qenë vetë Ami, e cila ka pub