999 rezultate për

shorti

Shorti i vuri përballë Atalantës, Zidane: Kam respekt për "bergamezët" Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane ka folur në konferencë për shtyp lidhur me zhvillimet e fundit. Tekniku fra
Hidhet shorti i Europa League, Milan me fat (FOTO LAJM) Është hedhur shorti për 1/16 e finales në Europa League. 32 skuadra që janë në garë për të fituar këtë kompenticion.
U sulmua nga Rama, KPK konfirmon në detyrë gjyqtaren Selimi Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka vendosur që të konfirmojë në detyrë gjyqtaren e Apelit Administrativ Relinda Selim
Hidhet shorti: Strakosha sfidon Bayern, Neymar sfidon të kaluarën Hidhet shorti për fazën e 1/8-ave të Ligës së Kampioneve për sezonin 2020-2021 në Nion të Zvicrës. Ndeshjet e para t
Po hidhet shorti i Championsit Hidhet shorti për fazën e 1/8-ave të Ligës së Kampioneve për sezonin 2020-2021 në Nion të Zvicrës. Ndeshjet e para t
Champions, sot hidhet shorti Në Nyon të Zvicrës sot hidhet shorti në orën 12:00. Ky short do të vendos përballë njëra-tjetrës 16 skuadra të cilat
Tifoze e "çmendur", modelja e njohur nxit shortin e Champions-it e zhveshur (FOTO LAJM) Aktorja dhe modelja finlandeze e cila jeton prej vitesh në Romë, Ana Falki feston kualifikimin në 1/8 të Lacios dhe bën
Rudina Dembacaj publikon papritur foto me ish-bashkëshortin: Mami dhe babi (FOTO LAJM) Aktorja e njohur e humorit, Rudina Dembacaj është komentuar mjaft pasi i dha fund martesës me ish-bashkëshortin dhe u li
CHAMPIONS/ Mësohet data dhe ora e tërheqjes së shortit Tashmë ka përfunduar faza e grupeve në Ligën e Kampionëve. 16 skuadra elitë të këtij kompeticioni kanë arritur që të
Shorti, Vazot dhe rregullorja e UEFA-s, ja kur rinis Champions Janë përcaktuar sot 16 skuadrat që kalojnë në fazën e parë të "knock-out" (1/8-at) të Ligçs së Kampioneve për sezonin 20
"E bëj çdo natë", Afërdita Dreshaj tregon "të fshehtat" me bashkëshortin (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur shqiptare Afërdita Dreshaj është në pritje të lindjes së fëmijës së parë. Njëherazi, ajo është sh
Reja pas shortit të Botërorit: Grupi më i vështirë, na e prishi gjithçka Polonia Trajneri i përfaqësueses shqiptare, Edi Reja, ka qenë i pakënaqur me shortin e sotëm në kualifikueset e Katar 2022.
Shorti i Botërorit Katar 2022, Shqipëria dhe Kosova mësojnë kundërshtarët e grupit Shqipëria do të zbulojë sot kundërshtarët për fazën eliminatore të Botërorit 2022, teksa sot mbahet shorti në Zyrih.
Gati 1 vit të martuar, boksierja rreh për vdekje bashkëshortin (FOTO LAJM) Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Brazil ku një boksiere ka rrahur për vdekje bashkëshortin e saj me të cilin ajo ishte
SHORTI/ Eliminatoret e "Katar 2022", Shqipëria dhe Kosova mësojnë sot kundërshtarët (FOTO LAJM) Shqipëria dhe Kosova mësojnë sot kundërshtarët e eliminatorëve të Botërorit “Katar 2022”. Në orën 18:00, në Zyrih të Zvi
Hidhet shorti i KED, mësoni emrat e anëtarëve të rinj Në presidencë është hedhur këtë paradite shorti për zgjedhjen e anëtarëve të Këshillit të Emërimeve në Drejtësi (KED).
Faza finale e Ligës së Kombeve, sot hidhet shorti Pas përfundimit të fazës së grupeve, sot do të hidhet edhe shorti për fazën finale të Ligës së Kombeve, ku katër fituese
I çoi një vajzë tjetër në banesë, modelja vret bashkëshortin me thikë Modelja ruse e revistës Vogue akuzohet për vrasjen e bashkëshortit të saj me thikën e kuzhinës. Ngjarja ndodhi gjatë
"Punon në Tv", moderatorja shqiptare poston foton e parë me bashkëshortin (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur, Brunilda Lahe, ka vendosur së fundmi që të bëjë një bashkëbisedim me ndjekësit e saj. Pyetjet në “
I arrestuar për korrupsion, GJKKO heq arrestin për bashkëshortin e gjyqtares Margjeka Gjykata e posaçme kundër krimit dhe korrupsionit (GJKKO) ka ndryshuar masën e sigurisë për Arben Carën, bashkëshortin e