999 rezultate për

shorti

"Edhe pse vite më i vogël", Adelina Ismajli flet si rrallëherë për bashkëshortin (FOTO LAJM) Diva e muzikës Adelina Ismaili po jeton prej disa vitesh martesën e saj me Val Krasniqin, me të cilin ka edhe një djalë.
Ndau bashkëshortin se e kapi në tradhti, gruan e gjen belaja me emigrantin nga Anglia Një 49 vjeçare e cila e gjeti bashkëshortin në flagrancë teksa ai e tradhtonte me një tjetër grua të martuar, pretendon
Jo vetëm luks, nga zhdukja e Suada Sherifit te arrestimi i bashkëshortit për afera droge (FOTO LAJM) Biznesmeni Eldi Dizdari, i njohur ndryshe edhe si Denis Matoshi, ishte një nga të arrestuarit e para dy ditëve si pjesë
Adelina Ismajli flet për herë të parë për bashkëshortin: Është 3 vjet më i ri se unë, por i heq kapelën (FOTO) Është tashmë 41 vjeçe dhe këtë fakt e pranon gjithë krenari kur miqtë habiten se si është e mundur që një artiste aktive
Hidhet shorti, këto janë të gjitha skuadrat që do të përballen në "Play off" (FOTO LAJM) Është hedhur ditën e sotme në Nion të Zvicrës shorti për fazën “play off” të Europa Ligës, ku skuadrat kanë mësuar kundë
Kunata si këto të dyja, marrëdhënia fantastike e Almedës me motrën e bashkëshortit (FOTO LAJM) Nëse sipas legjendave urbane kunatat nuk shkojnë dhe aq mirë me njëra-tjetrën, ky nuk është fare rasti i Almeda Abazit d
Ç'po ndodh me çiftin, "Bihter" dhe bashkëshorti fotografohen në spital (FOTO LAJM) Aktorja turke Beren Saat dhe bashkëshorti i saj, Kenan Dogulu janë fotografuar së fundmi duke dalë nga spitali. Menjë
Merret vendimi për gjyqtaren Mimoza Margjeka dhe bashkëshortin e saj GJKKO ka dhënë masën “arrest shtëpie” për gjyqtaren Mimoza Margjeka, ndërsa ka lënë në burg bashkëshortin e saj Arben Ca
Shorti i Champions dhe Europa League nuk do të hidhet në Athinë, por në Nyon Situata e krijuar me koronavirusin, ka detyruar UEFA-n që të anulojë ceremoninë e hedhjes së shortit për fazën e grupeve
Hidhet shorti për Kolegjin e ri Zgjedhor, zgjidhen tetë gjyqtarët fitues Është hedhur shorti për përzgjedhjen e 8 gjyqtarëve për Kolegjin e ri Zgjedhor. Nga shorti i hedhur në ambientet e Këshi
Zamira Kita dhe bashkëshorti infektohen me koronavirus, si është gjendja e tyre (FOTO LAJM) Aktorja e njohur shqiptare, Zamira Kita është infektuar me koronavirus. AbcNews bën me dije se bashkë me të është inf
"Vajzat e babit", Zaimina publikon si asnjherë partnerin krah të bijave (FOTO LAJM) Zaimina Vasjari këngëtarja dhe tashmë bisnesmenia e famshme, është nënë e një vajze 2 vjeçare, Khloe, e cila ka edhe 2 m
Vdes në helikopter 37-vjeçarja, helmoi veten pasi ish-bashkëshorti i mori vajzën në Itali Ka ndërruar jetë 37-vjeçara nga Saranda e cila u vetëhelmua pasi bashkëshorti i cili i kishte kishte marrë vajzën 12-v
Ish-bashkëshorti i mori vajzën në Itali pas divorcit, 37-vjeçarja vetëhelmohet Një 37-vjeçare ka helmuar veten pas dhimbjes së madhe që ka përjetuar pasi i ish-bashkëshorti i marrë të bijën në Itali
Hidhet shorti i sezonit të ri në Serie A, javët e para "zjarr" për Interin Është hedhur ditën e sotme kalendari i sezonit 2020/2021 në Serie A. Java e parë zhvillohet në 20 shtator dhe Juventusi
EUROPA LEAGUE/ Shorti rezervon kundërshtarë të frikshëm për Teutën dhe Kukësin (FOTO LAJM) Turi i dytë i Europa League, sikurse edhe pritej, rezervonte skuadra të forta për klubet shqiptarë që garojnë në Superio
SHORTI/ Skuadrat mësojnë kundërshtarët në Champions Është hedhur shorti për fazën e tretë të kualifikimeve të Ligës së Kampioneve. Një derbi shqiptarësh do të ketë mes F
"Të dua", Adelina Tahiri ndan momentin më romantik krah bashkëshortit (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Adelina Tahiri gëzon prej kohësh një martesë të lumtur me milionerin maqedonas, Serjoza Markov. Meg
Thyhet vazoja e goglave gjatë shortit të Superiores, si "trembet" Ilir Shulku LIVE (VIDEO) Gjatë hedhjes së shortit për Kategorinë Superiore pati edhe një “incident”. Pasi goglat ishin gati për t’u tërhequr, Sek
Shorti i Superiores: Zbardhet kalendari, java e parë starton me supersfidën Tirana-Kukësi U hodh sot në orën 11:00, në ambientet e stadiumit “Air Albania”, shorti i Kategorisë Superiore për sezonin 2020-2021.