999 rezultate për

show

Show me makinë në një kryqëzim të Tiranës (VIDEO) Drejtuesi i automjeti BMW që shihet në videon e mësipërme zgjedh që të bëjë drifte në një prej kryqëzimeve të Tiranës, p
Rama dhe Berisha dhurojnë show në Kuvend, ja batutat mes tyre (VIDEO) Një situatë komike u shënua sot Kuvendin e Shqipërisë, dhe që nuk kishte ndodhur më parë. Kryeministri Edi Rama i ka lir
Aulona Musta kundër Bleonës: Në showbiz ka më shumë prostituta se artiste Pas deklaratës të bërë një natë më parë nga ana e Bleona Qeretit drjtuar Iva Tiços, ka reaguar gazetarja Aulona Musta.
Lubonja: Rama-Vucic meetings, just a show and a facade Meetings between Albanian Prime Minister Edi Rama and Serbian Aleksandar Vucic are mere facade to legitimize their power
Rama and Vucic to face each other live again After two press conferences in Belgrade and Tirana, their participation in the Vienna Summit means there is a third "liv
Yjet e show-bizzit që "gënjejnë" me gjatësinë (FOTO LAJM) Yjet e show-bizzit nuk janë aq të gjatë sa duken në ekran. Ekrani ka tendencë ti tregojë personazhet publikë ndryshe nga
Olli: Veliaj të ndajë banesat sociale e të mos bëj show Leonard Olli i ka kërkuar sot Erion Veliaj që të heqë dorë nga show mediatik, por të ndajë banesat sociale. Me anë të nj
Milan show: Vjen Martinez, gati edhe Ibra Jackson Martinez ka zgjedhur Milanin. Lajmi konfirmohet nga vetë presidenti kuqezi Silvio Berlusconi. "Futbollisti është
Rama batuta në Top Show: Zaho më ngjan dhe mua dhe Lindës, por më shumë i ngjan vetes së vet Kryeministri Edi Rama këtë të premte ishte i ftuar në “Top Shoë Magazine” me Alban Dudushin, në një intervistë, sa perso
Cristiano Ronaldo dhuron show në pushime (FOTO GALERI) Ronaldo është vlerësuar si një prej futbollistëve më të bukur në botë, duke bërë që shpeshherë të jetë në qendër të veme
Mourinho dhuron show, ja çfarë thotë për rivalët (VIDEO) Dje në mbrëmje Chelsea zhvilloi ceremoninë e Lojtarit të Vitit teksa i pranishëm ishte dhe Jose Mourinho, i cili mbajti
Rama po bën show me eshtrat e Isës, Thaçi s'ka guxim t'i varrosë në Boletin Nga Armand Shkullaku - Pamundësia apo mungesa e guximit të qeverisë së Kosovës për të rivarrosur eshtrat e Isa Boletinit
PD: Veliaj vijon me premtimet false dhe show-n mediatik Ashtu sikundër çdo ditë, edhe sot nuk kanë munguar akuzat mes palëve për kandidatët e tyre për zgjedhjet e 21 Qershorit.
Personazhet VIP me një bukuri ujë e sapun (FOTO LAJM) Grimi i realizuar nga dora e një artisti, padiskutim përbën një pjesë të rëndësishme për një femër, e ndërsa ndryshimi d
Juventus show, Italia e para në rënditjen e UEFA-s Suksesi i Juventusit kundër Real Madrid në gjysmëfinalen e parë të Champions League, i lejon Italisë të kalojë Spanjën d
Yjet e show-bizzit që duken si personazhet vizatimorë (FOTO LAJM) Aktorë dhe këngëtarë mjaft të famshëm të botës së show-bizzit duket se secili prej tyre ka një ngjashmëri mjaft të madhe
Një fanse e moshuar, e çmendur pas Kim-it (FOTO LAJM) Fansat e Kim Kardashian janë të çdo grupmoshe dhe së fundmi këtë gjë e ka dëshmuar një grua e moshuar. Një pritje madhës
Ibra-Cavani show, PSG fiton Kupën (VIDEO) PSG është fituese e Kupës së Ligës në Francë në një finale ku nuk pati shumë histori. Bastia nuk mundi të bëntë asgjë pë
Ferrari show në Çmimin e Madh të Malajzisë, triumfon Vettel Për herë të parë pas dy vitesh, një makinë Ferrari ka mundur të triumfojë në një Çmim të Madh të Formula 1, këtë herë në
Ibra do "topin" e tij, show me arbitrin (VIDEO) Mos e prek kurrë topin që i takon Zlatan Ibrahimoviç. Mbi të gjitha nëse me atë top suedezi ka realizuar një tripletë dh