999 rezultate për

shorti

CHAMPIONS/ Këto janë takimet që rezervoi shorti ditën e sotme (FOTO LAJM) Sot në Nyon të Zvicrës, më fillim nga ora 12:00, u hodh shorti i Ligës së Kampionëve, për fazën çerekfinale, gjymsëfinal
Shorti i Ligës së Kampionëve, si asnjëherë më parë çerekfinalet luhen me nga një ndeshje (VIDEO) Shtëpia më e madhe e futbollit evropian, UEFA ka hedhur shortin për ndeshjet çerekfinale në Ligën e Kampionëve. Katër
Para dhe pas ndarjes, ish-bashkëshorti i Rudinës habit me veprimin e fundit (FOTO LAJM) Edhe pas ndarjes Rudina dhe Aleksi kanë treguar gjihmonë marrëdhënien shumë të mirë që mbajnë me njëri-tjetrin. Madje
Mediat italiane po "ziejnë", bashkëshorti ka tradhëtuar Belen Rodriguez me moderatoren (FOTO LAJM) Mediat italiane po ziejnë, për një tradhti të pretenduar, mes tre personazheve të njohur në vendin fqinj. Balerini St
La Londrën për moderatoren, kush është bashkëshorti misterioz i Eni Vasilit (FOTO LAJM) Prej më shumë se 20 vitesh, tashmë moderatorja Eni Vasili është bërë "ikonë" e ekranit shqiptarë. Vitet nuk e kanë mp
Kush i bëri dhuratën më të bukur Rudinës këtë ditëlindje, Marku apo ish-bashkëshorti (FOTO LAJM) Ditën e djeshme moderatorja dhe aktorja Rudina Dembacaj festoi ditëlindjen e saj te 33-të. Në këtë ditë të shënuar nuk m
Ishte vetëm 16 vjeç, Rudina Hajdari rrëfen reagimin e të ëmës kur pa bashkëshortin e saj Deputetja e Partisë Demokratike, Rudina Hajdari la jetën në Amerikë, për të vijuar misionin që la pas i ati, Azem Hajdar
CHAMPIONS/ UEFA konfirmon datën e hedhjes së shortit për çerekfinalet UEFA konfirmoi të martën se shorti i çerekfinaleve, gjysmëfinaleve dhe finales të Ligës së Kampionëve do të zhvillohen n
Pret një fëmijë me Eduartin, kush është ish-bashkëshorti i Arbanës që u fsheh gjithmonë (FOTO LAJM) Lidhja e Arbana Osmanit me Eduartin, regjisorin e programit të saj bëri mjaft zhurmë në media derisa çifti e pranoi publ
Përvjetori i dytë i martesës, Afërdita Dreshaj surprizon bashkëshortin (FOTO LAJM) Dy vite më parë, këngëtarja shqiptare Afërdita Dreshaj u kurorëzua në martesë me lojtarin e hokejit, Jakub Kindl. Dyshja
Infektohet edukatorja e kopshtit, pozitiv edhe bashkëshorti i saj tregtar Eukatorja e kopshtit publik “Skënderbeg” në Lezhë dhe bashkëshorti i saj janë infektuar me koronavirus. Mësohet se ko
U martua me fustan të zi, Zhaku ndahet nga bashkëshorti gjerman Kanë kaluar 3 vjet që kur Zhaku ndau me publikun lajmin se ajo dhe partneri gjerman ishin martuar, ndonëse postimet e çi
Zbulohet data e shortit për çerekfinalet dhe gjysmëfinalet e Championsit Më 10 korrik 2020, UEFA do të hedhë shortin për çerekfinalet dhe gjysmëfinalet e Champions League, ende pa u mbyllur rau
Kupa e Shqipërisë: Hidhet shorti, ja gjysmëfinalet Përballje interesante garanton faza gjysmëfinale e Kupës së Shqipërisë. Kampionët në fuqi të këtij kompeticioni Kukësi d
SKANDALI/ Enerjeta Shehaj ndikoi tek gjyqtarja e Kurbinit për të shpëtuar bashkëshortin e saj Anëtarja e Gjykatës Administrative, Enerjeta Shehaj akuzohet se shfrytëzoi postin për të shpëtuar bashkëshortin prokuror
Aktorja turke pëson aksident të rëndë, ishte në makinë me bashkëshortin dhe djalin (FOTO LAJM) Një aksident i rëndë ka ndodhur në Turqi, ku një makinë është përplasur dhe është kthyer përmbys. Në makinë ndodhesh
Vajza shkodrane thyen çdo paragjykim, rrëfen sa e lumtur është krah bashkëshortit me ngjyrë (VIDEO) Protestat pas vdekjes së George Floyd në duart e policisë, nxjorrën përsëri në pah betejën e dhimbshme për barazi racore
Dhunohej vazhdimisht nga bashkëshorti, gruaja tenton t'i japë fund jetës Një grua ka tentuar t'i japë fund jetës pasi dhunohej prej kohësh në mënyrë sistematike nga bashkëshorti i saj. Ngjar
Tradhtia i "del nga hundët" gruas në Tiranë: Dashnori e kërcënon me vrasje pas ndarjes Një grua në Tiranë, e cila e trádhtoi burrin gjatë kohës që ai jetonte jashtë vendit, është detyruar jo vetëm t’i tregoj
"Mbuloheshin me batanije me gjak", 23 vjeçarja tregon kalvarin e vuajtjeve në shtëpinë e ish-bashkëshortit Një 23-vjeçare nga qyteti i Durrësit ka rrëfyer një ngjarje të dhimbshme dhe kalvarin e gjatë të vuajtjeve dhe dhunës si