999 rezultate për

shorti

Bashkëshorti feston ditëlindjen, Jonida Shehu e uron me këto momente speciale (VIDEO) Jonida Shehu ka ndarë së fundmi një llogarinë e saj një nga momentet më të bukura ku shfaqet së bashku me familjen rreth
Xhemi Shehu thyen "rregullat", publikon si asnjëherë bashkëshortin (FOTO LAJM) Xhemi Shehu është munduar për kaq vite që jeta e saj private të jetë vetëm e saj dhe partneri i moderatores është cilësu
U nis me bashkëshortin për në Greqi, çfarë i gjeti policia në çantë 43-vjeçares Sekuestrohen 25 500 euro në Kakavijë, procedohet penalisht 43-vjeçarja të cilës iu gjet shuma monetare. Policia Kufit
Shorti i plotë në Kategorinë e Parë, njihuni me të gjitha ndeshjet Është hedhur ditën e sotme shorti për Kategorinë e Parë, teksa janë ndarë skuadrat në grupet A dhe B. Flamurtari dhe
Bashkëshorti rikthehet te Bayern Munchen, brazilianja shpërthen në Instagram Ndryshon e ardhmja e Douglas Costa, që rikthehet te Bayern Munchen me formulën e huazimit. Por drejt Bavarisë, bashkë
Në koma prej 78 ditësh, kur zgjohet zbulon se bashkëshorti ishte lidhur me nënën e saj Braziliania Kamylla Wanessa Cordeiro de Melo u takua, sipas saj, me burrin e ëndrrave të saj, kur ishte 25 vjeç. Ai i
Më puthje "të nxehta", Gjyste Vulaj publikon si rrallëherë foto me bashkëshortin (FOTO LAJM) Prej shumë vitesh ndjekësit nuk e lënë "në baltë" Gjyste Vualjn duke e ndjekur dhe mbështetur në të rejat e saj. Këng
LIVE/ Hidhet shorti i Ligës së Europës, mësoni përballjet Me ndeshjet e “play off”- it që u luajtën dje, u plotësua edhe tabloja e 48 pjesëmarrëseve në shortin e Ligës së Europës
"Është një ëndërr", Uzuni flet pas shortit: Jam i fiksuar me Ronaldon “Po, vlla. Ëndërr vlla, ëndërr…”. Këto janë fjalët e para të Myrto Uzunit, mesfushorit të Kombëtares shqiptare që luan m
Shorti rezervon përballje titanësh, CR7 sfidon Messin, ja të gjitha grupet Është hedhur shorti i fazës së grupeve në Champions League. Shorti ka rezervuar përballje titanësh si Barcelona-Juven
Trembet Interi, shorti i rezervon ekipin më të madh të historisë Trembet Interi, shorti i rezervon ekipin më të madh të historisë Interi pa fat. Zikaltërit në grup ju ka qëlluar Real
E BUJSHME/ Shorti vë përballë Ronaldon dhe Messin në fazën e grupeve Pas përcaktimit të kokave të grupit, u zgjodhën edhe skuadrat e dyta në grupin G, ku ra në sy dueli midis Barcelonës dhe
Shorti i Champions League, përcaktohen kokat e grupeve Është duke u hedhur në Gjenevë të Zvicrës shorti i fazës së grupeve të Champions League. Janë 32 klube që kanë fituar
LIVE/ Shorti i Champions: Shorti rezervon dy ndeshje "big" (VIDEO) Është hedhur shorti i fazës së grupeve në Champions League. Shorti ka rezervuar përballje titanësh si Barcelona-Juven
Një baba si Gjiko, Elita i jep "medalje" bashkëshortit (FOTO LAJM) Pas angazhimeve të ndryshme dhe të shumta, orët e mbrëmjes Gjiko dhe Elita i kalojnë me vogëlushin e tyre, Zëri, i cili
Sot hidhet shorti i Champions, këto janë gjithçka çfarë duhet të dini Sot (e enjte) me tërheqjen e shortit për fazën e grupeve nis edhe zyrtarisht sezoni i ri në Ligën e Kampionëve. 32 sk
Zbulohen 32 skuadrat pjesëmarrëse në Champions, ja kur hidhet shorti i fazës së grupeve Janë mësuar emrat e 32 skuadrave që do të jenë pjesëmarrëse në garën më të madhe për klube në Evropë për sezonin 2020/20
Ja kur hidhet shorti i Ligës së Kampionëve Vetëm dy muaj pas finales së vitit 2020 të zhvilluar në Lisbonë, edicioni i 66-të i garës më prestigjoze evropiane në ni
RENEA ekzekutoi 71-vjeçarin, gruaja përmbys ngjarjen: Gënjeshtra, kjo është e vërteta! Pak ditë më parë RENEA ekzekutoi 71-vjeçari Lefter Zhidru në Elbasan. Sot, ngjarja ka marrë një tjetër rrjedhë pas dë
"Dyshonte se e tradhtoja", gruaja e Zhidrut tregon si nisi ngjarja e rëndë Janë zbardhur detaje nga dëshmia e bashkëshortes së 71-vjeçarit Lefter Zhidru, i cili u ekzekutua nga forcat RENEA pas n