999 rezultate për

shorti

"Nuk është grup i lehtë, kështu e menduam edhe Andorrën", Duka komenton shortin U hodh ditën e sotme shorti për Ligën e Kombeve, teksa Shqipëria u shortua në Grupin 4 të Ligës C, së bashku me Lituanin
Challandes komenton shortin Kosova është rreshtuar në grup me Greqinë Slloveninë dhe Moldavinë në shortin e Ligës së Kombeve. Trajneri i Kosovës,
Hidhet shorti/ Ja kundërshtarët e Shqipërisë dhe Kosovës në Ligën e kombeve Në Amsterdam është hedhur shorti për edicionin e dytë në Ligën e Kombeve. Fati i goglave ka vendosur që Shqipëria të
Shorti i Ligës së Kombeve/ Përcaktohen dy grupet në Ligën D, ja të gjitha përballjet U hodh në Amsterdam shorti i Ligës së Kombeve për sezonin 2020-2021. Në ceremoninë e mbajtur në kryeqytetin e Holandës u
Më romantik se kurrë, bashkëshorti i Angela Martini shfaqet pas 1 viti arrati (VIDEO) Pak javë më parë me anë të disa postimeve në ‘Instastory’, modelja e njohur shqiptare, Angela Martini zbuloi se ndodhej
Sot hidhet shorti i Ligës së Kombeve, Shqipëria dhe Kosova në një vazo (FOTO LAJM) Vetëm pak muaj pasi të mësojmë se kush do ta fitojë EURO 2020, edicioni i dytë i ligës së Kombeve do të fillojë. Ndes
Shorti i Ligës së Kombeve, ky mund të jetë "grupi i vdekjes" Nesër (e martë) do të tërhiqet shorti për Ligën e Kombeve.Kombëtare si Kosova, Shqipëria, Anglia e Gjermania do të msojn
Sonila Meço tregon një kujtim nga jeta e saj në të cilin Alketa kishte shumë gisht Në një intervistë për “Why Not”, Sonila Meço u pyet në lidhje me disa nga figurat më të njohura të ekranit, ku i duhej t
Mund të shihen si "defekte", por një grua i pëlqen këto gjëra te bashkëshorti i saj Hijeshia e burrave është e vështirë të përshkruhet me fjalë, por shumë herë kjo magjepsje sensuale e fshehur është bërë
Dajana Shabani tregon pse u nda nga bashkëshorti: E kapa duke më tradhëtuar Dajana Shabani ka qenë shumë e komentuar për jetën private gjatë viteve të fundit. Moderatorja ka deklaruar se është nda
Hidhet shorti i Europa League, këto janë çiftet Është hedhur, shorti i 1/8-ave të Ligës së Europës, që ka nxjerrë përballje tepër interesante dhe të forta. Interi i
Prindër të tre fëmijëve, çfarë ndodhi mes çiftit në Durrës që shtyu bashkëshortin t'i merrte jetën gruas Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në Durrës ku një burrë ka vrarë me levë bashkëshorten e tij. Viktima
Bashkëshorti e divorcoi pa dijeninë e saj pasi ishte sëmurë, fëmijët i thonë "nuk je mami jonë" (VIDEO) Flutura Shabanaj prej disa kohësh është duke vuajtur nga skleroza e shumfishtë dhe në programin “Historia ime”, në Tv Kl
Fansi i kërkon të flenë bashkë, revoltohet "bashkëshorti" i ish-Sofisë së Çanit (FOTO LAJM) Që prej sa u largua nga "Zonë e Lirë", Xheni Brahaj ka marrë shumë vëmëndje si në median rozë ashu edhe në Instagram.
Gjykata e pushoi si çështje por Kuvendi e apeloi, hidhet shorti për dosjen e "CEZ" Dosja e CEZ ende nuk është mbyllur. Është hedhur sot në Gjykatën e Apelit të Tiranës shorti për çështjen e shumëpërf
E FUNDIT/ Kush janë tre gjyqtarët që kanë në dorë fatin e Tahirin Është hedhur shorti për trupën gjykuese për çështjen e ish-ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri në gjykatën e Apelit.
Vdes nëna e tre fëmijëve, bashkëshorti i vuri flakën makinës për ta djegur të gjallë Në Australi njw burrw i vuri flakën makinës me qëllimin që të vriste ish-bashkëshorten. Hannah Baxter, 31 vjeçare i m
Aishe Haklaj bën deklaratën e fortë: Fatmiri u tradhtua nga bashkëshorti im, u ble me para nga armiqtë Sot e kësaj dite vrasja e Fatmir Haklajt dhe Sami Kërrnajës është ende e pazbardhur nga instancat ligjzbatuese. Haklajt,
Trondit Aishe Haklaj: Fatmiri u tradhëtua nga bashkëshorti im, u ble me para nga armiqtë Sot e kësaj dite vrasja e Fatmir Haklajt dhe Sami Kërrnajës është ende e pazbardhur nga instancat ligjzbatuese. Haklajt,
"U fejova e martova për dy muaj", gruaja tregon jetën e vështirë me bashkëshortin e alkoolizuar Emisioni “Historia ime” në solli ditën e sotme historinë e 46-vjeçares Milika Toska. Ajo është nënë e 3 fëmijëve dhe në