999 rezultate për

shorti

Vajza e bashkëshortit feston ditëlindjen, Zaimina i organizon super festën (FOTO LAJM) Zaimina Vasjari këngëtarja dhe tashmë bisnesmenia e famshme, është nënë e një vajze 2 vjeçare, Khloe, e cila ka edhe 2 m
Ana e panjohur e Besa Shahinit, martesa me deputetin më të ri dhe marrëdhënia me vajzën e bashkëshortit Pak ditë më parë, ministrja e Arsimit, Besa Shahini, u fotografa gjatë pushimeve në bregdetin shqiptar të jugut. Ajo
Si rrallëherë, Adelina Tahiri publikon foto private me bashkëshortin milioner (FOTO LAJM) Adelina Tahiri është një prej emrave më të njohur të muzikës shqiptare e njëkohësisht më të dashur, por që kohët e fundi
SHORTI/ Skuadrat shqiptare njohin kundërshtarët për turin e parë eliminator në Europa League Është hedhur sot në Nyon të Zvicrës edhe shorti për turin e parë eliminator të UEFA Europa leagues, ku kompeticion në të
Hidhet shorti, me kë do të përballet KF Tirana në Champions Sot është hedhur shorti që zbuloi kundërshtarin e Tiranës për raundin e parë të Ligës së Kampionëve pas ndarjes së vazov
Shpërthimi në Bejrut: Gruaja heroinë i shpëton jetën burrit të ngecur nën rrënoja Ditën e djeshme Bejrut u shkretua nga një shpërthim i fuqishëm i cili ka shkaktuar 108 viktima, e mbi 4000 të plagosur.
Momente romantike me bashkëshortin, Jonida Shehu ndan fotot më speciale (FOTO LAJM) Jonida Shehu duket se po kalon ditët më të bukura me dy njerëzit e saj më të shtrenjtë, bashkëshortin dhe vajzën. Modera
Si rrallëherë më parë, Rudina Magjistari pozon e lumtur krah bashkëshortit (FOTO LAJM) Që prej fillimit të pushimieve këtë verë, Rudina Magjistari ka qenë në qendër të mediave për shkak të postimeve në Insta
Me bikini dhe joshëse pas lindjes, bashkëshorti i bën kometin epik Jonida Vokshit (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Jonida Vokshi ka vetëm pak javë, që është bërë nënë për herë të parë. Ajo duket më në formë se k
Majlinda nga Tirana: Kapa burrin duke tradhtuar, tani dua burrë tjetër Një 36-vjeçare nga Tirana telefonoi në emisionin e të shtunës në “Aldo Morning Show” nga ku kërkoi njohje pasi ishte div
"Çmendet" modelja, publikon pamjet e bashkëshortit nudo (VIDEO) Modelja super seksi Chrissy Teigen dhe këngëtari i njohur John Legend janë një nga çiftet më simpatikë dhe të pëlqyer ng
Bashkëshorti ja qethi kokën "zero": Historia sa e trishtë, por dhe frymëzuese e 30 vjeçares Arian B. u dënua me dy vite burgim për dhunën e ushtruar ndaj bashkëshortes. Ai i preu flokët së shoqes, nënë e tre fëmi
"Bihter" thyen akullin! Flet për herë të parë pas lajmeve për divorcin nga bashkëshorti Beren Saat është një nga aktoret më të njohura turke, që padyshim ka korrur një sukses goxha të madh, i cili rritet dita
Të premten hidhet shorti për raundet preliminare në Ligën e Kampioneve UEFA ka njoftuar për shortin që do të hidhet të premtën, për raundin preliminar në Ligën e Kampionëve. Shtëpia më e m
E la gjithmonë në hije, ky është bashkëshorti i Jozefina Topallit (FOTO LAJM) Jozefina Topalli është dhe do të mbetet një ndër politikanet më me zë në Shqipëri. Me pozicione të lakmueshme në politi
LIVE: Shorti i Ligës së Evropës Pas shortit të Ligës së Kampionëve, tani do të mësohen çiftet për fazat e ardhshme të Ligës së Evropës. Çerekfinalet,
CHAMPIONS/ Këto janë takimet që rezervoi shorti ditën e sotme (FOTO LAJM) Sot në Nyon të Zvicrës, më fillim nga ora 12:00, u hodh shorti i Ligës së Kampionëve, për fazën çerekfinale, gjymsëfinal
Shorti i Ligës së Kampionëve, si asnjëherë më parë çerekfinalet luhen me nga një ndeshje (VIDEO) Shtëpia më e madhe e futbollit evropian, UEFA ka hedhur shortin për ndeshjet çerekfinale në Ligën e Kampionëve. Katër
Para dhe pas ndarjes, ish-bashkëshorti i Rudinës habit me veprimin e fundit (FOTO LAJM) Edhe pas ndarjes Rudina dhe Aleksi kanë treguar gjihmonë marrëdhënien shumë të mirë që mbajnë me njëri-tjetrin. Madje
Mediat italiane po "ziejnë", bashkëshorti ka tradhëtuar Belen Rodriguez me moderatoren (FOTO LAJM) Mediat italiane po ziejnë, për një tradhti të pretenduar, mes tre personazheve të njohur në vendin fqinj. Balerini St