999 rezultate për

show

Nuk pritej! E dini kush mungoi në baby shower-in e Zaiminës? Një festë të madhe ku gjithçka, që nga torta e deri të veshjet ishte ngjyrë rozë, u organizua nga Zaimina Vasjari me ras
Nuk shkoi as në babyshower, Zaimina dhe Rezarta nuk janë më mike Dy shoqet e ngushta mesa duket i kanë prishur raportet mes tyre. Zaimina Vasjari dhe Rezarta Shkurta tashmë prej dis
Sherret më të famshme në botën e showbizit shqiptar, nga miq shumë të mirë në armiq Të gjithë janë personazhe të sukseshëm në atë që bëjnë por janë përfolur shumë edhe për debate publike nëpërmjet rrjetev
Tokyo Motor Show sjell makinat e teknologjisë më të fundit (FOTO LAJM) Si çdo vit u realizua panairi i makinave më të fundit në Tokyo të Japonisë. Këtë vit pati shumë risi në teknologji dh
Familjet e ngujuara e pa ushqim nga përmbytja, Rama bën show me ushtarët (VIDEO) Kryeministri Edi Rama sot udhëtoi drejt jugut të Shqipërisë aty ku akoma po punohet për shpëtimin e jetëve të banorëve
Kjo foto e fëmijërisë i përket vajzës më të bukur të showbizit shqiptar (FOTO LAJM) Adrola Dushi njihet si një nga modelet më të kërkuara dhe më të suksesshme në botën e showbizit shqiptar. Por ajo ka
Këta janë 3 personazhet e showbizit shqiptar që blejnë te "gabi" (FOTO LAJM) Rrobat formato me çmim të lirë janë arsyeja kryesore pse shpesh njerëzit blejnë rroba të përdorura. Por këtu përfshih
Një "babyshower" për fëmijën e tretë të Kim Kardashian(FOTO LAJM) Këtë fundjavë Kim Kardashian ka organizuar një “Baby Shower” për fëmijën që pritet të vijë në jetë. Tema e kësaj fes
Këngëtarja shqiptare e thotë hapur: Ledrin e kam fiksim Ai është një reper që femrat shqiptare e adhurojnë, jo vetëm për pamjen e jashtme por edhe për talentin. Ledri Vula k
Mbrëmë u fejuan, por ja sa vite kanë diferencë Mimoza dhe Seldi Mbrëmjen e djeshme çifti më i ri i showbizit shqiptar ka vendosur që lidhjen e tyre ta kurorëzojë me fejesë. Ka qenë
Shkrimtarja godet sërish: Burrat duan gruan t’a veshin, dashnoren t’a zhveshin Shkrimtarja e re Gerina Mullaj vazhdon të jetë një ndër njerëzit më të komentuar në median online kjo për shkak të veçan
Capital T dhe Samanta cifti më i ri i showbizit Duket se është zbuluar një cift tjetër në showbizin shqiptar. Capital T është një nga reperët më të suksesshëm shqipt
Sherri mes Noizyt dhe Encës për show? Flet Varrosi Sherri mes Noizy-t dhe Encës ka qenë padyshim sherri më i bujshëm mes VIP-ave dhe që u komentua e vazhdon të komentohet
Olti Curri ofendon rëndë emisionin Top Show: Është kthyer në treg fshatarësh Për të dytin sezon radhazi, Olti Curri është rikthyer në jurinë e “Këngës Magjike”. Curri njihet për të thënat troç,
Modelja: Djemtë e showbizz-it i ngacmojnë të gjitha, pastaj ku të ngecin Ajo është një nga modelet shqiptare më të kërkuara të momentit e veçanërisht në vendet aziatike. Po flasim për Miss U
Vedat Ademi do të behet me djalë, ja çfarë ndodhi gjatë "baby shower-it" (FOTO LAJM) Këngëtari Vedat Ademi dhe gruaja e tij Dorela tashmë prej disa vitesh janë duke jetuar në Amerikë . Ata janë prindë
"E ëmbla" e showbizit shqiptar me poza elegante si gjithnjë (FOTO LAJM) E bukur, elegante dhe e paqtë këngëtarja Miriam Cani ka zgjedhur një pozë të tillë për t’u uruar një ditë të mbarë ndjek
Denoncimi: Arrestimet në Elbasan u bën për show, bandat kanë marrë peng qytetin Incidenti i disa ditëve më parë ku një makinë e blinduar goditi makinën ku ndodhej zv.drejtori i Policisë së Elbasanit k
Banori i Shkozës ia plas në sy Edi Palokës: Po bëni show politik, plani ishte i juaji (VIDEO) Një incident që nuk pritej ka ndodhur me deputetët e Partisë Demokratike gjatë ditës së sotme. Ata kanë shkuar "në mbroj
"Boll bëtë show", Paloka i kthehet keq banorit: Çfarë the ti...? (VIDEO) Ardhja e deputetëve të Partisë Demokratike në Shkozë tek banorët e zonës të cilave u janë prishur banesat, është shoqëru