999 rezultate për

show

Shkëndija dhuron show, barazon 3-3 me Randers (VIDEO) Shkëndija ka barazuar 3:3 në ndeshjen ndaj skuadrës daneze të Randers, njofton “infOSport.mk”. Ishte kjo ndeshja e tr
VIP-et shqiptare që u fiksuan me këtë ngjyrë flokësh (FOTO LAJM) Duke qenë personazhe të njohur publik dhe gjatë gjithë kohës në kontakt me kamerat dhe publikun, vajzat e njohura të sho
Ibra e vazhdon show-un edhe në Instagram (FOTO LAJM) Zlatan Ibrahimovic shënoi në toren e Milanit të tij 0-2 ndaj Cagliarit, me suedezin që u rikthye pas më shumë se 2000 di
Pas 1 viti bashkë, ndahet çifti i njohur i showbizit (FOTO LAJM) Është ndarë një nga çiftet më të komentuara të showbizit vetëm pas një viti lidhje. Bëhet fjalë për aktorin Channing Tat
Pas 20 vitesh martesë, ndahet çifti i njohur i Showbizit (FOTO LAJM) Çifti i njohur i showbizit Teresa dhe Joe Giudice, i kanë dhënë fund martesës së tyre pas plot 20 vitesh. Burime për "Pe
Dieta që ka dobësuar yjet më të famshëm të showbiz-t në botë Duke qenë se është bërë e njohur vitin e kaluar, nuk ju falet që të mos e dini se çfarë është “dieta e sirtfood”. Pas
Brenda festës së "Kënga Magjike", Flor Mumajesi puth e përqafon të gjitha vajzat e showbizit (FOTO LAJM) Nuk e ka fshehur kënaqësinë e të qenit edhe këtë vit fitues, por si kompozitor. Flori Mumajesi ka qenë ai që e ka shijua
"Rama show për të takuar njerëz", Fevziu: Kamerat nuk kanë pse e ndjekin pas Gazetari Blendi Fevziu ishte i ftuar në “Mbrëmje në Abc”, me Mirela Milorin për të diskutuar për menaxhimin e situatës p
One Man Show, Rama do të shkatërrojë foletë e krimit me skenarë të gatshëm? Kryeministri Edi Rama aktualisht po flet për atë që e reklamoi aq gjatë dhe që vendosi ta quante paketa Anti-KÇK. Por
Çifti më i dashur i showbizit, Gigi dhe Zayn drejt rikthimit (FOTO LAJM) Pas lidhjes së shkurtër që parti me Tyler Cameron, Gigi Hadid po përflitet për një ribashkim të mundshëm me dashurinë e
Pas 3 vitesh bashkë, ndahen çifti i njohur i showbizit shqiptar (FOTO LAJM) Prej kohësh përflitej se çifti i njohur dhe shumë i komentuar në media, boksieri Robin Krasniqi dhe modelja Heidi Lushta
Zyrtarisht bashkë! Çifti i njohur i showbiz-it konfirmon lidhjen (FOTO LAJM) Kanë vetëm tre javë që përfliten për një lidhje të mundshme, megjithatë Pete Davisdon dhe Kaia Gerber kanë vendosur të k
Gruaja 21 vjeçare e tradhtonte, 74-vjeçarin serb e kap zemra në mes të emisionit (FOTO LAJM) 53 vite diferencë nuk i kanë ndaluar të martohen. 21-vjeçarja Milijana Bogdanoviç dhe 74-vjeçari Milojko Boziç, u bënë t
"Si ti q*** robt muhabetit", Kastro Zizo i përvishet VIP-ave të showbizit në Panairin e Librit (FOTO LAJM) Tashmë ka filluar panairi i librit për këtë vit. Shumë emra të rinj ka sjellë librat e tyre në këtë panair, si Arbana Os
"Këngëtarë, "show" me drita dhe koreografi me 400 fëmijë", Duka: Ndeshja ndaj Francës luhet në "Arena Kombëtare" Nuk ka më dyshime! Shqipëria do të luajë në Tiranë ndeshjen e fundit kualifikuese kundër Francës më 17 nëntor. Përtej çd
Lamtumirë "Kardashians show", njëra nga motrat do të largohet nga reality-show (VIDEO) Një nga reality show-t më të mëdhenj në Amerikë, mund të bëjë një nga ndryshimet më rrënjësore. Pas disa muajsh thash
Majk e pranoi publikisht, me cilat vajza të showbizit ka fjetur reperi? (FOTO LAJM) Ditën e djeshme Majk publikoi bashkëpunimin e dytë me Capital T, një këngë që mbante titullin "Hala" dhe që u pëlqye shu
Baby-shower live në emision! Brunilda Lahe përlotet nga vizita surprizë (FOTO LAJM) Emisioni “Soirée” në “Top Channel” u kthye në një festë për vajzën e moderatores Brunilda Lahe, që do të vijë së shpejt
"Show time", si u kapën me 1 kuintal "të bardhë" dhe 600 mijë euro shqiptarët në Athinë (FOTO LAJM) Policia greke ka zbuluar detaje të tjera në lidhje me operacionin për kapjen e një grupi trafikantëshg të drogërave të f
E gjeni dot kush nga djemtë e showbizit është "bukuroshja" në foto? (FOTO LAJM) E ndjemë që s’po i bini në të kush është Arbër Bytyqi, kështu që po e nisim me një sqarim. Arbër Bytyqi është grimier pr