999 rezultate për

shorti

Lajm i dhimbshëm nga PD, humb jetën në moshë të re bashkëshorti i Silvi Bardhit (FOTO LAJM) Një lajm i trishtë vjen sot nga selia e PD-së, ku koordinatorja e zyrës për shtyp të kësaj partie, Silvi Bardhi ka humbu
Për herë të parë, Sanremo bën "publik" bashkëshortin dhe vajzën e Alketa Vejsiut (FOTO LAJM) Alketa Vejsiu do të prezantojë në natën e tretë të Sanremos me partneren e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez. Në nj
SHORTI/ Këto janë përballjet e 1/16 të Copa del Rey Sot u hodh shorti për fazën e 1/16 të finales së Kupës së Mbretit Ekipi që eliminoi Atletico Madridin do të ketë punë
Pamela Anderson u martua për herë të pestë, ish-bashkëshorti i saj bën veprimin që nuk pritej Në një ceremoni private të mbajtur në Malibu, Pamela Anderson është martuar për herë të pestë, me producentin e njohur,
Nuk përtyp dot lidhjen e Rudinës me Frrokun? Ish-bashkëshorti "nxjerr" armët e ftohta (FOTO LAJM) Menjëherë pasi u bë publik divorci i Rudina Dembacaj me ish-bashkëshortin mekanik, dolën lajmet për një lidhje të mundsh
Manjake pas lekut, kjo është gruaja që i vodhi bashkëshortit dhe vajzës shumën e majme Kjo është 40 vjeçarja Anja D. e cila ka grabitur burrin e saj. Ajo ka marrë prej tij shumën prej plot 1 milion euro.
Nëna e 4 fëmijëve mes lotësh pas vdekjes së bashkëshortit: Jeta ime u mbyll Emisioni “Historia ime”, në Tv Klan solli sot një histori tepër të vështirë të 37-vjeçares Njoftime Ymeraj. Ajo është në
"Gratë ta vështirësojnë jetën", ish-bashkëshorti i Rudina Dembacaj ka dy fjalë për situatën (FOTO LAJM) Pas shumë aludimesh dhe zërash të pakonfirmuar mbi një lidhje mes moderatores Rudina Dembacaj dhe ish-deputetit Mark Frr
Eni Çobani "thyen rregullat", prezanton publikisht bashkëshortin me rastin e veçantë (FOTO LAJM) Ditën e sotme, bashkëshorti i jursites së njohur shqiptare, Eni Çobanit, feston ditëlindjen e tij. Juristja nuk ka ha
Nuk mundi të pranonte humbjen e bashkëshortit, 18 vjeçarja i jep fund jetës me fostoksinë Një 18 vjeçare ka vendosur t'i japë fund jetës me fostoksinë pasi nuk mundi të pranonte humbjen e bashkëshortit. Sipa
E parakaloi, burri zbret nga makina dhe godet gruan në sy të bashkëshortit të saj "Sfida" e parakalimit ka sjellë një konflikt që për pak sa nuk përfundoi me të lënduar mëngjesin e sotëm në Elbasan.
E rëndë në Gostivar, bashkëshorti detyron bashkëshorten të prostituojë Një 21 vjeçar nga Gostivari është arrestuar mbrëmë pasi bashkëshortja një vjet më e re e ka denoncuar se me dhunë dhe kë
E përdhunuan dhe e mbytën, flet bashkëshorti i Dritës: U lut mos e vrisnin Përdhunimi dhe vrasja e 50 vjeccares në Mallakastër, ka tronditur gjithë shqipëtarët. Tre adoleshentët pranuan gjarjen,
Hidhet shorti i Kupës së Mbretit, githçka e lehtë për favoritët (FOTO LAJM) Është hedhur shorti i Kupës së Mbretit në Spanjë. Tri skuadrat më të mëdha spanjolle, Barcelona, Real Madrid e Atleti
Nipi i ekzekutoi gruan, bashkëshorti emigrant rrëfen momentin kur e pa në morg (VIDEO) Një ngjarje makabër ka tronditur opinion publik në ditët e para të vitit 2020. Drita Saliaj, 50 vjeçe, mbeti e vrarë gja
Ivanka ka një urim special për bashkëshortin, publikon foton unike (FOTO LAJM) Vajza e presidentit amerikan Donald Trump, Ivanka ka tërhequr gjithë vëmendje me paraqitjen e saj në publik. E pse mban
Tronditi Mallakastrën, nipi i 50-vjeçares përlotet gjatë dëshmisë dhe pranon krimin “Neve donim vetëm të merrnim paratë. Ajo më njohu dhe filloi të bërtiste, duke na trembur se mund ta na gjente Policia b
Burri rreh ish-gruan në sy të fëmijëve të mitur, tenton t'i verë zjarrin banesës Një grua është dhunuar nga ish bashkëshorti në sy të fëmijëvetë mitur. Pasi e ka dhunuar, bashkëshorti ka tentuar t'i ve
Rudina bëri publike lidhjen me Mark Frrokun, ku gjeti ngushëllim ish-bashkëshorti (FOTO LAJM) Jeta private e Rudina Dembacajt ka qenë në qendër të vëmendjes kohët e fundit. Pasi pranoi publikisht ndarjen nga Aleksi
Për t’u marrë shembull! Zaimina heq pemën e festave me vajzën e bashkëshortit (VIDEO) Këngëtarja e njohur shqiptare Zaimina Vasjari rreth një vit më parë përjetoi një nga gëzimet më të mëdha në jetë. Ajo