999 rezultate për

show

Këngëtarja e njohur prezanton të dashurin në ditëlindjen e saj (FOTO LAJM) Blerina Braka është një nga kënëgtaret më të dashura për publikun shqiptar. Këtë herë ajo ka festuar 35-vjetorin e l
Lubonja sulmon Ramën: Me këto dëgjesat po bën “show” sikur është në fushatë Analisti Fatos Lubonja ka komentuar dëgjesën e kryeministrit Rama me qytetarët e Vlorës ditën e sotme, ku pati “përplasj
Kjo foto e fëmijërisë i përket vajzës më të bukur të showbizit (FOTO LAJM) Adrola Dushi njihet si një nga modelet më të kërkuara dhe më të suksesshme në botën e showbizit shqiptar. Por ajo ka
Këta janë 3 personazhet e showbizit shqiptar që blejnë te "gabi" (FOTO LAJM) Rrobat formato me çmim të lirë janë arsyeja kryesore pse shpesh njerëzit blejnë rroba të përdorura. Por këtu përfshih
Enca tregon dëshirën e saj më të fundit (FOTO LAJM) Këngëtarja shumë e diskutuar Enca Haxhia ka suprizuar fansat me idenë e saj me të fundit. Në një postim të saj në
Ronela Hajati: Në botën e showbizit është e pamundur të kesh shoqe (FOTO LAJM) Ronela Hajati ishte e ftuara rradhës në emisionin Thumb të Aulonës dhe Fatmës në ABC News. Përveç këngës së re, “Ladi
Brenda festës "baby shower" të binjakëve të Beyonce dhe Jay Z (FOTO & VIDEO) Çifti i këngëtarëve Beyonce dhe Jay Z kanë festuar baby showerin e binjakëve të tyre që do të vijnë në jetë së shpejti.
Armela së shpejti do të drejtojë një program televiziv? Ja replikat me Olti Currin (FOTO LAJM) Ajo ishte një nga konkurentet më të forta dhe më të përfolura të këtij Big Brotheri para daljes nga shtëpia dy javë më p
Tuna në ditët e fundit të shtatzanisë, organizon "baby-shower" (FOTO LAJM) Këngëtarja Altuna Sejdiu është në ditët e fundit të shtatzanisë. Ajo dhe partneri i saj Patris Berisha do të bëhen sh
Dua Lipa shkëlqen në Jimmy Kimmel live show (FOTO LAJM) Pavarësisht se në një moshë shumë të re dhe në hapat e para të karrierës, Dua Lipa di shumë mirë si të vijë pranë publik
“Show për vota…”, ja si ia kthen Rama komentuesit (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama, çdo aktivitet të tij e pasqyron live në Facebook në “ERTV”. Por dreka e sotme në familjen e
Olen Çezari koncert në Tiranë, prej dy vitesh i dashuruar (VIDEO) Artisti i njohur shqiptar ndodhet në Tiranë për koncertin që do të mbajë në Pallatin e Kongreseve. Fillimisht ishte mend
Meta: S'kemi kohë për arrogancë, demokracia nuk është "one man show" Kreu i LSI-së, Ilir Meta, gjatë një takimi me të rinjtë e LRI-së, tha se e ardhmaja është e tyre dhe se vendi dhe shqipt
Vajzat e show bizit shqiptar që dështuan me fotoshopin (FOTO LAJM) Edhe pse gjithmonë të kujdesshme në përdorimin e ‘photoshop’-it këto këngëtare nuk kanë qenë të vëmendshme kësaj here.
Kush janë vajzat ujë dhe sapun të show bizit shqiptar (FOTO LAJM) Janë të gjitha të bukura dhe të suksesshme dhe nuk e kanë fare problem të dalin pa make up por vetëm ujë dhe sapun. N
Bukuroshet e shqiptare “shkëmbejnë” të dashurit me njëra-tjetrën (FOTO LAM) Bukuroshet e showbiz-it shqiptar i kanë kthyer në telenovela historitë e tyre të dashurisë me personazhe të njohur të bo
"Show bizi shqiptar po ngjan si prostitucion", por ja si dilte Adelina në skenë para 20 vitesh (VIDEO) Këngëtarja Adelina Ismaili, e cila është në pritje të fëmijës së sajt ë parë në një intervistë televizive ka deklaruar s
Mos e humbisni këtë show, ja makinat super luksoze dhe Vip-at botërorë që do zbarkojnë këtë verë në Tiranë (FOTO LAJM) Maratona 4.800 kilometra e makinave super lukzose, “Gumball 3000”, e cila është kthyer tashmë në traditë që prej vitit 1
Fevziu: Koalicioni PS-LSI si ato çiftet e dashuruar të showbizit që... Teksa në emisioni ‘Opinion’ është duke u diskutuar mes gazetarëve dhe analistëve për koalicionin PS-LSI dhe marrëdhëniet
Motrat e vajzave të showbiz-it shqiptar që po "çmendin" rrjetet (FOTO LAJM) Disa prej personazheve më të famshme në botën e showbiz-it shqiptar kanë po ashtu edhe motrat shumë të bukura, të cilat