999 rezultate për

shorti

"Shpërthen" babai i Wandës: Ikardi nuk më ka pëlqyer kurrë, ish-bashkëshorti zotëri (FOTO LAJM) Babai i Wanda Narës, Andres Nara, i ka befasuar të gjithë me deklaratën e dhënë në lidhjë me martesën e vajzës së tij, m
Bashkëshorti humbi jetën si pasojë e COVID 19, gruaja gati të lërë sot Infektivin Ditën e sotme u shënua vikitma e 25-të nga koronavirusit në Shqipëri. Bëhet fjalë për një një 90-vjeçar nga Fieri i cili
Një karantinë romantike si e Zaiminës, kështu i kërkon puthje bashkëshortit (FOTO LAJM) Këngëtarja dhe biznesmenia Zaimina Vajsari gjithmonë është treguar shumë hermetike për jetën e saj private, duke preferu
Së shpejti do të bëhen prindër, Jonida rrëfen publikisht "frikën" e bashkëshortit (VIDEO) Pasditen e djeshme në një lidhje tek “Rudina” në Tv Klan ishte bukuroshja e ekranit, Jonida Vokshi. Ajo foli për ditët e
COVID-19/ Ndërron jetë në Itali shqiptarja, në gjendje të rëndë edhe bashkëshorti Një shqiptare e cila jetonte në Itali ka ndërruar jetë ditën e sotme si pasojë e koronavirusit. Shpresa R, 69 vjeç, e
Edhe pse të ndarë, Rudina nuk nguron t'i shpreh publikisht "dashurinë" Aleksit (FOTO LAJM) Aktorja dhe moderatorja e njohur Rudina Dembacaj nisi në muajin qershor të vitit që lamë pas proçedurat e divorcit me ba
37-vjeçarja: Koronavirusi më mori babanë dhe burrin brenda një jave, jetoj për vajzën! "Jetoj për vajzën time. Anna nuk donte ta besonte që heroi i saj, babi polic, nuk ishte më..." Një 37-vjeçare në Ital
"I kam propozuar 16 herë për martesë", rrëfehet bashkëshorti i aktores "Bihter" (FOTO LAJM) Historia e dashurisë së aktores Beren Saat me këngëtarin Kenan Dogulu vazhdon të jetë shumë e komentuar në mediat turke.
Si asnjëherë, Alketa Vejsiu rrëfen dashurinë me bashkëshortin: U çmenda pas syve të tij (FOTO LAJM) Moderatorja Alketa Vejsiu, është tepër active në median sociale, megjithatë shumë pak dihet për jetën e saj private. Ajo
Bashkëshorti i kërkon të pastroj garazhin, Emina: Gruja shqiptare se askush tjetër (VIDEO) Këto ditë të izolimit kanë qenë më të vështira për femrat, të cilat përveç fëmijëve duhet të kujdesen edhe për shtëpinë.
E pazakontë! Gruaja shqiptare në Gjermani rreh me kabllo bashkëshortin në sy të fëmijëve (VIDEO) Pamje të pazakonta janë bërë hit në internet ku një grua me origjinë shqiptare por që jeton në Gjermani, dhunon me kabll
Si rrallëherë, Anjeza Shahini i dedikon fjalët më të ëmbla bashkëshortit në ditën e lindjes (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Anjeza Shahini ka treguar me anë të një postimi në rrjetet sociale se ditën e sotme partneri i saj
Bashkëshorti bilioner i Emina Cunmulaj bën gjestin human për 15 mijë punëtorët e tij (VIDEO) Emina Cunmulaj ishte në lidhje live me “Opinion” mbrëmjen e kaluar. Ajo tregoi se ka dy javë e izoluar me vajzat, ndërsa
Qëndroi 7 vjet në burg, kush është ish-bashkëshorti i Albërie Hadërgjonajt (FOTO LAJM) Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj gjithmonë ka folur në publik edhe për jetën e saj private. Nëpër intervista ajo ka de
9 shtëpi falas, Almeda Abazi dhe bashkëshorti bëjnë gjestin e madh (FOTO LAJM) Kush më shumë e kush më pak të gjithë po ndërgjegjësohen me pandeminë që po pushton botën. Almeda Abazi dhe bashkësho
U kthye nga Italia bashkë me bashkëshortin, gruaja nga Vlora rezulton pozitive nga COVID 19 Ditën e sotme, autoritetet konfirmuan 146 të prekur nga koronavirusi në vend, pesë prej të cilëve humbën betejën me jetë
Rudina tregon marrëdhënien e Mark Frrokut me ish-bashkëshortin: Shumë të mira! Muaj më parë aktorja e humorit dhe moderatorja Rudina Dembacaj bëri publike lidhjen me ish-deputetin Mark Frroku. Tas
Gjithë "sy e vesh", Rudina zbulon marrëdhënien e Markut me ish-bashkëshortin (FOTO LAJM) Marrëdhënia e Rudina Dembacaj dhe Mark Frrokut duket se bëhët çdo ditë e më interesante dhe interesi i publikut është i
Bashkëshorti probleme me drejtësinë? Angela Martini sqaron njëherë e mirë situatën (FOTO LAJM) Prej disa kohësh, modelja shqiptare Angela Martini nuk ishte parë në shoqërinë e bashkëshortit rumun, Dragos Scavulescu
Habit ish-bashkëshorti i Rudina Dembacaj: Bashkë në karantinë do shkaktonim tërmet (FOTO LAJM) Siç ka treguar edhe më herët, aktorja dhe moderatorja e njohur Rudina Dembacaj nisi në muajin qershor të vitit që lamë p