999 rezultate për

show

Para 2 milion ndjekësve, Enca zbulon lidhjen me personazhin e famshëm të showbizit (FOTO LAJM) Enca ka vendosur t'i kthejë përgjigje pyetjeve të fansave të saj kuriozë të cilëve u ka zbuluar gjithçka për veten. Pyet
Super festë në shtëpinë e Ledrit, brenda babyshower-it të Sara Hoxhës (FOTO LAJM) Sara Hoxha ka organizuar në oborrin e shtëpisë së Ledri Vulës një super baby shower për të vogëln e tyre, që do të vijë
Brenda festës babyshower të Ledrit dhe Sarës (VIDEO) Çifti i njohur, Ledri Vula dhe Sara Hoxha do të bëhen prindër për herë të parë. Dyshja ka zbuluar se shumë shpejt familj
Për shkak të këtij filmi, Jennifer Aniston do hiqte dorë nga aktrimi (FOTO LAJM) Aktorja e njohur, Jennifer Aniston, ka rrëfyer së fundmi se ka menduar të heqë dorë nga aktrimi gjatë një podcasti me Ja
Coutinho dhuron "show", driblon në mënyrë spektakolare arbitrin (VIDEO) Coutinho shkëlqeu në ndeshjen e parë ndaj Villarealit. Për një moment, Coutinho turpëroi edhe gjyqtarin kryesor të n
"Milani nuk futet në Champions" (FOTO LAJM) Gjatë emisionit sportiv “Calcio Show”, Alesandro Kostakurtës i është kërkuar të bëjë parashikimet për ekipe të ndryshme
Po kalonin muajin e mjaltit, çifti i showbizit turk merr lajmin e hidhur (FOTO LAJM) Javën e kaluar aktorja Gizem Guven dhe futbollisti Caner Turp u kurorëzuan në martesë. Çifti menjëherë u nisën në muajin
Vajzat më tërheqëse të showbizit shqiptar që janë edhe nëna VIP-et shqiptare që janë nëna në shoëbizin shqiptar janë të shumta. Secila prej tyre e bukur, një nënë e devotshme dh
Show-t të famshëm i erdhi fundi, Kendall Jenner shfaqet në rrugë në super formë (FOTO LAJM) Kendall Jenner është parë për herë të parë në publik, që ku u bë i ditur lajmi se show i famshëm i familjes, “Keeping Up
Klani Kardashian-Jenner i jep fund "dramës", heqin dorë nga reality show i famshëm Një ditë pasi u lajmërua se “Keeping Up With The Kardashians” do të përfundojë, Kris Jenner ka folur për herë të parë pë
Kush është Hilda, bukuroshja shqiptare që fitoi reality show-n (FOTO LAJM) "She's On Top" ishte reality show më i fundit i cili i vendosi modelet aspiruese kundër njëra-tjetrës në një seri sfidas
I morën burrat më të vegjël se vetja, VIP-at shqiptarë që thyen tabutë (FOTO LAJM) Asnjëri nga ne nuk e di se si dhe sa do të zgjasë një histori dashurie. Për secilin prej nesh dëshira është e madhe për
Show në ndeshjen angleze, pjesa e parë përfundon 7-0 7:0 është rezultati pas pjesës së parë të ndeshjes në mes të skuadrave të njohura angleze, Wigan Athletic dhe Hull City.
Gene për t’u pasur zili, klani Hadergjonaj-Ramosaj sfidon gjithë showbizin (FOTO LAJM) Albërie Hadërgjonaj ishte vajza e ëmbël dhe plot ëndrra, që dëshironte me çdo kusht të ndiqte rrugën e muzikës. Pasioni
Quaresma dhuron show, shikoni si e fut topin në rrjetë (VIDEO) Ricardo Quaresma, sulmuesi portugez që luan te klubi turk Kasimpasa ka dhuruar spektakël në stërvitje. 36-vjeçari e
Messi dhuron show, shikon si e turpëron kundërshtarin (VIDEO) Barcelona po shkon drejt një sezoni të dështuar pasi ka humbur kryesimin në La Liga dhe tashmë titulli nuk është në dorë
CR7 dhe Douglas Costa dhurojnë show, Juve merr 3 pikë të arta (VIDEO) Juventus ka triumfuar 1-3 në fushën e Genoas duke mos e vënë aspak në dyshim fitoren por duke dominuar që në fillim, shk
Avokati: Ndalja e Alajt, ndër më të paligjshmet në Kosovën e pasluftës - sa për show mediatik Avokati i Ardian Alajt, Durim Osmani, është deklaruar për Kallxo.com për ndaljen që i është bërë atij nga policia e Koso
Ylli i show-t amerikan "çmend" 4 milion ndjekësit, nuk ndalet me foto provokuese (FOTO LAJM) "Too Hot to Handle" është reality show amerikan ku disa të rinj kalojnë disa ditë bashku duke u njohur dhe krijuar lidhj
Nga tradhtitë te pasuria, spikerja që doli me gjoksin jashtë i thotë të gjitha (FOTO LAJM) Enki Bracaj është gazetarja e “Aldo Morning Show”, e cila pas dy vitesh e gjysmë po përgatitet për një game-show në tele