999 rezultate për

show

Messi tallet me shokët e tij, dhe dhuron show në stërvitje (VIDEO) Kombëtarja e Argjentinës ndodhet në Angli, në qytetin e Manchesterit, ku po kryen përgatitjet për miqësoren e luksit kun
Artistët amerikanë surprizojnë qytetarët, show në ambientet e Pazarit të Ri Tregtarët dhe qytetarët që blejnë në Pazarin e Ri në kryeqytet janë surprizuar dje nga një grup të rinjsh amerikanë të c
Rama-Gjiknuri, show bajat me rrugën Tiranë-Elbasan Premtimet për rrugën Tiranë – Elbasan, e cila filloi të ndërtohej 5 vite më parë por akoma nuk ka përfunduar, duket se j
Super Shaqiri, dhuron show në ndeshjen ndaj Manchester Cityt (VIDEO) Xherdan Shaqiri padyshim është një nga futbollistët më të mirë momentalisht tek Stoke City. Ai në ndeshjet e fundit
Gota ballit dhe shkulje flokësh, sherret më të zhurmshme të showbizit shqiptar Të gjithë janë personazhe të sukseshëm në atë që bëjnë por janë përfolur shumë edhe për debate publike nëpërmjet rrjetev
Ami nis përgatitjet për ''Baby shower''? (FOTO LAJM) Duket se përgatitjet për ''babyshower'' të vogëlushes të Amit dhe Ermalit kanë nisur. Ka qenë vetë Ami, e cila ka pub
Çifti i preferuar i showbizit zbulon gjininë e foshnjës që po vjen Që pas këngës “ All of me” këngëtari John Legend dhe bashkëshortja e tij Chrissy Teigen morën një famë të menjëhershme s
E pyesin se kush është vajza më seksi e showbizzit, Valdrin Sahiti përgjigjet kështu Stilisti i mirënjohur shqiptar, Valdrin Sahiti mendon vajzat nga Kosova dhe ato nga Shqipëria kanë shumë ndryshime përsa
Thumb apo këshillë? Gent Zenelaj ka një mesazh për Ermal Mamaqin Gentian Zenelaj u bë i njohur për publikun shqiptar me rolet e tij të jashtëzakonshme në “Portokalli”, “Apartamenti 2 XL
45 vite jetë, Aldo i Morning Show heq dorë nga fshehja (FOTO LAJM) Emisioni radiofonik "Aldo Morning Show" është një ndër emisionet më të ndjekura në orët e para të mëngjesit. Më shumë
Umtiti show, turpëron keq Ter Stegenin në stërvitje (VIDEO) Barcelona po përgatitet fuqishëm për ndeshjen e të martës kundër Chelseat. Katalanasit në stërvitje ditën e sotme ja
LDK: Marrëveshja e demarkacionit mbetet e njëjtë, është show politik Lidhja Demokratike e Kosovës me anë të një komunikatë pë media thotë se dëshiron edhe një herë të sqarojë se Deklarata e
Meta Show, Presidenti bën gati terrenin për dhuratën tjetër ndaj grekëve Pasi LSI kundërshtoi publikisht marrëveshjen Bushati-Kotzias, ku sipas këtij të fundit Shqipëria pranon zgjerimin e ujër
Kush do të jetë nusja e ardhshme e showbiz-it ? Gjatë emisionit ''Top Show Magazine'', një çift të moshuarish janë martuar nga kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj.
Ish-banorja e “BB9“ do të konkurrojë përsëri në një reality-show Ajo ishte një ndër finalistet e “Big Brother 9”, por që nuk arriti të triumfonte për të rrëmbyer vendin e parë. Të g
"Reality Show" ku banorët lahen 1 herë në muaj dhe shesin pjesët e trupit (VIDEO) Emisionet e famshme të njohura si "Reality Show" tanimë janë bërë të njohura në të gjithë botën. Dhe kur flasim për s
Një reality show i çmendur, Ledioni prezanton Big Brother VIP (VIDEO) Nuk të rastis shpesh të mendosh sa jetë të lodhshme kanë VIP-at, deri në momentin që sheh promon e “Big Brother VIP”, re
Real Story me Sokol Ballën: Një analizë semantike Nga Dr.Elvin Luku Një puntatë nuk mjafton për të gjykuar mbi cilësinë e një programi televiziv, por ofron “ushqi
Enca dhe Françeska bëjnë show, japin puthje lesbike në mes të të gjithëve (FOTO LAJM) Këngëtarja Enca Haxhia së fundmi duket se ka zënë një miqësi të ngushtë më ish-banoren e Big Brother Françeska Jaçe, të
Alban Dudushit i bëjnë suprizën e madhe Mbrëmjen e djeshme, gjatë transmetimit të Top Show Magazine ka ndodhur një surprizë e bukur. Moderatori i show-t, Alb